Treść opublikowana przez aju
-
[ALL] zimówki do 1200zł
Witam chciał bym zakupić NOWE zimóweczki do audi na felgę 16cali, chciał bym na to przeznaczyć między 1000 a 1200zł czy jest możliwość kupna czegoś w miarę dobrego za takie pieniądze czy lepiej dołożyć parę złoty?
-
[B5 AJM] Gdzie szukać odpowietrznika ?
no mało, ja wlałem 59
-
[B5 AJM] Kopci na czarno , czy to pompowtryski ?
zadam tylko jedno pytanie, cały dolot jest sprawny bez dziur?
-
Kradzież anteny CB na Trchominie!!!!!
swoją drogą ciekawe czy z drabiny łupali czy ktoś kogoś podsadzał
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
no tak na allegro wystawił to teraz można mu "dać" szkoda auta, ale TWOJA sprawa i Twoje auto Tylko jak ktoś zapyta o tą Esę to nie dziw się że ktoś (czy ja) napisze odpuść bo właściciel ją katował na zimnym i miał w dupce podstawowe zasady eksploatacji
-
[ALL B5] Ilość obrotów kierownicy
no i? była by najwyżej przestawiona kolego[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 19:10_________________________________________________sprawdziłem, faktycznie kolega ma tak jak pisał wysłałem go do mechanika.. może magiel był włożony jakoś dziwnie albo drążki są z jednej strony bardziej wkręcone niż z drugiej... dodam że w prawo dużo lepiej mu zawraca
-
Dieselek mojej żony
nie nie... po prostu lekko ponad 200koni szału nie robi w takiej budzie
-
Dieselek mojej żony
nie chcę, chodzi mi po głowie s4 (b5) jakieś "funkel nówka"[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 16:49_________________________________________________po tysiącu kilometrach stwierdzam: mało mocy :gwizdanie:
-
[ALL B5] Wyciągnięcie zapalniczki (auta po 2lifcie)
trochę w złym miejscu patrzyłem pod spodem Ale swoją drogą TY masz fajne dojście do tego trójkąta na zewnątrz U mnie te "rurki" między akumulatorem a tym trójkątem są w takiej obudowie plastikowej i ciężko dojść do niego (ale mówimy o tym samym trójkąciku :> Dzięki wielkie kolego na następnym zlociku stawiam kratkę browarka! idę do garażu
-
[ALL B5] Wyciągnięcie zapalniczki (auta po 2lifcie)
git pomysl[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 15:53_________________________________________________ dalej nic, nigdzie nie ma tego kabla, rozkręciłem całe podszybie, wsadziłem 3metry kabla, drut około metra, patrzyłem od dołu z rozkręconym plastikiem w którym jest światełko po dwóch godzinach dałem sobie spokój
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
no wiadomo, dotyczy to aut Q.... hamownie jednoosiową oczywiście mają
-
Dieselek mojej żony
nie nie... Mówię o jej mercedesie ;P że praktycznie sama na niego zarobila.
-
Dieselek mojej żony
zboki Zobaczymy co ona na to
-
[ALL B5] Wyświetlacz (obok zegarów)
- [ALL B5] Wyciągnięcie zapalniczki (auta po 2lifcie)
no to teraz się zobaczy, żonka wróci zrobię podejście drugie- [ALL B5] Wyciągnięcie zapalniczki (auta po 2lifcie)
więc... znalezłem owy trójkąt gumowy, wsadziłem w niego ze 3metry kabla (więcej nie miałem) i nie ma go nigdzie w kabinie Co ciekawe postawiłem lampke koło trójkąta i też w śrdoku nie widzę nawet małej jasności- [ALL B5] Ilość obrotów kierownicy
możliwe na pewno, jeszcze tego nie widziałem ale znajomy wie co gada- Dieselek mojej żony
a tak poważnie to ona jest głównym sponsorem owej zabawki- Dieselek mojej żony
bo mi musiało na motor starczyć :gwizdanie: żona miała jesze tt, ale to chyba Ci mówiłem- [ALL B5] Ilość obrotów kierownicy
czyli co się przestawiło/rozwaliło?- Dieselek mojej żony
dobrze mówisz... z parkingu pod blokiem wystaje i to dobre z 10cm :> Poza tym jest całkiem zwrotne i ma czujniki parkowania w koło- Dieselek mojej żony
zona lubuje sie w takich limo ...? zobaczymy, to jej pierwsze tego typu auto 90tyś zł póki co ale jeszcze ta nieszczęsna akcyza moja ma już 23lata więc 18ka to nie jest a ze mną nie chcesz- Dieselek mojej żony
ta, to już po liftingu, 2004r- [ALL B5] Ilość obrotów kierownicy
tymczasem napisałem do żony sms ile u nas w audi jest obrotó- Dieselek mojej żony
właśnie dostałem ją na tydzień... aż zarejstruję później to pewnie od święta - [ALL B5] Wyciągnięcie zapalniczki (auta po 2lifcie)