Treść opublikowana przez aju
- [B5 AFN] Turbina
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach?
cena faktycznie rewelka
-
[ALL B6] xenon
NIE musisz kupić palnik czyli taką "żarówkę" pod ksenon w oprawce h7 np
-
[ALL B6] xenon
wyjmij i zobacz[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 15:33_________________________________________________kolega wysłał mi foto, nie wiem po co no ale niech będzie zwykłe lampy na h7, wstawiony zestaw xenonów,więc pewnie na h7 podstawce
-
[B5 AFN] Witam: Błędy klimatronika
Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji sprawdź VAGiem i napraw
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach?
tak są też podróbki tych felg
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
szkoda że nie avant
-
karta zgrywająca obraz + audio z TV/Dekodera
dzięki kolego, myślałem że są karty przeznacozne tylkod o zgrywania obrazu dlatego nie mogłem za bardzo nic znalesć. Wystarczy mi analog
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
Ładna
- [B5 AFN] Turbina
-
[B6 AVF] Listwy w kolor i na 18"!!! + nowe fotki 5 str :) SPRZEDANE
ślicznie odnowione Ja tak będę robił na wiosnę tyle że na szaro
-
karta zgrywająca obraz + audio z TV/Dekodera
mam MINI dekoder polsatu
-
[B5 AFN] Turbina
to pewnie by napisał że mu kopci
-
[B5 AFN] Turbina
:gwizdanie: na luzie nie słychać turbiny I skąd pewność e to turbo gwizda, może któraś rolka
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
większość HID zakłóca, ale niektóe ori też sięją po antenia, jednak większość radi skręca się niewiele dalej i nie słychać już zakłóceń
-
Oposy też lubią audi :D
Wpis najlepszy Zdjęcia widziałem na fiski net
-
[AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
rób czarne z paskiem będzie kox
-
[ALL] Moduł komfortowych kierunkowskazów i doświetlenia zakrętu
ja chcę kupić coś takiego od Ciebie tylko nie mam alarmu audi a jedynie pilota do centralnego audi ze scyzoryka. Chcę żeby otwierając auto halogeny paliły się 2-3sek żeby się rozjaśniały i ściemniały) i tak samo po zamknięciu tylko najlpeiej żeby wtedy pałiły się ok 5sek Rodzice mają coś takiego w phaetonie i zostawiając go w nocy przed domem chociaż można dojsć do drzwi nie wdeptując w nic
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
Fajny polifcik, kolor ładniutki, a lampki malina Muszę obczaić czy do avanta robią coś takiego (jak ktoś wie dawać linka pw) Tylko koła mi nie lerzą
-
[AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
polerka jest gejowska (podsłyszane) choć osobiście też nie lubię polerki
-
[B5 ADR] Pomocy błędy "62.3" i "65.3"
Przeszukałem wszytko na google i całą elektrodę.pl za tymi błędami i nie znalazłem takich, musisz zrobić test VAGiem inaczje nie pomogę
-
Laptop dla panny w kolorze róż lub jasny fiolet
szału nie ma ale jest ok, pracuję w pracy na takim, często jest w trasie, walany po siedzeniach aut czy łóżku. Mój ma jakiś głośny wiatrak (od nowości) Jednak np porównując do STAREGO IBM ThinkPad to dwa światy na korzyść IBM coś w tym stylu uzywam http://www.allegro.pl/item850982344_ultraslim_msi_x610_15_6_2gb_320gb_hd4330_vistawin7.html tylko mam inne hdd
-
B5 AJM 170 KM, 368Nm by mTronic
mój pali od 4,5 do 7 prędkości przelotowe po de między 130-180 chwilami ponad 200
-
Jaki telefon z dobrym nagrywaniem filmów?
ja nie kupię n97 mimo że bardzo ją chiałem, widziałem ile jest zwrotów w Media M. prawie wszytkie miału zepsuty "system" rozkładania Osobiście używam n95, na razie nie mam jej na co zmienić, przez pewien czas miałem Iphone 3g (8gb) ale poza fajnym desingiem fajnymi grami to dla mnie była to porażka. HTC używam służbowo ale szlak mnie trafia jak mam dotykać ekranu
-
Która firmę elektronarzędzi byście wybrali?
ulalalala jaka cena