Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. dobrze gadasz, sam bym wolał jeśli musiał to blende niż tą uszczelkę z okna na klapie z tyłu
  2. 1:0 dla Rumunów
  3. do środka, żeby miały fis czy pół fis bo teraz serio te pasują do auto po lift
  4. jak na 2.5 to bidok aż takiego nie widziałem
  5. dla mnie przerost formy nad treścią, ale jak ktoś chce to zestaw "wysówaczy" można zaadaptować z corrado lub lancii
  6. 17473 - ciśnienie paliwa w układzie, stawiam na jakąś nieszczelność.... problem może leżeć w nieszczelnosci uszczelnienia regulatora ciśnienia paliwa lub jednego z wtryskiwaczy .
  7. musisz wydać, przynajmniej powinieneś, inaczej będzie ściągać, jeść oponę/opony
  8. może się w paczce przytarły w transporcie Ja zamówiłem sobie też nawet nacinane
  9. ja mam floride i spokojnie 5-7km mam na trasie, oryginalna florida jest bardzo dobra. Używam na różnych autach anten: Florida, sirio as100, turbo5000 i litlewill i powiem że florida praktycznie nie odstaje od anten metrowych klasycznych
  10. kolega kupił do b5 sedan tdi
  11. ja mam dość dobrą radę bo inaczej będziemy gdybać i wymienisz pół auta :>
  12. podłącz może inaczej ten kabel zasilający do CB bo trochę to tak nie wygląda... O tych niebieskich lampionach nie będę mówił bo już Karol napisał.
  13. koks to by był jak by ktoś shamował auto przed czyszczeniem i po...
  14. a ja słyszę że ropa jak stoi to robi się coraz bardziej czerowna
  15. wiecie, mam ps3 więc czekam na gt5 do forzy musiał bym mieć xboxa więc kilka stówek dodatkowo... Czytałem że w GT5 w porównaniu do prologu nie będzie można "swobodnie przywalić w kogoś przed zakrętem" Zobaczmy bo strasznie długo czekam już na ten tytuł
  16. ja 360 czyli bez blu i wifi i też jestem bardzo zadowolony
  17. kiedyś te opony kupił mój sąsiad, po 190zł sztuka, nowe.... psioczył na nie strasznie w zimę
  18. Witam, zna ktoś tego producenta opon? Znajomy wrócił na urlop z Szwecji, tam pracuje cały rok. Oczywiści przyjechał na zimówkach i kolejnym innym autem. Powtarza się tylko jedno opony, właściwie producent GISLAVED, mówi że inne pirelli, michelin i inna wysoka półka nie daje takiej kontroli na śniegu jak opony tego producenta. Ktoś jeździł na takich oponach? Mówi że mają taki minus że szybko się ścierają. Zanim na nie natrafił, przerobił wiele firm, raczej z wyższej półki bo tam śniegu jest sporo. U nas praktycznie nieosiągalne są te opony. Przywiózł dwa kompleciki i tak sobie myślę....
  19. no on powinien być w jakiejś luźniej rozmowie bo to tylko takie nasze gdybanie
  20. aju odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A6/S6/RS6
    walona z przodu?
  21. eee to czekam dalej na GT5
  22. Ja powiem o tej może nieodczuwalnej różnicy... zatankowałem kiedyś fiata ducato mjet u nas na stacji statoil (ON bezsiarkowy jeszcze wtedy) maksymalna prędkość ~170, po wyjechaniu paliwa zatankowałem w Holandii na shellu i nie wiem czy wiatr mu sprzyjał ale szedł licznikowe prawie 180 czyli tyle ile ma na zegarze. W przyspieszeniu nie czułem różnicy
  23. Witam, oglądałem ostatnio w TV program o forzie 3 no robila wrazenie, ale czy ktos z was gra w ta gierke? czy model jazdy jest pozadny tak zwany symulator czy bezsensowne arcade? Jak się ma do modelu z seri gran turismo. Do forzy musial bym wyczaic xboxa ns szczescie uzywki sa w super cenach.
  24. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    wpisz w allegro vag kkl i te będą dobre, najlepiej od użytkownika VIAKEN z alegro czy jakoś tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.