Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AFN] Nieszczelność czy coś więcej? (filmik)
faktycznie za drugim razem widać jak w okolicach 4tyś obroty się cofają Nieszczelność raczej bym nie brał pod uwagę bo przecież by kopcił a nie kopci (przynajmniej nie piszesz)
-
[ALL B5] Zakupy z USA - przedni kierunkowskaz z dodatkiem pomarańczy
trzeba będzie wymienić przysłony
-
[B5 AEB] Moja kolejna Audiczka :) 1,8 T Quattro
jak lustra składane to chyba tylko włochy Ładne autko
-
1.8T BEX na K04-15
no jak Poziek daje wykres to there is no dick in the village
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
czyli co jak kupi taki zestaw jak pokazałem to końcówki mu padną raz dwa?
-
komputerowcy pomocy, przekierowanie portu na ruterze
wiszę Ci browarka OK! Port 54377 is open and accepting connections.
-
[B5 AKN] Rozrząd czy już wymieniać?
pamiętajcie że nie tylko przebieg się liczy z własnego doświadczenia wiem że pasek po prostu się starzeje i tak o to mając kiedyś fiata coupe 16vt nie zmieniłem paska bo niemiec zmienił przy przebiegu 90tyś~ rok 1997 (rok zmiany) auto kupiłem w roku 2002, rozwalone z przebiegiem 112tyś (pamiętam jak dziś) więc pasek miał tylko 22tyś no nówka nieśmigana w roku 2004 autmo miało tylko 10tyś km więcej bo nie jeździłem nim na codzień ale pasek miał już 7latek i pewnego razu zaskoczył mnie tym że sobie po prostu pękł :gwizdanie: Remoncik do tanich nie należał, a wszyscy mówili po co zmieniać ma dopiero lekko ponad 30tyś
-
komputerowcy pomocy, przekierowanie portu na ruterze
ale port TCP czy UDP czy oba i czy mają być takie same?
-
komputerowcy pomocy, przekierowanie portu na ruterze
aa to co pokazujesz to robiłem i właśnie nic to nie daje
-
komputerowcy pomocy, przekierowanie portu na ruterze
poza tym to wszytko jest platne
-
komputerowcy pomocy, przekierowanie portu na ruterze
a jak nie ma tam podobnego
-
komputerowcy pomocy, przekierowanie portu na ruterze
Witam przegoglowalem pól internetu bo drugie pół to pornografia mój problem polega na tym że jak włącze uTorrent to mam zamiast zielonego kółka (połączenie ok) trójkącik lub zakaz wjazdu (ogólnie zablokowany port) ruter edimax br 6225n, szukałem po necie jak odblokowuje się na nim porty ogólnie dałem jakiś virtual server enable i booth tak jak pokazano na rysunkach w google no i hmmm połączenie świeci się na zielono, ale przy sprawdzaniu portu dalej wyświetla się że jest zbalokowany, prędkość nieco wzrosła ale i tak jest nawet nie połową tego co osiągam przy podłączeniu kabla bezpośrednio do kartuy sieciowej już nie wiem co i jak klinąć z tym portami
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
wiesz zakochałem się w mw2, dawno się tak dobrze nie bawiłem online poziom 23 :gwizdanie:
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
w marei (fiat miałem lepsze niż w audi) każdy psila w 4 miejsca no i dwie sztuki cyzli 8 punktów Mi to nie przeszkadza ale mgiełka by sieprzydała
-
[ALL B6] 2.5TDI 180PS Q - a podatność na rzeźbę?
no i ogólnie audi nie tanieją szybko więc nie licz na jakieś mega "obniżki"
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
w sklepie 760~ wyjdzie po znizce
-
[B5 AVG] moja silver niunia ;) B5 TDI 00r - nowe zmiany - str. 3
TY to pewnie znajdziesz jakiś licznik, fotele czy inną naklejkę Karolu
-
[B5 1Z] Wirus zeciora ,jaki potencjał??
zrób tam gdzie będzie najtaniej, 1Z to raczej nie wymagający silnik skoro chcesz oszczędzić, choć w sumie to nie dziedzina na której się oszczędza
-
PS3 vs XBOX360
demo za free do ściągnięcia, można pograć na czasy online, model jazdy kozak :> do pobrania w playstation store grafa, poprawiona trochę w stosunku do prologa, myślę że jeszcze się poprawi w final produkcie parę fot z TV poniżej, zniszczenia będą w pełnej wersji np tu screcny z zniszczeń http://eu.gran-turismo.com/pl/news/d10761.html
-
[B5 AVG] moja silver niunia ;) B5 TDI 00r - nowe zmiany - str. 3
no tera to w końcu kula się
-
[ALL B5] HIDy w przeciwmgielnych
no to fakt, szkoda że głównie w trasy autobahną jeżdżę ale są i będą
-
[B5 AJM] Pomysł na Tunning!! Czy naprawde bedzie skuteczne?
no właśnie, bo wygląda lepiej ale czy to ktoś mierzył to nie wiem :>
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
kolega szuka czegoś tańszego do AFNa swojego bo zaliczył krawężnik, miał 3 miesięczne TRW co powiecie na: http://www.allegro.pl/item863513555_wahacze_kpl_audi_a4_b5_a6_niemieckie_germany.html Znaleźliśmy taki w sklepie trochę drożej ale dają rok gwarancji
-
[B5 AJM] Pomysł na Tunning!! Czy naprawde bedzie skuteczne?
pany a co daje kolektor z AWX? wszyscy tak zmieniecie i co? czy ma lepszy przepływ w sensie wydajniejszy?
-
[ALL B5] HIDy w przeciwmgielnych
tak poważnie to starczaja mi długie w moim a4