Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. problemy z PD tego typu występować mogą nie tylko w ajm... w każdym PD
  2. wakacyjnej, nieautostradowej .... 100~130
  3. aju odpowiedział(a) na SKIBA29 temat w Inne marki
    no no auto ładne, szkoda że straszny rdzewiuch
  4. e tam, moja żona leje wszytko co ma ON w nazwie i widzę że nic się nie dzieje
  5. sporo, ja się łapię na 7,5 tylko miasto, a dziadkowo nie jeżdżę
  6. Dla mnie AJM to udana i dość dynamiczna konstrukcja, podatna na mody a przede wszytkim ekonomiczna i poki co ekonomiczna
  7. Na allegro 18,500 nowe Myślę że nie jest świadomy, dla niego felga to tylko stan i rozmiar = cena, poza tym całe auto z tymi kołami kupił za 4tyś eu. (z LM) Jak by się dało to bym Ci zalatwil, niestetz to pojedzynczy komplet z auta
  8. podmieniles w koncu ten przekaznik?
  9. brak $$ na opony bo chcę nowe jakieś a to będzie sporo papieru
  10. sa na allegro z oponami CH za 2,5~tyś 19ki
  11. CH -2500zł bez opon, ale z jakimiś małymi śladami użytkowania Mam znajomego który czasem przywiezie jakieś fajne markowe koła z zachodu[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 12:30_________________________________________________do lm boję się że moje 4cm na minusie to mało :> to typowe felgi do dobrej gleby przynajmniej jak dla mnie
  12. tak ori z dokumentami (przynajmniej taka była rozmowa)
  13. różnie, ja płacę 3tyś bez opon, stan idealny wizualnie i technicznie
  14. aju odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    mi on nie potrzebny, a kolega sprzedał udi wczoraj bez tego znaczka
  15. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no musi mieć cana w b6
  16. nr 1 już zamówione, w sobotę będę wracał z trasy to odbiorę je
  17. no ja malować nie będę..... więc teraz trzeba jechać po koła w weekend i troszkę się wykosztować
  18. według mnie miażdżą moja żona też stwierdziła że są brzydkie... ona woli odpustowe MAM w A4 nie, ale jako że głownie dobrymi drogami się poruszam i zawsze miałem "duże koło" to się nie przejmuję
  19. co nie zmienia faktu że nie zrobisz więcej jak 190koni :gwizdanie: zakład o flachę
  20. potwierdzasz to co myślę
  21. wolę bez no ale tu się tak nie da :gwizdanie:
  22. Kolor ciemny granat (praktycznie czarny) glebe mam -40mm rozmiar kół 19" Ja praktycznie już zdecydowałem ale chętnie was się poradzę tylko dwa typy wchodzą w grę 1 czy też 2
  23. panel można zawsze kupić gdzieś albo odratować, ale podejrzewam że sprzedający dobrze wie ze navi nie działa, no i zostaje kwestia że nie pasuje fizycznie do a4b5 (rozmiarowo)
  24. aju odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    mój kolega szuka takiego znaczka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.