Treść opublikowana przez aju
-
[B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape
dobrze gadasz, sam bym wolał jeśli musiał to blende niż tą uszczelkę z okna na klapie z tyłu
-
Polska - Rumunia kibicujemy ??
1:0 dla Rumunów
-
[B5 AKN] [1999 ROK PO LIFCIE] NOWE FOTY!
do środka, żeby miały fis czy pół fis bo teraz serio te pasują do auto po lift
-
[B5 AKN] [1999 ROK PO LIFCIE] NOWE FOTY!
Kup zegary
-
[B5 AKN] [1999 ROK PO LIFCIE] NOWE FOTY!
jak na 2.5 to bidok aż takiego nie widziałem
-
[B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape
dla mnie przerost formy nad treścią, ale jak ktoś chce to zestaw "wysówaczy" można zaadaptować z corrado lub lancii
-
[INNE] Wiem ,że to to nie forum o A8 ale pomóżcie
17473 - ciśnienie paliwa w układzie, stawiam na jakąś nieszczelność.... problem może leżeć w nieszczelnosci uszczelnienia regulatora ciśnienia paliwa lub jednego z wtryskiwaczy .
-
[ALL B5] Drążek kierowniczy, a zbierzność trzeba czy nie?
musisz wydać, przynajmniej powinieneś, inaczej będzie ściągać, jeść oponę/opony
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
może się w paczce przytarły w transporcie Ja zamówiłem sobie też nawet nacinane
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
ja mam floride i spokojnie 5-7km mam na trasie, oryginalna florida jest bardzo dobra. Używam na różnych autach anten: Florida, sirio as100, turbo5000 i litlewill i powiem że florida praktycznie nie odstaje od anten metrowych klasycznych
-
Opony GISLAVED - szwedzkie zimówki
kolega kupił do b5 sedan tdi
-
[B5 AKN] Brak przyspieszenia, silnik reaguje na pedał gazu po 5-10 sekundach
ja mam dość dobrą radę bo inaczej będziemy gdybać i wymienisz pół auta :>
-
[ALL B5] Moja Audiolka:)cudo:)
podłącz może inaczej ten kabel zasilający do CB bo trochę to tak nie wygląda... O tych niebieskich lampionach nie będę mówił bo już Karol napisał.
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
koks to by był jak by ktoś shamował auto przed czyszczeniem i po...
-
Jaki kolor powinna mieć ropa ?
a ja słyszę że ropa jak stoi to robi się coraz bardziej czerowna
-
forza 3 - model jazdy, opinie
wiecie, mam ps3 więc czekam na gt5 do forzy musiał bym mieć xboxa więc kilka stówek dodatkowo... Czytałem że w GT5 w porównaniu do prologu nie będzie można "swobodnie przywalić w kogoś przed zakrętem" Zobaczmy bo strasznie długo czekam już na ten tytuł
-
[B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?
ja 360 czyli bez blu i wifi i też jestem bardzo zadowolony
-
Czy te felgi podejdą do A4 ???
kiedyś te opony kupił mój sąsiad, po 190zł sztuka, nowe.... psioczył na nie strasznie w zimę
-
Opony GISLAVED - szwedzkie zimówki
Witam, zna ktoś tego producenta opon? Znajomy wrócił na urlop z Szwecji, tam pracuje cały rok. Oczywiści przyjechał na zimówkach i kolejnym innym autem. Powtarza się tylko jedno opony, właściwie producent GISLAVED, mówi że inne pirelli, michelin i inna wysoka półka nie daje takiej kontroli na śniegu jak opony tego producenta. Ktoś jeździł na takich oponach? Mówi że mają taki minus że szybko się ścierają. Zanim na nie natrafił, przerobił wiele firm, raczej z wyższej półki bo tam śniegu jest sporo. U nas praktycznie nieosiągalne są te opony. Przywiózł dwa kompleciki i tak sobie myślę....
-
Mocniejsze paliwa a rzeczywista moc
no on powinien być w jakiejś luźniej rozmowie bo to tylko takie nasze gdybanie
-
[INNE] Nowy zakup - kolejne A6 :)
walona z przodu?
-
forza 3 - model jazdy, opinie
eee to czekam dalej na GT5
-
Mocniejsze paliwa a rzeczywista moc
Ja powiem o tej może nieodczuwalnej różnicy... zatankowałem kiedyś fiata ducato mjet u nas na stacji statoil (ON bezsiarkowy jeszcze wtedy) maksymalna prędkość ~170, po wyjechaniu paliwa zatankowałem w Holandii na shellu i nie wiem czy wiatr mu sprzyjał ale szedł licznikowe prawie 180 czyli tyle ile ma na zegarze. W przyspieszeniu nie czułem różnicy
-
forza 3 - model jazdy, opinie
Witam, oglądałem ostatnio w TV program o forzie 3 no robila wrazenie, ale czy ktos z was gra w ta gierke? czy model jazdy jest pozadny tak zwany symulator czy bezsensowne arcade? Jak się ma do modelu z seri gran turismo. Do forzy musial bym wyczaic xboxa ns szczescie uzywki sa w super cenach.
-
Spocik Lubuski :)
wpisz w allegro vag kkl i te będą dobre, najlepiej od użytkownika VIAKEN z alegro czy jakoś tak