Treść opublikowana przez aju
-
[ALL] Temat przerabiany wielkokrotnie ale... ? Intercooler
może być z czegokolwiek byle się zmieścił
-
Glosniki 2+1 ( sub ) do laptopa do 300zl i do 500zl
ja mam takie http://allegro.pl/item807362596_logitech_glosniki_2_1_x_230_super_jakosc_wys24h.html i mi starcza do domu (jako komp)
-
Spocik Lubuski :)
6k jest bardziej lansiik Komp może wykazać błąd żarówki, wstawia się opornik i po sprawie
-
Spocik Lubuski :)
http://www.a4-klub.pl/smf/s4_b6_co_sadzicie_o_tym_s4-t102074.0.html
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
no to super
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
pewnie zajechane tak?
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
- [ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
chłopy czytać MIAŁEM FIATA COUPE na nim klocki z ASO fiata i do tego tarcze zimermana nie byłem wyjątkiem w klubie fiata http://www.forum.fiatcoupe.pl/viewtopic.php?t=12272&highlight=zimmerman+tarcze np taki temat ale to nie ten co chiałem znaleść- [ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
no u mnie poszły całe wokół otworów i wzdłużnie... używałem ich z klockami FIATA nei wiem co fiat stosuje Kartonik fiata Wyglądało to mniej więcej tak- [B5 AVG++] madafaka OEM
nie widać różnicy to po co przepłacać- [B6 AWX] RNS-E
3h to z piwkiem pod warunkiem że już się to robiło- [B5 AFF] Nie mogę wykręcić świecy żarowej
mi zawsze mówili żeby odkręcać na ciepłym ale nie wiem czy dobrze- [ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
nacinane Zimmermanny ?????? nawiercane, zamyśliłem się- Spocik Lubuski :)
HIDY, takie trochę droższe i będzie Ktoś chce na weekend lub piątek przelecieć się do neimiec po auta? 700km w jedną stronę, mam ducato (nowe, więc będzie dość wygodnie) lawetę zaklepaną, warunek przywieść dobre auto oczywiście żeby ktoś się znał na rzeczy, co 2-3 pary oczy to nie jedna- [B5 AFF] Nie mogę wykręcić świecy żarowej
no ja kiedyś tak kręciłem w mercu 290GD i zrobiłem jajo z gwintu w głowicy naprawa była nieopłacalna, szukałem głowicy, dobrze że to popularny silnik i głowica jak w beczkach- [B5 AJM] Grzenie świec żarowych po zgaśnięciu lampki.
ja nie miałem tego za problem tylko myślałem zawsze co to jest u diabła- [ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
ja w fiacie coupe 16vT miałem nacinane zimermany i pękły więc nie będę się już wygłupiał z firmami- Gdzie balować na koniec roku ?
- [B5 AJM] Grzenie świec żarowych po zgaśnięciu lampki.
czyli takie strzelanie przekaźnika po odpaleniu po chwili to normalne? u mnie pyka przekaźnik tak jak by kilka razy chwilę po odpaleniu poniżej 5~C- [ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
ja nie mówię że złe, po prostu chiałem się co nieco dowiedzieć- [1,9 AWX] S4 diesel edition
a gdzie masz numer telefonu bo nie widzę :>- Gdzie balować na koniec roku ?
ja jadę ze znajomymi do czech, ceny jak w PL do tego w górach no i zawsze to za granicą tak światowo- [ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
no to ja się też skuszę, tego auta używam do normalnej jazdy- [ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
Witam, wiem że nie są one full profi i np odstają od renomowanych firm. Jednak dla kogoś kto nie zajmuje się sportem nie pali hamulców przy jednym hamowaniu będą wystarczać przynajmniej powinny. Chciał bym zaczerpnąć opinii użytkowników lub przemyśleń odnośnie opłacalności zakupu. http://www.mikoda.pl/ przykład http://www.mikoda.pl/public/sklep.php?Content=det&id=1531 Cena: 96.49 zł. tuningowa (frezowana i nawiercana) + 36.60 zł/szt.- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
coś z kablami jest poprzestawiane, zaczął bym od tego czy zasilanie radia jest cały czas po wyłączeniu kluczyka, można to sprawdzić próbnikiem czy zwykłą żarówką. Kiedyś miałem przypadek nowego radia które było uszkodzone i nie trzymało pamięci a wszyscy męczyli kostkę zasilającą - [ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia