Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. kryzys jest trza oszczędzać na kosmetykach
  2. Karol zmierz dziurę na halogen, później znajdziemy coś z katalogów hella, depo, valeo odpowiednie średnicą do dziurki w zderzaku
  3. ja myję gdzie popadnie, lecz głównie staram się żeby było to mycie ręczne
  4. no nie mogę z tego carbonu[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 16:44_________________________________________________podoba mi się ten grill mniam smakowy.... ja szukam zderzaka s4 + spryski
  5. za ile te turbo + kolektor? może być pw może bym coś wymodził przez zimę :gwizdanie:
  6. taki silnik to np 1.9tdi BKE 115koni (116) 1896 cm3 115 KM@4000 obr/min 285 Nm OHC cylindry 4 stopień sprężania 19 liczba zaworów na cylinder 2 z czego się składa? z tego samego co każdy inny silnik wysokoprężny na PD
  7. są oryginalne raczej, można je rozkręcić, były ściągnięte z audi s4 01r anglik, kupione w poznaniu u znajomego który kiedyś załatwił mi fajne koła 17 ze stilo nowe za grosze oraz komplet alu do forda transita (rzadkość bo ma szeroko śruby)
  8. mi za to z za***istym smakiem
  9. u mnie z włączonym esp nie ma praktycznie tego zatrzymania w okolicach 50~ Gratuluję rezania i niezłego wyniku, uważnie obserwowałem ten wątek, powiem że liczyłem i trzymałek kciuki na ponad 220
  10. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no dlatego liczę że dostanę 5zł rabatu na tą instalację
  11. można jeździć Różnica w ścieraniu się opon najczęściej jest spowodowana złą zbieżnością/geometrią lub po prostu jakiejś usterce zawieszenia, typu luz na wahaczu itp
  12. podłacz playa do usb na wyłączonym komputerze i włącz kompa razem z tym włożonym w usb urządzeniem. Ja mam tak że jak podłączę playa do kompa w trakcie działania to niby wszytko chodzi ale strony www się nie ładują. Muszę robić jak napisałem. Aaaa i odinstaluj program playa programem typu Revo Uninstaller w trybie rozszerzonym i zainstaluj jeszcze raz. Różniej wyłącz laptopa, podłącz playa, uruchom kompa i zobacz czy już są www, u mnie tylko tak działa i to zarówno play online jak i iplus. Tylko bluconect i heyah działają normalnie
  13. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Nowak_zg może byśmy razem kiedyś skoczyli do carmani? chcę żeby mi zamontowali rnsa ładnie w konsolę w B5.... Chcę się dowiedzieć koszty i czy w ogóle dadzą rady
  14. spokojnie, nie mam drukarni $$
  15. ja polecam tą http://www.allegro.pl/item790688534_lokalizacja_gps_gsm_zdalna_blokada_podsluch.html chociaż nie wygląda jak zrobiona przez wujka Władka w oborze, i nie trzeba jakiś dodatkowych telefonów. Kupiłem sobie takie coś do G klasy ale nie jako antykradzieżowe tylko aby szybko się znajdować z kolegami w lesie Bo jak podał ykk http://allegro.pl/item799085414_hit_zagluszacz_zaklocacz_sygnalu_gps_nowosc.html i po robocie
  16. już kiedyś było na allegro, ale mało popularne i UWAGA plastikowe
  17. kur@% ręce mi odmarzły a tu to co przyniosłem już (może w poniedziałek będę miał opony jeśli starczy $$ to założył bym na auto do zdjęć ) Cytat żony: "co Ty za paskudztwo do domu nosisz.... <skrzywiona mina>"
  18. postarm się dziś jeszcze wkleić, mam papier na pewno sam dokument jest ori z tym że fele musiał bym wiedzieć na 100% jak wygląda ori felga, sprzedawca zastrzegał się że są oryginalne, ale wiecie jak to jest ze sprzedającymi Moje mają od spodu wytłoczki: AG BBS ET ..+ 0012 i małe wtłoczenie GERMANY [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 18:26_________________________________________________idę rozładować busa to i felgi wypakuję to pstryknę coś telefonem
  19. będą całe srebrne jedynki już są nawet.... teraz czas poszukać jakiejś dobrej ceny na opony
  20. nie założę takiego chińskiego szitu na auto, te pierwsze podobają się mojej żonie na szczęście to nie jej auto
  21. ja się podniecałem już tą stroną, dziś będzie real podnieta
  22. a ja tam powiem że 320cdi wciąga wszytko mój pali wszytko, ja nawet takiego paliwa do AJM nie leję jakie żona do CDI
  23. aju odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi
    żadna różnica i tak nie będzie jechać :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.