Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony GISLAVED - szwedzkie zimówki


aju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zna ktoś tego producenta opon? Znajomy wrócił na urlop z Szwecji, tam pracuje cały rok. Oczywiści przyjechał na zimówkach i kolejnym innym autem. Powtarza się tylko jedno opony, właściwie producent GISLAVED, mówi że inne pirelli, michelin i inna wysoka półka nie daje takiej kontroli na śniegu jak opony tego producenta. Ktoś jeździł na takich oponach? Mówi że mają taki minus że szybko się ścierają.

Zanim na nie natrafił, przerobił wiele firm, raczej z wyższej półki bo tam śniegu jest sporo.

U nas praktycznie nieosiągalne są te opony. Przywiózł dwa kompleciki i tak sobie myślę.... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super miękkie, szybko ścieralne... jak to w skandynawii

u nas przejeździsz 10tyś km i po oponach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w skandynawi to głownie kolce , ale o tych oponach nie slyszalem , wg mnie nie na nasz klimat , u mnie w gorach i tak w 70 % zimy jezdzi sie po asfalcie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słysze o tych oponach. Szwedzi przeważnie kolce ale i tak markowych firm.

Popularne są Nokiany, Micheliny, Continentale... Te 3 chyba najbardziej z zimowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie. Coś co się sprawdza na skandynawskich śniegach, neistety u nas przepada - głównie mokry asfalt i błoto pośniegowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u norweskich sasiadow tez o takich oponach nie slyszalem,i nie widzialem na zadnym kole zazwyczaj norwedzy montuja continentale,nokiany,yokochamy do mniejszych rozmiarow 13,14,nankangi.....duzo jest opon z kolcami ale w nie ktorych miastach trzeba placic zeby wjechac na kolcach....raczej norwedzy inwestuja w to co lubicie najbardziej czyli 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...