Treść opublikowana przez aju
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
to o jeźdżeniu motorkiem "po przeszkodach" ? jeśli tak to koleś mój ostro to ciśnie i nie może się oderwać
-
[B6 AWX] Nierówna praca, po uruchomieniu zimnego silnika
mojemu też było obojętne czy było +5 czy -10... po prostu rano kręciłem najczęścij 2 razy po kilka sekund, tylko że ja miałem problem zaraz po zamontowaniu filtra Zobacz czy jakiś oring nie puścił
-
[B6 AWX] Nierówna praca, po uruchomieniu zimnego silnika
jak mi się cofało paliwo w patrolu to rano miałem problem z odpalaniem, do tego czasem, podkreślam czasem trzęsło mi silnikiem przy wkręcaniu na obroty
- Strefa Śmiechu
-
[B6 AWX] Gaśnięcie silnika przy ruszaniu
a co wy chcecie, ktoś pisał co mu slina na język przyniosła do tego strona wygląda tak że nawet koło profi stron nie była i na koniec nie spotkałem się żeby zdrowy diesel gasł bo mu się turbina nie rozkręciła
-
[ALL B6] 2.5TDI 180PS Q - a podatność na rzeźbę?
a mój znajomy ma psa i ma napęd na cztery łapy
-
[B5 AVG] niewyróżniająca się by iro
taka taśma to nie wiadomo kiedy pryknie lepiej poszukać używki lub przeciąć tą i w miejsce pęknięcia wstawić kawałek rurki i dwie opaski zaciskowe
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
albo jakiegoś short sziftera zapodać :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Wyklepanie dachu
da się zrobić, koszt mniej więcej taki sam jak innych elementów, miałem mocniej zniszczony dach w VW t4 i zrobili ładni nie było widać, tylko że szyby pękały w czasie jazdy
-
[ALL] Czy ta opona jest dalej bezpieczna?
osobiście miałem większe pęknięcie na oponie continental letniej, wulkanizator radził wymianę dla świętego spokoju, wymieniłem po 2 miesiącach, ogólnie jak nie doszło pęknięcie do wzmocnienia to niby się nic nie dzieje ale ryzyko istnieje... jeśli nie masz kasy na razie to patrz czy nie robi się "bania" i zbieraj na oponkę
-
[INNE] Problem z wyborem hid pomocy
tak, przynajmniej w audi, ja jednak nie montowałem pod lampą, w razie awarii nie trzeba wymontowywać lampy
-
Filmy o tematyce moto ;)
Autostrada grozy - wczoraj akurat w TV leciało, całkiem fajny film http://www.filmweb.pl/f38305/Autostrada+grozy,2003
-
[INNE] Problem z wyborem hid pomocy
kup z xenonowe.pl, chociaż nie ma problemu jak coś się zepsuje
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
zawsze można kupić kabel AUX in i sobie podłączyć jakiś mp3 player/telefon/ipod itp.... bo te wirtualne zmieniarki faktycznie kosztują teraz sporo za duzo
-
[PC] Call Of Duty 4 MW2 ...::::22:00 START::::...
tryb w MW2 musisz zdobyc sztab (laptopa) i utrzymać ko kilkadziesiąt sekund zeby go nie przejęli przeciwnicy
-
[ALL] 1.9 tdi 150KM
ja też
-
[PC] Call Of Duty 4 MW2 ...::::22:00 START::::...
ja gram tylko w hard sztab pro :gwizdanie:
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
więcej chromu :gwizdanie:
-
[ALL B5] Reflektory przednie firmy TYC + HID-y
niestety DEPO też parują mojemu koledze już je reklamował, zobaczymy co dalej ... jak nic to będziemy sami uszczelniać
-
[ALL B5] Stalowe nakładki na pedały w stylu RS4
ale gnioty jak dla mnie
-
[ALL] Zwarcie instalacji elektrycznej i pozar !!
poza tym poprzedni właściciel może sobie montować co chce i jak chce Zawiózł bym to do kumatego elektryka samochodowego i myślę że cena naprawy nie będzie straszna, szczególnie że wiadomo gdzie szukać zniszczeń swoją drogą to efekt montażu bez bezpiecznika
-
[ALL B5] Reflektory przednie firmy TYC + HID-y
ale nie każda, obadane na przykładach, już kiedyś tez o tymc zytałem gdzieś dyskusje, że ma takie okręgi czy jak to nazwałeś pręgi
-
[B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
s4 miód malina i te felgi to chyba z wersji sline s4 indyvidual evo2
-
[B5 AVG] Większy SMIC /prosze o pomoc tunerów
tyle przeróbek to może już zrobisz tego FMICa
-
[B5 AKN] Bose - spalone przednie głośniki
lub kupić używki, ostatnio widziałem za 50zł komplet przód tyle że do a6, nie wiem czy to takie same jak do a4