Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. mogę jakoś bez mierzenia tarczy dowiedzieć się jakie mam teraz?
  2. najlepiej zarejstruj się na elektroda.pl forum stoi na wysokim poziomie elektryczno elektronicznym, nie dość że dobiorą Ci opornik to wszytko powiedzą co i jak. Jak byś był w PL i miał blisko do mnie to mogę to ogarnąć
  3. to bez klimy nazywało się kiedyś termotronic czy jakoś tak
  4. a zaciski?
  5. zastanawia mnie tylko po co? bo producent ich używa? bo są droższe? bo może idelanie będą pasować w miejsce pod lampą?
  6. nie bardzo rozumiem jak mogą wyskakiwać inne błędy jeśli wsyztko jest podłączone pod + i - z zasilania starych żarówek... Może Ci ktoś to źle podłącza? Xenonami zajmuję się 4 lata i nie takie auta już miały zakładane zestawy, podjedź do kogoś kto się na tym zna. A myk jest taki że wstawia się opornik w instalacje, lub żarówkę w pudełku. FIS myśli że jest żarówka (bądź na prawdę jest) ale zasilanie pociągnięte jest dalej do przetwornicy....
  7. kupowanie używanych przetwornic jest bardziej ryzykowne niż kupowanie zestwu (w nim chociaż mamy gwarancję, a wygląd i efekt świetlny jest dokładnie taki sam)
  8. koledzy co potrzebne jest do swapu na 312?
  9. kup zrstaw na małej przetwornicy, wszytko będzie jak fabryczne, tylko wtyczka w przetwornicy inna
  10. a ja powiem tak, a6 (c5) w rodzinie 2,5tdi, mieliśmy, ja nim zrobiłem około 100tyś.... zakochany byłem w tym silniku dlatego szukałem B5 z 2,5.... niestety nie znalazłem i mam teraz moją pszczółkę 1,9 :> Ale koniec tematu 2,5... Jakie plany na dalsze zmiany w tej 1,8?
  11. Tył nawet spoko, trochę ten wydech duży ale jeszcze nie boli. Przód jak będziesz zmieniał to nic nie powiem. Ten napis w środku to porażka A co do silników to mimo opini 2,5tdi wolał bym go sto razy bardziej niż wolnossącego 1,8....
  12. Wymiary (szer./wys./głęb.) mm: 267/65/245 nie wejdzie do schowka? jak nie to może pod schowek nad nogami pasażera
  13. Ładna sztuka oby tylko silniczek nie sprawiał problemów
  14. a ładnie pociągnie np przedni zestaw oparty na Hertz DSK 130.3 ale pod bass to szału nie będzie, kup sobie dwie skrzynie soling (takie czerwono czarne) 30cm głośnik, robią sieczkę w aucie (nie jakość) ale Tobie widać chodzi tylko o bass więc będzie pięknie no i koszta.. dwie skrzynie ok 300zł wyjdą
  15. pisząc że ten blau to lipa chyba nie wiesz co piszesz :gwizdanie: cena - jakość = rewelacja Spokojnie posłuży do zasilenia głośników w aucie
  16. ja uruchomiłem wszytkie kontakty i podobno są takie ramki, jutro będę wiedział czy na prawdę istnieją i jakie koszta tej ramki Jak się dowiem to chętni na zakup do mnie będą mogli się zgłaszać
  17. bo w chromie to ładnie wygląda bateria do umywalki
  18. kolego hid i xenon to to samo ;P więc nie musisz pisać hid xenon Zakładaj jakieś lepsze koło 300zł żebyś nie żałował Autko śliczne i Q
  19. patrzyłem w DE i UK też nie widzę do b5
  20. a problem tego że będzie to nie pasować dalej jest pomijany, kupcie se te radia 2din i niech leży jak moje, bo paneli do b5 nie ma póki co albo ja nie mogę trafić. Na allegro pisałem do wszytkich którzy mają przejścióki do b6,b7 itd mówią że do b5 nie ma. w ASO przez tel "takie rzeczy to tylko w erze" :> Jakieś pomysły? aaa w poważnej firmie car audio koszt takiej ramki indywidualnej to ok 600zł i widziałem że szału nie ma, sam se mogę wyszpachlować takie coś i polakierować, precyzja.... hmmm no taka tłuczona na sztuki przez maszynę jest lepsza
  21. kolego zrób sobie tak jak ja w man-ie najpierw przejściówkę z 24na 12v i wybór jest pełny
  22. i dalej nie wiem co za ramkę można kupić ;( JVC KW-AVX810

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.