Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
jeszcze brelok porsche i będzie szybsze niż ori s4
-
[ALL B5] Delikatne stuki przy szybkich ruchach kierownicy
właśnie tak zrobiłem i wydaje mi się że to ta końcówka, palcami też namacałem tam jak by luz, aczkolwiek nie jestem ekspertem więc podjadę z tym do fachowca bo zbieżności i tak samo nie zrobię po zabiegu wymiany końcówek
-
[ALL] Jak dobrze i solidnie umyć silnik ?
no chyba nikt nie wpadnie na pomysł mycia silnika strumieniem który wyrywa trawę z ziemi
-
[ALL B5] Cena nowego Navigation Plus
ceny faktycznie, już to przedrukuję koledze który stwierdził "nie stać mnie na rnse z allegro, kupię se nowe navigation plus w serwisie" :gwizdanie: Dzięki Kowi
-
PS3 vs XBOX360
też się zastanawiałem nad dwoma konsolami, oczywiście pieniądze wystarczyły na jedną i wybór był prosty PS3, ze względu na bluray i granturismo
-
[ALL B5] Cena nowego Navigation Plus
Witam, czy ktoś orientuje się o cenę nowego urządzenia Navigation Plus do a4b5? W serwisie ciągle podają mi cenę RNSE zamist starszego :> a moja etka nie ma cennika
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
autko fajne, felgi pasują do wyglądu ala S to są 17? bo nie doczytałem. Aha masz jakiegoś kumatego lakiernika?
-
[ALL B5] Delikatne stuki przy szybkich ruchach kierownicy
Wydaje mi się że lewa końcówka drążka ma luz, ale muszę go zawieść do warsztatu niech ocenią to profesjonalnie. Napewno napiszę co to
-
[ALL B5] Delikatne stuki przy szybkich ruchach kierownicy
nie
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
a nie wiesz czy na pół fisie w AJM moim da się wyświetlić coś poza temp otoczenia? Fis wyświetla też przebieg do serwisu, płyn chłodzący, klocki, brak paliwa, niskie ciśnienie oleju. na takim?
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
masz manetkę do fis-a?
-
[ALL B5] Delikatne stuki przy szybkich ruchach kierownicy
Witam, niedawno przy wjeżdżaniu na poseję usłysząłem delikatne puknięcie przy maksymalnym skręcie, mam też wrażenie że gdy skręcam w prawo maksymalnie to tak jak by mi koło przeskakiwało lub było jajkiem (nie zawsze) Pojechałem wczoraj na stację diagnostyczną na której diagnosta stwierdził że zawieszenie jest igła (ma 7tyś przebiegu) za to zauważyłem że jak szybko skręcam kierownicą na postoju lewo prawo to delikatnie mi coś puka. Na dodatek delikatnie ciągnie mnie w prawo a i kierownica jest lekko w lewo czyli przeciwnie do ciągnięcia Wcześniej byłą prosto. Po feldzę widzę że żona gdzieś wjechała ostrzej na krawężnik do czego się przyznaje (przyzwyczajona do suva) Jakieś pomysły? ja myślę o końcówkach drążków, ale czy wtedy miał bym ten efekt przy skręcaniu?
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
czy w ajm były różne skrzynie?
-
[B5 1Z] Butelkowy paździoch
fajny zeciorek szkoda że bez klimy
-
[ALL] Jak dobrze i solidnie umyć silnik ?
gdybyś używał jakiś preparatów to patrz żeby nie niszczyły uszelek i węży gumowych, ja myję silnik w moim mercu G czasem kilka razy w tygodniu (trochę się bawię w off road) i powiem że jak używałem takiego różowego płynu do mycia silnika to zaczeły mi parcieć wszytkie gumy wymiana niestety nie była tania. Teraz szukam już zawsze preparatów przyjaznych dla uszelek i gumek
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
u mnie spalanie jak widać w opisie ZObaczymy jak będzie po czipie, na jutro jestem ugadany
-
Czy ten sobwoofer zagra ?
lepiej żonę/dziewczynę zabierz na kolację za tą kasę, chociaż wszyscy będą szczęśliwi
-
[B5 AFN] Lapmy Depo zespolone + HID i jakoś tak dziwnie świecą ( zdjęcia )
teraz to już wszytko jest robione tymi lapkami, właśnie na stole mam pzetwornice hella made in china
-
[ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji
Panowie pod który PIN najlepiej podłączyć remonte do wzmacniacza w radiu symhony? Bo już się trochę pogubiłem
-
[B5 AFN] Lapmy Depo zespolone + HID i jakoś tak dziwnie świecą ( zdjęcia )
to widzę że te lampy to wielki szajs
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
wiem wiem, obsługiwałem cada 2 lata, coś mi tam zostało
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
wycianać mam gdzie, ale jeśli coś będą mi marudzić to zwrócę się do Ciebie Właśnie, dokłądny szablon z kartonu to wcale nie łatwe, a wydaje się proste. Blachę można dokłądnie pomalować lub fajnie obić u tapicera :> Jak coś już opracuję będę przedstawiał w tym temacie. Dudi pochwal się fotką :>
-
[B6 AMB] Wymiana tylnych tarcz w wersji amerykańskiej
no to zmierz
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
ja nie mam już żadnego, tak chiałem tak mam
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Fajniutka! RNSE i ciemny kolorek Gratuluje też silnika