Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. Witam chciał bym zakupić NOWE zimóweczki do audi na felgę 16cali, chciał bym na to przeznaczyć między 1000 a 1200zł czy jest możliwość kupna czegoś w miarę dobrego za takie pieniądze czy lepiej dołożyć parę złoty?
  2. no mało, ja wlałem 59
  3. zadam tylko jedno pytanie, cały dolot jest sprawny bez dziur?
  4. swoją drogą ciekawe czy z drabiny łupali czy ktoś kogoś podsadzał
  5. no tak na allegro wystawił to teraz można mu "dać" szkoda auta, ale TWOJA sprawa i Twoje auto Tylko jak ktoś zapyta o tą Esę to nie dziw się że ktoś (czy ja) napisze odpuść bo właściciel ją katował na zimnym i miał w dupce podstawowe zasady eksploatacji
  6. no i? była by najwyżej przestawiona kolego[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 19:10_________________________________________________sprawdziłem, faktycznie kolega ma tak jak pisał wysłałem go do mechanika.. może magiel był włożony jakoś dziwnie albo drążki są z jednej strony bardziej wkręcone niż z drugiej... dodam że w prawo dużo lepiej mu zawraca
  7. aju odpowiedział(a) na aju temat w Inne marki
    nie nie... po prostu lekko ponad 200koni szału nie robi w takiej budzie
  8. aju odpowiedział(a) na aju temat w Inne marki
    nie chcę, chodzi mi po głowie s4 (b5) jakieś "funkel nówka"[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 16:49_________________________________________________po tysiącu kilometrach stwierdzam: mało mocy :gwizdanie:
  9. trochę w złym miejscu patrzyłem pod spodem Ale swoją drogą TY masz fajne dojście do tego trójkąta na zewnątrz U mnie te "rurki" między akumulatorem a tym trójkątem są w takiej obudowie plastikowej i ciężko dojść do niego (ale mówimy o tym samym trójkąciku :> Dzięki wielkie kolego na następnym zlociku stawiam kratkę browarka! idę do garażu
  10. git pomysl[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 15:53_________________________________________________ dalej nic, nigdzie nie ma tego kabla, rozkręciłem całe podszybie, wsadziłem 3metry kabla, drut około metra, patrzyłem od dołu z rozkręconym plastikiem w którym jest światełko po dwóch godzinach dałem sobie spokój
  11. no wiadomo, dotyczy to aut Q.... hamownie jednoosiową oczywiście mają
  12. aju odpowiedział(a) na aju temat w Inne marki
    nie nie... Mówię o jej mercedesie ;P że praktycznie sama na niego zarobila.
  13. aju odpowiedział(a) na aju temat w Inne marki
    zboki Zobaczymy co ona na to
  14. no to teraz się zobaczy, żonka wróci zrobię podejście drugie
  15. więc... znalezłem owy trójkąt gumowy, wsadziłem w niego ze 3metry kabla (więcej nie miałem) i nie ma go nigdzie w kabinie Co ciekawe postawiłem lampke koło trójkąta i też w śrdoku nie widzę nawet małej jasności
  16. możliwe na pewno, jeszcze tego nie widziałem ale znajomy wie co gada
  17. aju odpowiedział(a) na aju temat w Inne marki
    a tak poważnie to ona jest głównym sponsorem owej zabawki
  18. aju odpowiedział(a) na aju temat w Inne marki
    bo mi musiało na motor starczyć :gwizdanie: żona miała jesze tt, ale to chyba Ci mówiłem
  19. czyli co się przestawiło/rozwaliło?
  20. aju odpowiedział(a) na aju temat w Inne marki
    dobrze mówisz... z parkingu pod blokiem wystaje i to dobre z 10cm :> Poza tym jest całkiem zwrotne i ma czujniki parkowania w koło
  21. aju odpowiedział(a) na aju temat w Inne marki
    zona lubuje sie w takich limo ...? zobaczymy, to jej pierwsze tego typu auto 90tyś zł póki co ale jeszcze ta nieszczęsna akcyza moja ma już 23lata więc 18ka to nie jest a ze mną nie chcesz
  22. aju odpowiedział(a) na aju temat w Inne marki
    ta, to już po liftingu, 2004r
  23. tymczasem napisałem do żony sms ile u nas w audi jest obrotó
  24. aju odpowiedział(a) na aju temat w Inne marki
    właśnie dostałem ją na tydzień... aż zarejstruję później to pewnie od święta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.