Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. jeszcze brelok porsche i będzie szybsze niż ori s4
  2. właśnie tak zrobiłem i wydaje mi się że to ta końcówka, palcami też namacałem tam jak by luz, aczkolwiek nie jestem ekspertem więc podjadę z tym do fachowca bo zbieżności i tak samo nie zrobię po zabiegu wymiany końcówek
  3. no chyba nikt nie wpadnie na pomysł mycia silnika strumieniem który wyrywa trawę z ziemi
  4. ceny faktycznie, już to przedrukuję koledze który stwierdził "nie stać mnie na rnse z allegro, kupię se nowe navigation plus w serwisie" :gwizdanie: Dzięki Kowi
  5. aju odpowiedział(a) na spanky temat w Lifestyle i Hydepark
    też się zastanawiałem nad dwoma konsolami, oczywiście pieniądze wystarczyły na jedną i wybór był prosty PS3, ze względu na bluray i granturismo
  6. Witam, czy ktoś orientuje się o cenę nowego urządzenia Navigation Plus do a4b5? W serwisie ciągle podają mi cenę RNSE zamist starszego :> a moja etka nie ma cennika
  7. autko fajne, felgi pasują do wyglądu ala S to są 17? bo nie doczytałem. Aha masz jakiegoś kumatego lakiernika?
  8. Wydaje mi się że lewa końcówka drążka ma luz, ale muszę go zawieść do warsztatu niech ocenią to profesjonalnie. Napewno napiszę co to
  9. aju odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    a nie wiesz czy na pół fisie w AJM moim da się wyświetlić coś poza temp otoczenia? Fis wyświetla też przebieg do serwisu, płyn chłodzący, klocki, brak paliwa, niskie ciśnienie oleju. na takim?
  10. aju odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    masz manetkę do fis-a?
  11. Witam, niedawno przy wjeżdżaniu na poseję usłysząłem delikatne puknięcie przy maksymalnym skręcie, mam też wrażenie że gdy skręcam w prawo maksymalnie to tak jak by mi koło przeskakiwało lub było jajkiem (nie zawsze) Pojechałem wczoraj na stację diagnostyczną na której diagnosta stwierdził że zawieszenie jest igła (ma 7tyś przebiegu) za to zauważyłem że jak szybko skręcam kierownicą na postoju lewo prawo to delikatnie mi coś puka. Na dodatek delikatnie ciągnie mnie w prawo a i kierownica jest lekko w lewo czyli przeciwnie do ciągnięcia Wcześniej byłą prosto. Po feldzę widzę że żona gdzieś wjechała ostrzej na krawężnik do czego się przyznaje (przyzwyczajona do suva) Jakieś pomysły? ja myślę o końcówkach drążków, ale czy wtedy miał bym ten efekt przy skręcaniu?
  12. czy w ajm były różne skrzynie?
  13. fajny zeciorek szkoda że bez klimy
  14. gdybyś używał jakiś preparatów to patrz żeby nie niszczyły uszelek i węży gumowych, ja myję silnik w moim mercu G czasem kilka razy w tygodniu (trochę się bawię w off road) i powiem że jak używałem takiego różowego płynu do mycia silnika to zaczeły mi parcieć wszytkie gumy wymiana niestety nie była tania. Teraz szukam już zawsze preparatów przyjaznych dla uszelek i gumek
  15. u mnie spalanie jak widać w opisie ZObaczymy jak będzie po czipie, na jutro jestem ugadany
  16. lepiej żonę/dziewczynę zabierz na kolację za tą kasę, chociaż wszyscy będą szczęśliwi
  17. teraz to już wszytko jest robione tymi lapkami, właśnie na stole mam pzetwornice hella made in china
  18. Panowie pod który PIN najlepiej podłączyć remonte do wzmacniacza w radiu symhony? Bo już się trochę pogubiłem
  19. wiem wiem, obsługiwałem cada 2 lata, coś mi tam zostało
  20. wycianać mam gdzie, ale jeśli coś będą mi marudzić to zwrócę się do Ciebie Właśnie, dokłądny szablon z kartonu to wcale nie łatwe, a wydaje się proste. Blachę można dokłądnie pomalować lub fajnie obić u tapicera :> Jak coś już opracuję będę przedstawiał w tym temacie. Dudi pochwal się fotką :>
  21. ja nie mam już żadnego, tak chiałem tak mam
  22. Fajniutka! RNSE i ciemny kolorek Gratuluje też silnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.