Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Jakie turbo?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

jakie mocniejsze turbo można założyć do 2,5 TDI?

Opublikowano
:naughty: a jaki masz teraz program, jaka moc? :gwizdanie: kto Ci go robił
Opublikowano
  • Autor

program seria, moc 150

najpierw chcę założyć graty a potem program,

potrzebne mi konkrety:

Turbo -

intercooler -

pompa paliwa -

wtryski -

itd.

Opublikowano

no widzę kwiatko że z grubej rury ładujesz - na ponad 200 koników

Opublikowano
  • Autor

Zbyszek 210 to sam program robi - fakt, że ponoć wysilony silnik - dlatego potrzebuję konkretnych wiadomości!

Opublikowano
Zbyszek 210 to sam program robi

nie siedzę w 2,5 ale pokaż mi te programy i wykresy :rolleyes:

Opublikowano

Zbyszek 210 to sam program robi - fakt, że ponoć wysilony silnik - dlatego potrzebuję konkretnych wiadomości!

Tu masz przykładowy wykres gdzie program nie robi jednak tych 210km :tongue4:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t87591.0.html;highlight=akn

Opublikowano
  • Autor

Gadałem z gościem z v-tech'a i powiedział, że nie ma problemu i może zrobić 210 KM ale nie daje gwarancji na żywotność silnika.

A ta poza tym to jak zrobisz program na silniku 2,5 tdi o mocy 180 KM w serii, to otrzymasz 210 KM, a to jest ten sam silnik, no chyba, że się mylę? pewności nie mam.

Opublikowano
v-tech'a

:gwizdanie: wszystko jasne...

2,5 tdi o mocy 180 KM w serii, to otrzymasz 210 KM

z 180 wychodzi 210 po chipie? myślałem że mniej jak 200 :rolleyes:

Opublikowano

Gadałem z gościem z v-tech'a i powiedział, że nie ma problemu i może zrobić 210 KM ale nie daje gwarancji na żywotność silnika.

A ta poza tym to jak zrobisz program na silniku 2,5 tdi o mocy 180 KM w serii, to otrzymasz 210 KM, a to jest ten sam silnik, no chyba, że się mylę? pewności nie mam.

silnik jest ten sam, niestety osprzęt a zwłaszcza turbo jest inne

a tak na marginesie to pewniejsze jest 200kM w 1.9 niż 2.5 :>

silnik 2.5 jest toporny i malo podatny na mody

tutaj na pewno zostanę wykrzyczany przez Kolegów

ale osobiście nie mam najlepszej opinii na temat tych silników

po mojemu szkoda zachodu i kasy, za duży nakład przy mizernych wynikach

a i coś urwac sie też czasami może

Opublikowano

no jak widać po 1,9 moce ~200 koni są osiągane, szczególnie że gratów jest sporo i jest w czym wybierać

Opublikowano
  • Autor

"chip-tunerzy" mówią, że w TDI chip daje do 20% przyrostu mocy więc tak mniej więcej powinno wychodzić.

Nie mądrze się tylko mówię jak mi się wydaje po matematycznych przeliczeniach, jak się mylę to proszę o poprawkę.[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 21:17_________________________________________________devastation - o to właśnie mi chodzi, konkrety!

czy może wiesz co to za turbo, bo o to mi chodziło.

Opublikowano

no 20% to wielkie uogólnienie, niestety 2,5tdi nie jest wdzięcznym silnikiem do modów (przynajmniej w PL i z "normalnymi" pieniędzmi. Myślę że jak osiągniesz 190-195koni to będzie mistrzostwo....

później pewnie się coś podda lub jak ktoś woli wysra w silniku,

oczywiście życzę Ci żeby moc byłą z Tobą i powodzenia w projekci[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 21:21_________________________________________________180ki mają chyba GARRETT 059145701F (GT2052V) :mysli:

Opublikowano

sie nie osiaga wiecej jak 200KM na 2.5TDI V6 (obojetnie jakiej wersji), bo wtryski nie wydalaja a nie ma sensownego, wydajniejszego zamiennika.

Opublikowano

tak dla przykładu większej mocy

ale i tak piszę że mistrzostwo to będzie 190-195koni :)

Opublikowano

tak dla przykładu większej mocy

ale i tak piszę że mistrzostwo to będzie 190-195koni :)

A tak sprawuje sie podczas startu

Niezły batory :polew: :polew:

Opublikowano

widziałem :naughty::kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

batory nie batory ale daje rade :>

Opublikowano

co nie zmienia faktu że nie zrobisz więcej jak 190koni :gwizdanie: zakład o flachę :cool1::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.