Treść opublikowana przez aju
-
[PS3] Prywatne mecze w call of duty Modern Warfare 2
Witam, jesli ktoś pogrywa w mw2 po sieci (tylko ps3) to może byśmy postrzelali do siebie, zamiast walczyć z obcymi Jak by się zebrało paru chętnych to nawet by można było robic coś drużynowo
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
może ktoś chce powalczyć w MW2 po sieci (ps3) byśmy się trochę pozabijali
-
[ALL B5] 1.9 czy 2.5?
taki wspaniały ten 2,5 że aż bym sobie taki kupił po tych pochwałach... szkoda że nie jedzie :gwizdanie:
-
[ALL B5] 1.9 czy 2.5?
oddałeś tym sedno sprawy
-
[ALL B5] parę gratów z rs4
patrząc że znalazłem w DE RS4 poobijane mocno w koło ale serwisowane do końca (do wypadku) z przebiegiem poniżej 100tyś km autko za ok 25tyś zł~ to jeszcze jest to w miarę opłacalne.... aczkolwiek myślałem że cześći wyjdą ~12-15tys maks
-
[ALL B5] 1.9 czy 2.5?
chip potocznie ludzie mówią tez na program robiony w firmie która na tym się zna, bo chip z allegro czy innych źródeł to nadaje się tylko do śmietnika i faktycznie szkoda auta poczytaj, były setki takich pytań chyba że 90km AHH ona ma pompe chyba 11 więc jest dość rozwojowe moje maleństwo radzi sobie z a4 b6 2,5 180koni Q o a6 nie wspomnę... choć nie mam samego chipa a moja moc też nie jest końcem tego co można robic z silników 1,9.... popatrz na forum, chłopaki podchodzą pod 200koni a inni przekraczją tą wartość a z 2,5 to jeśli będzie igła to 200koni ciężko wyciągnąć i pozdrawiam kogoś odemnie z miasta :gwizdanie:
- [ALL B5] parę gratów z rs4
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
zestaw jak każdy inny, jeden z tańszych. Może działać bdb a może się spalić tego samego dnia.
-
karta zgrywająca obraz + audio z TV/Dekodera
zobacz w dekoder może jest tam standardowy dysk HDD :gwizdanie:
-
[AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
zginąć w gejowskim aucie to tragedia by była nie Nie zakładaj, ja też chodzę najarany na swoje koła sle postanowiłem że nie i chu^ do wiosny na zimówkach
-
[ALL B5] parę gratów z rs4
Witam czy ktoś był by łaskawy i podał mi nr cześci: - błotnik prawy - błotnik lewy - zderzak i jego elementy (bez sprysków) - tylni zderzak - drzwi tylnie prawe i lewe - ćwiartki tylnie prawe i lewe jeśli w etce są ceny to i ~cenę
-
[AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
Nowak masz może jakieś ekstremalnie szerokie kapcie na przymieżenie tylko do A4 mojego? (szczegolnie chodiz o tyl)
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Choc obawiam sie, ze bedzie i tak gorsze niz MW2 też tak pomyślałem
-
[ALL] Czy to jest AFN?
dobrze gadasz, to jedyna 90ka któa ma zmienną geometrię
-
[ALL] Czy to jest AFN?
widać to po nisżej umieszczonym turbo i wężykach od podciśnienia do sterowania łopatkami turbiny więc musi być 110koni
-
[AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
ooo Twoje koła :>
-
[AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
naciągnięte jak baranie jaja
-
[ALL B5] Biala Dama
no jeśli ma 34tyś to jest szał bo reszta to szału nie ma
-
[B6 AWX] Sprzęgło od SKODA FABIA VRS DO AUDI A4
kiedyś ktos mi powiedział że sprzegła z poprzecznych TDI nie pasują do wzdłużnych z tego wynikało by że nie będzie pasować... ale poczekaj niech się wypowie ktoś kto wie na 100% jak będzie
-
[ALL] Czy to jest AFN?
- [ALL] Czy to jest AFN?
dokładnie- Domy szkieletowe
jesli interesuje Cię np system kronopol to zapraszam do pytań odpowiem na każde pytania (tak mi się wydaje) dodatkowo mogę mieć wszytkie materiały i prospekty z tym związane- obraz z pc na tv-jak?,pytanie do obcykanych w temacie
no ja taką se kupiłem dla usb właśnie i wsysa wszytkie formaty i regiony, dziła wyśmienicie- [AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
http://www.aukcjoner.pl/gallery/001732037-Aukcje-internetowe%3A-darmowa-galeria-zdjec.html#I3- [B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
no trzyma, mój miał trochę więcej bonusu... - [ALL] Czy to jest AFN?