Treść opublikowana przez aju
-
[B6 AWX] Kopcenie po czipie
to nie zart
-
Kto mi skonfiguruje zacny komputer.......?????
ja mam 8 w pc i tak się teraz zastanawiam po co
-
[B6 AWX] Pobieranie oleju po chipie
a jaki to jest mocny program ?
-
[B6 AWX] Kopcenie po czipie
mi nie kopci przy 164 na intercolerze AJM dopiero od 180 ostro dawał
-
pytanie do "komputerowców" / HELP sterownik!
chyba tak zrobię, właśnie doinstalowałem 512mb ram, kość kupiłem używaną za 20zł mam teraz 256+512 Powiem tak wykonanie w porównaniu do mojego HP niebo a ziemia na korzyść strego IBM Już nie będę robił draki ale mam kartę 16mb grafika a nie 32, za to większy dysk twardy no i wyższy model kompa a i tak nie gram w gry, tylko www i jakiś film w trasie ps. czym róznią się IBM T od IBM R z wyglądu są chyba identyczne
-
pytanie do "komputerowców" / HELP sterownik!
Panowie mam kompik i problem w każdym kompie zarówno laptopie jak i PC po kupnie miałem czysty dysk, na niego instalowałem WIN i wszytko było tak jak chiałem. Tu mam jakąś śmieszną partycję której nie mogę otworzyć, na niej jest WIN i chyba wszytkie sterowniki. Oczywiście partycję da się usunąć podczas instalowania nowego WIN z płyty ale.... tu dręczy mnie pytanie, kiedyś zrobiłem tak z firmowym laptopem HP i były olbrzymie problemy ze sterownikami, nie było dźwięku, ekran się nie obracał itp. i teraz myślę co robić czy spróbować czy dać sobie spokój i działać na tym co jest
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [ALL] CB RADIO + ANTENKA - Jakiś niedrogi zestaw. Co polecacie ?
filtrują zaklócenia inaczej, na plus dla presidenta... wiem bo sam to przerabiałem na sobie- [B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
dla mnie z tym kolorem auta się to gryzie, ale bardzo fajnie prezentowały by się na ciemnym lub białym aucie, tu mi się nie podoba. Same w sobie są ładne, tylko niepotrzebnie mają taką otoczkę ciemną- [ALL B5] Jak usunąć napisy na tylnej klapie ?
ja polecam żyłkę- Tworzymy Nowy Klub BAT
zostawcie Poźka no bo talerze potłucze na zmywaku- Spocik Lubuski :)
dopiero kabel przyniosłem, nie sr** ogniem zaraz będą [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 18:43_________________________________________________dodałem foto już- [B6 AWX] Kopcenie po czipie
modyfikacja powinna być bezdymna chyba że na prawdę masz hardcor program pod maską... albo jest tak spaprany.... poza tym jak można zrobić program bez hamowni- [B5 ADR] MOJA ZABAWKA!!! AUDI A4
zapewne- Alternatywa dla Nikon D40
ja miałem canona 350d, niestety się zepsuł (przyszłona) i teraz mam D40, jestem bardzo zadowolona szczególnie gdy kupiłem drugi dużo lepszy obiektyw- Tworzymy Nowy Klub BAT
Poziu a ja się lapie- [B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
oo kurwino piękny ten zestaw- [B5 ADR] MOJA ZABAWKA!!! AUDI A4
ale kox, na wsi musi robić szał- pytanie do "komputerowców" / HELP sterownik!
to tylko się cieszyć, pozdro i dzięki za odpowiedz- Tworzymy Nowy Klub BAT
też bym się wpisał, ale poziek śpi albo wyjechał na zmywak :gwizdanie:- pytanie do "komputerowców" / HELP sterownik!
z racji incydentu u sprzedawcy dostanę na moją korzyść IBM T41 60gb dysk twardy, i toutchpad, reszta podobno to samo, wnętrzności te same, gość mówi że ma 2 ganiezda na ram 2x256mb używam wersji sapera na laptopie...- [B5 AFN] srebrne audi TURBO AWX,WRTYSKI 216, -40/-30.
jedni lubią fajne rzeczy inni badziewie, ucho każdy ma inne- pytanie do "komputerowców" / HELP sterownik!
a da sie tam dokupić jeszcze 512? ile to mniej więcej kosztuje bo nie wiem jaką pamięc tam kupić- pytanie do "komputerowców" / HELP sterownik!
Witam Kupiłem laptopa IBM T30 (jakiś niby tytanowy czy coś takiego) stan wizualny prawie idealny w środku: - jakieś centriono 1.8 - 512ram - grafika ATI RADEON 7500 32MB - hdd 40gb - lan - najważniejsze com cena 600zł Moje pytanie czy windows XP będzie na tym chodził bez problemu? i czy to była dobra cena? dodam że bateria regenerowana i trzyma ok 1h do 1.20h- [B5 AVG++] madafaka OEM
nowy liczniczek i koła robią robotę - [ALL] CB RADIO + ANTENKA - Jakiś niedrogi zestaw. Co polecacie ?