Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. to o jeźdżeniu motorkiem "po przeszkodach" ? jeśli tak to koleś mój ostro to ciśnie i nie może się oderwać
  2. mojemu też było obojętne czy było +5 czy -10... po prostu rano kręciłem najczęścij 2 razy po kilka sekund, tylko że ja miałem problem zaraz po zamontowaniu filtra Zobacz czy jakiś oring nie puścił
  3. jak mi się cofało paliwo w patrolu to rano miałem problem z odpalaniem, do tego czasem, podkreślam czasem trzęsło mi silnikiem przy wkręcaniu na obroty
  4. aju odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew:
  5. a co wy chcecie, ktoś pisał co mu slina na język przyniosła do tego strona wygląda tak że nawet koło profi stron nie była i na koniec nie spotkałem się żeby zdrowy diesel gasł bo mu się turbina nie rozkręciła
  6. a mój znajomy ma psa i ma napęd na cztery łapy
  7. taka taśma to nie wiadomo kiedy pryknie lepiej poszukać używki lub przeciąć tą i w miejsce pęknięcia wstawić kawałek rurki i dwie opaski zaciskowe
  8. albo jakiegoś short sziftera zapodać :gwizdanie:
  9. aju odpowiedział(a) na lodtkap temat w Audi A4 B6
    da się zrobić, koszt mniej więcej taki sam jak innych elementów, miałem mocniej zniszczony dach w VW t4 i zrobili ładni nie było widać, tylko że szyby pękały w czasie jazdy
  10. osobiście miałem większe pęknięcie na oponie continental letniej, wulkanizator radził wymianę dla świętego spokoju, wymieniłem po 2 miesiącach, ogólnie jak nie doszło pęknięcie do wzmocnienia to niby się nic nie dzieje ale ryzyko istnieje... jeśli nie masz kasy na razie to patrz czy nie robi się "bania" i zbieraj na oponkę
  11. tak, przynajmniej w audi, ja jednak nie montowałem pod lampą, w razie awarii nie trzeba wymontowywać lampy
  12. Autostrada grozy - wczoraj akurat w TV leciało, całkiem fajny film http://www.filmweb.pl/f38305/Autostrada+grozy,2003
  13. kup z xenonowe.pl, chociaż nie ma problemu jak coś się zepsuje
  14. zawsze można kupić kabel AUX in i sobie podłączyć jakiś mp3 player/telefon/ipod itp.... bo te wirtualne zmieniarki faktycznie kosztują teraz sporo za duzo
  15. tryb w MW2 musisz zdobyc sztab (laptopa) i utrzymać ko kilkadziesiąt sekund zeby go nie przejęli przeciwnicy
  16. ja też
  17. ja gram tylko w hard sztab pro :gwizdanie:
  18. więcej chromu :gwizdanie:
  19. niestety DEPO też parują mojemu koledze już je reklamował, zobaczymy co dalej ... jak nic to będziemy sami uszczelniać
  20. ale gnioty jak dla mnie
  21. poza tym poprzedni właściciel może sobie montować co chce i jak chce Zawiózł bym to do kumatego elektryka samochodowego i myślę że cena naprawy nie będzie straszna, szczególnie że wiadomo gdzie szukać zniszczeń swoją drogą to efekt montażu bez bezpiecznika
  22. ale nie każda, obadane na przykładach, już kiedyś tez o tymc zytałem gdzieś dyskusje, że ma takie okręgi czy jak to nazwałeś pręgi
  23. s4 miód malina i te felgi to chyba z wersji sline s4 indyvidual evo2
  24. tyle przeróbek to może już zrobisz tego FMICa
  25. lub kupić używki, ostatnio widziałem za 50zł komplet przód tyle że do a6, nie wiem czy to takie same jak do a4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.