Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. nie widać go ot tak, jest w lewym "nadkolu" posłuchaj czy gra, jeśli nie to albo jest niepodłącozny i trzeba go podłączyć albo go po prostu nie ma
  2. Jeśli nie wiesz jak auto było serwisowane, nie ma wiarygodnej książki itp to znak że trzeba wymienić wszytkie paski, rolki i inne elementy wchodzące w skład napędu i obsługi pasków w Twoim aucie! Koszty naprawy "strzelonego" rozrządu będą bardzo bardzo duże.....
  3. no właśnie ja też nie i jestem póki co w czarnej du.... stąd pytam, bo moje 2300zł leży w kartonie ;(
  4. aju odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    taki by pasował? http://www.allegro.pl/item655537091_nowy_oryginalny_kluczyk_audi_scyzoryk_433_92_mhz.html
  5. no i super, wstawiam sobie takie coś zamist navigona i.... co z całą ramka w koło? przecież będą tam dziury po radiu (radio ma inny kształt zakrywający to wszytko wkoło) a to jest prostokątne zwykłe 2din
  6. to raczej mi wygląda na jakieś żarówki alaxenon - grill tragedia :> - lampy z tyłu średnie ale nie najgorsze - T na klapie pachnie mi wiochą... coś jak burackie m3 na e36 1,8 To T najbardziej boli mnie na aucie, poza grilem. Wydech jak dla mnie ujdzie ale sam bym takiego nie wsadził (dla mnie za duży)
  7. auto z kluczykiem to cos z imo
  8. aju odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    jeszcze tylko gdzie on jestm pod siedzeniem z tyłu?
  9. no ALCA starcza na mniej więcej jeden sezon, licząc że w ciągu dwóch sezonów będę miał 3 komplety alci to i tak jestem do przodu No nic jedną będę kupował alce a drugą ze spojlerkiem [br]Dopisany: 31 Maj 2009, 10:16_________________________________________________i znalazłem nowe bardzodobre i tanie rozwiązanie: jedna wycieraczka alca (standardowa) cena ok 7-11zł (530mm) jedna wycieraczka ALCA SPEED 530 (z dużym spojlerem, jak oryginał) cena ok 17-25zł (530mm)
  10. ja też.... a najlepiej jak widzę h4 bixenon + dzienne coraz więcej takich niestety jest
  11. wzmacniacz jest przy głośniku, dodatkowo zapyam masz głośnik basowy w bagażniku?
  12. aju odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    b5 - maj2000 jaka częstotliwość pilota żeby obsługiwał centralny zamek? Dorobiłem imo do kluczyka i grot, ale potrzebuję scyzoryk (banan) z odpowiednią częstotliwością.
  13. no i gdzie dorobisz ramkę żeby to ładnie pasowało do konsoli?
  14. może być ładna ale gdzieś mi lupę wcieło
  15. jak ktoś chce navi założę mu za free, u kolegi też widzę że jest z a6
  16. najpierw spróbuj go naprawić, ja go rozebrałem koledze i większość uszkodzeń była do naprawienia, poprzez podlutowanie.... A ta plama poże zejdzie po dociśnięciu wyświetlacza od tyłu, po ściągnieciu metalowego "kosza" za nim. Jak rozłożysz będziesz wiedział.
  17. zobaczę przy okazji, dziś męczę climatronic w kolegi AFN :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 17:58_________________________________________________no i tak nie wyjdzie jak pisze endriuu jest i trzecia śruba, w nowym wątku zorbię od a do z wyciągnięcia i włożenia lampy
  18. w piątek się za to zabiorę, może ktoś pamięta jakie torksy będę potrzebował? (rozmiary) Dzięki za rysunek! [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 09:11_________________________________________________zabiję serwisanta Okazało się że lampa jest opuszczona na maksa, a palnik wsadzony do góry nogami co najlepsze palnik wyciągali mi sami oni w czasie wyciągania lampy do pasowania zdeżaka (pisałem co się stało w innym wątku) no i po przyłożeniu maszyny okazało się że wiązka jest znieksztalcona... nie znam się na tych urządzeniach więc pytam jak zniekształcona, dowiedziałem się że do góry nogami. Dziś rozebrałem lampę... pierwsze co zobaczyłem palnik do góry nogami i krzywo, aż pogieło się to druciane zabezpieczenie, myślałem że wyjdę z siebie. W soczewce okazało się że jest wszytko ok, jak fabryka złożyła i jak narysował cypek80. Złożyłem to do kupy tak jak miało być i pojawił się owy "ząb" świetlny acentrum świecenia było zaraz pod granicą światło cień. Więc pojechałem na stację diagnostyczną gdzie wyregulowano mi lampę (góra dół) i powiedziałem sobie że takich partaczy dawno nie widziałem i nie mam ochoty tam więcej jeździć. W innym wątku zorbię instrukcję jak wyjąć lampę
  19. Witam, kiedyś czytałem na forum że wiele osób ma taki sam problm jak ja, w książce jest wyrwany kod radia, no i nigdzie go nie ma, chciałbym odsprzedać radio ale nie mam kodu Jakieś pomysły? w ostatczeności do do "speca" ale szkoda mi 50zł
  20. ja też nakierunkowuje się w podobny NM.....
  21. też tak uważam, tylko nie za szybko i wysoki bieg
  22. o .... wygląda jak kompleks małego pen.... :gwizdanie:
  23. masakara, najgorsze że wszytko w środku wygląda na oryginalne i nieruszane od fabryki dopiero na wwekend nad tym popracuje, za wszelkie dodatkowe rady będę wdzięczny
  24. to nie jest anglik lampa, to oryginał valeo europejska, i nie chodzi o snop z anglika tylko że światło jest do góry nogami a nie w płaszczyźnie lewo prawo jak to ma miejsce przy angliku
  25. Póki jest na tym perforowanym elemencie to lampka nie może się zapalać, bo poziom oleju jest w normie. Ideał mówi się że jest po środku, ja zawsze staram się nalać więcej niż środek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.