Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. faktycznie za drugim razem widać jak w okolicach 4tyś obroty się cofają Nieszczelność raczej bym nie brał pod uwagę bo przecież by kopcił a nie kopci (przynajmniej nie piszesz)
  2. trzeba będzie wymienić przysłony
  3. jak lustra składane to chyba tylko włochy Ładne autko
  4. no jak Poziek daje wykres to there is no dick in the village
  5. czyli co jak kupi taki zestaw jak pokazałem to końcówki mu padną raz dwa?
  6. wiszę Ci browarka OK! Port 54377 is open and accepting connections.
  7. pamiętajcie że nie tylko przebieg się liczy z własnego doświadczenia wiem że pasek po prostu się starzeje i tak o to mając kiedyś fiata coupe 16vt nie zmieniłem paska bo niemiec zmienił przy przebiegu 90tyś~ rok 1997 (rok zmiany) auto kupiłem w roku 2002, rozwalone z przebiegiem 112tyś (pamiętam jak dziś) więc pasek miał tylko 22tyś no nówka nieśmigana w roku 2004 autmo miało tylko 10tyś km więcej bo nie jeździłem nim na codzień ale pasek miał już 7latek i pewnego razu zaskoczył mnie tym że sobie po prostu pękł :gwizdanie: Remoncik do tanich nie należał, a wszyscy mówili po co zmieniać ma dopiero lekko ponad 30tyś
  8. ale port TCP czy UDP czy oba i czy mają być takie same?
  9. aa to co pokazujesz to robiłem i właśnie nic to nie daje
  10. poza tym to wszytko jest platne
  11. a jak nie ma tam podobnego
  12. Witam przegoglowalem pól internetu bo drugie pół to pornografia mój problem polega na tym że jak włącze uTorrent to mam zamiast zielonego kółka (połączenie ok) trójkącik lub zakaz wjazdu (ogólnie zablokowany port) ruter edimax br 6225n, szukałem po necie jak odblokowuje się na nim porty ogólnie dałem jakiś virtual server enable i booth tak jak pokazano na rysunkach w google no i hmmm połączenie świeci się na zielono, ale przy sprawdzaniu portu dalej wyświetla się że jest zbalokowany, prędkość nieco wzrosła ale i tak jest nawet nie połową tego co osiągam przy podłączeniu kabla bezpośrednio do kartuy sieciowej już nie wiem co i jak klinąć z tym portami
  13. wiesz zakochałem się w mw2, dawno się tak dobrze nie bawiłem online poziom 23 :gwizdanie:
  14. w marei (fiat miałem lepsze niż w audi) każdy psila w 4 miejsca no i dwie sztuki cyzli 8 punktów Mi to nie przeszkadza ale mgiełka by sieprzydała
  15. no i ogólnie audi nie tanieją szybko więc nie licz na jakieś mega "obniżki"
  16. w sklepie 760~ wyjdzie po znizce
  17. TY to pewnie znajdziesz jakiś licznik, fotele czy inną naklejkę Karolu
  18. zrób tam gdzie będzie najtaniej, 1Z to raczej nie wymagający silnik skoro chcesz oszczędzić, choć w sumie to nie dziedzina na której się oszczędza
  19. aju odpowiedział(a) na spanky temat w Lifestyle i Hydepark
    demo za free do ściągnięcia, można pograć na czasy online, model jazdy kozak :> do pobrania w playstation store grafa, poprawiona trochę w stosunku do prologa, myślę że jeszcze się poprawi w final produkcie parę fot z TV poniżej, zniszczenia będą w pełnej wersji np tu screcny z zniszczeń http://eu.gran-turismo.com/pl/news/d10761.html
  20. no to fakt, szkoda że głównie w trasy autobahną jeżdżę ale są i będą
  21. no właśnie, bo wygląda lepiej ale czy to ktoś mierzył to nie wiem :>
  22. kolega szuka czegoś tańszego do AFNa swojego bo zaliczył krawężnik, miał 3 miesięczne TRW co powiecie na: http://www.allegro.pl/item863513555_wahacze_kpl_audi_a4_b5_a6_niemieckie_germany.html Znaleźliśmy taki w sklepie trochę drożej ale dają rok gwarancji
  23. pany a co daje kolektor z AWX? wszyscy tak zmieniecie i co? czy ma lepszy przepływ w sensie wydajniejszy?
  24. tak poważnie to starczaja mi długie w moim a4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.