Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Jeep Cherokee XJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje drugie auto. Kupione dzięki A4-klub.pl :hi:

2001 rok, 4.0 LPG

c5071c79450b46cc.jpg

0cd304a2c8a06b55.jpg

b4d950ca8fbcca82.jpg

1bd5d7d2de283409.jpg

Miałbyć allroad a jest JEEP :kox: tym samym problemy z dojazdem do domu na wsi poszły w niepamięć ;)

Opublikowano

To już Top-owe auto, które z pewnośćią nie ugrzęźnie ci na "wsiowych drogach" :>

Bryka nieźle się prezentuje więc przyjemnego użytkowania Legendy USA :cool1:

Opublikowano

NieWąskie auto :naughty::decayed::good:

Jak na tak obszerną budę to strasznie mało miejsca. :thumbdown:

Mój brat miał kiedyś Cherokee tylko 90r. 2.1 TD.

Kanapa tylna koszmar, miejsce z przodu też nie najlepiej jak dla wysokiej osoby :decayed:

Ale widac, że auto ładne i utrzymane :good: I piękny środeczek :kox:

Niech służy jak najdłużej :wink4:

Tylko korek od gazu paskudnie umiejscowiony :decayed:

Opublikowano
:slina: uwielbiam to auto, szkoda że kuchenka gazowa :thumbdown:
Opublikowano
  • Autor

szkoda, że benzyna jest taka droga, a instalka jest holenderska stąd wlew w takim dziwnym miejscu

co do wielkości auta jak dla mnie jest idealne, z tyłu wożę tylko rocznego bobasa :)

Opublikowano

:slina: uwielbiam to auto, szkoda że kuchenka gazowa :thumbdown:

No i ?

Ja tam nie widze problemow... zalowalbym kasy zeby takie cos zatankowac :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:slina: uwielbiam to auto, szkoda że kuchenka gazowa :thumbdown:

No i ?

Ja tam nie widze problemow... zalowalbym kasy zeby takie cos zatankowac :wink4:

To fakt, tankowanie trochę boli. Z LPG nie jest źle 100km wychodzi 32-34zł. Za to jazda po bezdrożach jest :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
No i ?

no i że ja nie używam gazu, dla mnie odpada lpg, jeden je lubi inny nie :)

Opublikowano
  • Autor
No i ?

no i że ja nie używam gazu, dla mnie odpada lpg, jeden je lubi inny nie :)

dlaczego odpada? jadąc autem nie poznasz sie czy jedziesz na lpg czy na benzynie, rozumiem że ktoś nie lubi diesli bo inny jest odgłos silnika, ale lpg?

Opublikowano

nie po to producenci produkują PB żeby je tankować LPG. gaz dla mnie jest do kuchenki i zapalniczki, choć kuchenkę mam elektryczną a zapalniczek nie używam

Opublikowano
  • Autor

odwracając pytanie - producenci ustalają też moc silników na określonym poziomie, czyżby ustawiali ją po to, żeby jej nie zmieniać? Przyznaj się masz program czy jeździsz na serii :evil:

Opublikowano

poza programem mam jeszcze sporo innego, program jest konsekwencją wymienionych części :gwizdanie:

Ale to ma tyle wspólnego z lpg że nie bardzo można porównać :)

czyżby ustawiali ją po to, żeby jej nie zmieniać?

tak, wg mnie tak, silnik ma najlepsze osiągi do trwałości (oraz zakres bezpieczeństwa)

Opublikowano
  • Autor

to ty nawiązałeś do producentów :) fakt zdecydowana większość aut z fabryki nie ma instalacji LPG. Co nie znaczy, że LPG jest automatycznie złym pomysłem z powodu ingerencji w układ.

zastanawia mnie tylko skąd u ciebie ten upór i porównanie do kuchenki gazowej, paliwo to paliwo, daje energię i tyle :good:

Opublikowano

no i ja piszę że dla mnie gaz do kuchenki no, ja bym nie zgazował i to moje zdanie niezmienne, dla mnie możesz sobie nawet diesla zgazować, jest mi to obojętne bo to twoje auto.

Chodzi mi o to że chciał bym takiego jeppa ale bez gazu :) i tyle

zastanawia mnie tylko skąd u ciebie ten upór i porównanie do kuchenki gazowej, paliwo to paliwo, daje energię i tyle

za dużo wymęczonych silników, za dużo upalonych zaworów itd widziałem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

uparty jesteś i brak Ci argumentów, co do kolorów też taki wybredny? :mysli:[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 16:41_________________________________________________

za dużo wymęczonych silników, za dużo upalonych zaworów itd widziałem :naughty:

idę o zakład że wśrod tych nie było sławnego jeepowskiego 4.0

Opublikowano

za dużo wymęczonych silników, za dużo upalonych zaworów itd widziałem :naughty

Widziales po prostu bardzo duzo ZANIEDBANYCH jednostek, z gazem założonym przez rozmaite złote raczki.

Fajny ten Jeep, ale nie było Grand Cherokee :tongue4:

Opublikowano

tak czy siak ja nigdy nie założę do żadnego auta gazu

Opublikowano

tak czy siak ja nigdy nie założę do żadnego auta gazu

Nigdy nie mów "nigdy"!!! Ja też miałem nie jeździć na gnojówkę ale życie czasem pokazuję inaczej niż byśmy chcieli: żona, dziecko i kilometry do roboty. Decyzję mimo dobrych chęci musiałem zmienić :disgust:

Opublikowano

spokojnie :wink4: teście są z branży paliwowej

Opublikowano

tak czy siak ja nigdy nie założę do żadnego auta gazu

Też tak mówiłem..zagazowałem i będę gazował :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.