Treść opublikowana przez aju
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
ośka i 250koni.... w sam raz na rolkę bo z miejsca to będzie upalanie
-
[ALL B6] Tylna szyba pękła sama z siebie
być może auto miało jakąś przygodę i naprężenie podczas jazdy w lesie przeniosło się tak niefortunnie na nadwozie że szyba pękła, ale to tylko teoria
-
[ALL B5] Reflektory przednie firmy TYC + HID-y
różnie mówią, osobiście rozkładałem lampy z a4 po xenonie i jedną na zwyklą żarówkę i różniły się tylko przetwornica na dole ale na pewno nie soczewką
-
[ALL B5] Reflektory przednie firmy TYC + HID-y
do wszystkich reflektorów można, możesz sobie nawet zamontować HID w lampkę w domu czy halogen
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
nawet się mieści
-
[ALL B5] HIDy w przeciwmgielnych
3000k niezle wygląda
-
[ALL B5] Dwa typy spryskiwaczy w zderzaku, czemu są różne?
no raczej tak.... zobaczę w ololicy za zderzakami, jak coś będzie ot wtedy się zastanowię a jak nie to rezam przedlift sprysk
-
[ALL B5] Dwa typy spryskiwaczy w zderzaku, czemu są różne?
no a do tego ciężko o zderzak do polifta ze spryskami
-
[ALL B5] Dwa typy spryskiwaczy w zderzaku, czemu są różne?
ładniejsze i owszem ale robiąc takie z przedlifta oszczędzę min 500zł a to już trochę jest
- Fiat Brava
-
[ALL B5] Dwa typy spryskiwaczy w zderzaku, czemu są różne?
ale powiem Ci że chiał bym pełen ori :gwizdanie: muszę to przemyśleć
-
[ALL B5] Dwa typy spryskiwaczy w zderzaku, czemu są różne?
czyli muszę kupić zderzak
-
[ALL B5] Dwa typy spryskiwaczy w zderzaku, czemu są różne?
no to jedziem fotki do "A" mam z: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11013368 - niby 01r więc 100% polift http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11072346 - 99r w środku polift do tego zderzak s4 (tutaj być może dlatego są przedliftowe spryski)
-
Fiat Brava
a ja mam od nowości fiata brava 1.2 16v sx z klimą półautomatyczną poza sprzęgłem i skrzynia nic nie zrobiłem, przebieg 120tyś tylko klamki mi zaczęły parcieć, czy tam rozpadać się jak kto woli
-
[ALL B5] Dwa typy spryskiwaczy w zderzaku, czemu są różne?
Witam, ostatnio trochę wszedłem w temat spryskiwaczy, bo chcę rezać u siebie i w końcu doszełem do tego że są dwa typy w autach po lifcie w przypadku A nie musiał bym zmieniać zderzaka bo pokrywka po prostu opiera się o zderzak w przypadku B zderzak musi iść do zmiany bo jak widać ma miejsce na pokrywkę spryskiwacza rozwiazanie A było by wtedy dużo tańsze..... Ale czy to jest oryginalne? czy takie dwa typy wychodziły ot taks obie widzimisie z lini produkcyjnej? nie sądzę w sumie, na początku myślałem ze jest podział te wystające przedliftow a te płaskie poliftowe ale patrząc po necie jednak się mylę więc może mi ktoś to wyjasni
-
[ALL B5] Parówa
No ciekawe ile wydmucha koniów
-
[ALL B6] Jakie HIDy do reflektorów soczewkowych?
i tyle w temacie, HID z allegro czy ori HID to to samo, to jest lampą wyładowczą i tamto więc po porstu będziesz miał xenon a jedyne dwie rady powiedział CI Cuber 1. nie kupuje najtańszych 2. barwa poniżej 8000k
-
[ALL B5] Parówa
to jest oklejone czy jak bo bardzo fajnie to wygląda
-
PS3 vs XBOX360
po prostu w ps3 jest użyty bardzo nowoczesny i mocny procek, a ponoć trudno się pisze na nią i to może być jej koniec, choć ja czekam tylko na gt5 reszta jest mi obojętna
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
cena do przełknięcia myślę
-
[ALL B7] Zabezpieczenie przed kradzieżą Pomoc
mi dzięki takiemu dodatkowemu zabezpieczeniu nie ukradli patrola a jedynie staranowali bramę i odcieło ich tak że do tej pory nie pali
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
i ile wyszło w ASO i gdzie robiłeś?
-
Przekladka Anglika
ja wam powiem tak, kolega w zielonej górze zarejestrował land rovera przeróbkę z anglika do tej pory twierdzi że nie ma z tym problemu....
-
[B5 AFN] Nieszczelność czy coś więcej? (filmik)
SoMeS ulala
-
[B5 AFN] Nieszczelność czy coś więcej? (filmik)
się kolektorów zachciało, które tak na prawdę nie wiadomo czy coś dają :gwizdanie: