Treść opublikowana przez aju
-
Spocik Lubuski :)
no ja dziś dodam fotki ale jest ich tylko kilka
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
ja jeżdżę po całej europie i poza pl CB nie używam, dlatego mam substytut jak to nazywacie na dachu, a nie jakiś półtorametrowy pantograf (ale dobbrze prawisz że antena to minimum 2 m)
-
Spocik Lubuski :)
ja będę właśnie szukam kluczy do udi
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
poszło też
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
łoo to będę się odzywał, daj numer na priva, w pzn też jestem co tydzień
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
rtocki wyślil mi pw z cenami, coś do silnika 320cdi (mercedes) i coś do 1,9tdi PD, chodzi o coś czyszczącego chcę zobaczyć czy będzie jakakolwiek zmiana, bo podchodzę do tego sceptycznie
-
defect cd-navigation plus
w menu jest funkcja wyjmij plyte
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
a co do za uszlachetniacz do PD LM? może kolega rtocki coś opisze, chiał bym zrobić test na dwóch autach czy to coś daje
-
Spocik Lubuski :)
no ja będę tylko jeszcze nie wiem czym być może gienką bo zakładam dziś wyciągarkę u kolegi w nowogrodzie i nie musiał bym jeździć dwa razy będę tak czy inaczej na 99%
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
właśnie, liczba aut z cb jest tak duża że florida starcza aż nadto
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
w Kaliszu? ja tam jestem baaardzo często! może jakiś mikro spocik kiedyś na pizzy czy coś- Ulubiona Muzyka - linki :)
- [ALL] Wybór anteny do CB-Radia
a ja się cieszę że zmieniłem ml145 na floridę w końcu nie wyglądam jak tramwaj- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
nie, modzę 1,9tdi... wierne bestie z tych silników- [ALL] CB RADIO + ANTENKA - Jakiś niedrogi zestaw. Co polecacie ?
Johnny II - mam to radio i po poprawieniu ASC nie zamienię na żadne inne- [B5 AJM] Mody mojego tdi + wykres
nie wiem jak to opisać ale jest bajka, szczególnie z rolki bo z zatrzymanego trochę kontrola trkacji ma co robić. Wyprzedzanie na drodze w końcu takie jak lubię bo mógł bym takiego kupić za dobry zł ale na razie panowie jeszcze z 5miesięcy do dalszych zmian więc spokojnie. Może wtajemniczę się bardziej albo zostanę przy tym co jest teraz- [B5 AJM] Mody mojego tdi + wykres
zobaczymy, myślę nad ARL tylko nie wiem jak to ma się do silnika wzdłużnie... poza tym kto sprawdził ile wytrzymuje seryjny ajm? jeśli nie polecacie dalszym modyfikacji mocowych to chętnie wysłucham waszych za i przeciw i wyciągnę odpowiednie wnioski. Na razie cieszyć się trzeba tym co jest[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 18:54_________________________________________________ eee na razie jest 164 :>- Spocik Lubuski :)
tłumów nie będzie- Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
lakiernik dobrą farbą odporną na zadrapanie i ścieranie- [B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
e tam nie można czasem się uda trafić na coś w zsięgu- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
hamulce 312mm i może podłubię silnik i tyle ja też jeszcze hamulce i na wiosnę zmienię jeszcze co nieco i liczę przejście z 164kucy na około 200 i niuton w okolice 400+~- [B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
ja mam 6k, jestem zadowolony- [B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
dobra barwa xenonu! nie lans ale będziesz zadowolony... a tam z tyłu to co jakiś zlot kalajbry?- Dieselek mojej żony
nie wiem powiedzieli że automatu się nie hamuje program teoretycznie jest na 275koni i 660Nm [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 15:53_________________________________________________dodam jeszcze że szybkie zakręty tym autem to pełne spodnie większy strach niż to warte ale już więcej nie próbuje, jak d*pa chciała uciec, pasy mi się zwinęły tak mocno że aż się wystraszyłem i pojawiła się moc kontrolek..... po czym auto wróciło do obranego toru jazdy... za duży i za miękki czołg na wygłupy - [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos