Treść opublikowana przez aju
-
[ALL B5] Instalacja radiowa
nie widać go ot tak, jest w lewym "nadkolu" posłuchaj czy gra, jeśli nie to albo jest niepodłącozny i trzeba go podłączyć albo go po prostu nie ma
-
[B5 AKN] Zerwany pasek od klimy
Jeśli nie wiesz jak auto było serwisowane, nie ma wiarygodnej książki itp to znak że trzeba wymienić wszytkie paski, rolki i inne elementy wchodzące w skład napędu i obsługi pasków w Twoim aucie! Koszty naprawy "strzelonego" rozrządu będą bardzo bardzo duże.....
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
no właśnie ja też nie i jestem póki co w czarnej du.... stąd pytam, bo moje 2300zł leży w kartonie ;(
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
taki by pasował? http://www.allegro.pl/item655537091_nowy_oryginalny_kluczyk_audi_scyzoryk_433_92_mhz.html
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
no i super, wstawiam sobie takie coś zamist navigona i.... co z całą ramka w koło? przecież będą tam dziury po radiu (radio ma inny kształt zakrywający to wszytko wkoło) a to jest prostokątne zwykłe 2din
-
Kołobrzeg Witam wszystkich!!! Moje audi a4 :)
to raczej mi wygląda na jakieś żarówki alaxenon - grill tragedia :> - lampy z tyłu średnie ale nie najgorsze - T na klapie pachnie mi wiochą... coś jak burackie m3 na e36 1,8 To T najbardziej boli mnie na aucie, poza grilem. Wydech jak dla mnie ujdzie ale sam bym takiego nie wsadził (dla mnie za duży)
-
[B5 AFN] Świeci pomarańczowa kontrolka(autko z kluczykiem)i kopci na biało
auto z kluczykiem to cos z imo
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
jeszcze tylko gdzie on jestm pod siedzeniem z tyłu?
-
[ALL B5] Jaka wycieraczka z dużym spojlerem ?
no ALCA starcza na mniej więcej jeden sezon, licząc że w ciągu dwóch sezonów będę miał 3 komplety alci to i tak jestem do przodu No nic jedną będę kupował alce a drugą ze spojlerkiem [br]Dopisany: 31 Maj 2009, 10:16_________________________________________________i znalazłem nowe bardzodobre i tanie rozwiązanie: jedna wycieraczka alca (standardowa) cena ok 7-11zł (530mm) jedna wycieraczka ALCA SPEED 530 (z dużym spojlerem, jak oryginał) cena ok 17-25zł (530mm)
-
[ALL] Światła do jazdy dziennej LEDayLine
ja też.... a najlepiej jak widzę h4 bixenon + dzienne coraz więcej takich niestety jest
-
[ALL B5] Instalacja radiowa
wzmacniacz jest przy głośniku, dodatkowo zapyam masz głośnik basowy w bagażniku?
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
b5 - maj2000 jaka częstotliwość pilota żeby obsługiwał centralny zamek? Dorobiłem imo do kluczyka i grot, ale potrzebuję scyzoryk (banan) z odpowiednią częstotliwością.
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
no i gdzie dorobisz ramkę żeby to ładnie pasowało do konsoli?
-
Moja A4 B5 po II lifcie
może być ładna ale gdzieś mi lupę wcieło
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
jak ktoś chce navi założę mu za free, u kolegi też widzę że jest z a6
-
[B5 AFN] Plamy na panelu climatronica
najpierw spróbuj go naprawić, ja go rozebrałem koledze i większość uszkodzeń była do naprawienia, poprzez podlutowanie.... A ta plama poże zejdzie po dociśnięciu wyświetlacza od tyłu, po ściągnieciu metalowego "kosza" za nim. Jak rozłożysz będziesz wiedział.
-
[ALL B5] Instalacja xenonów, zestawu w A4
zobaczę przy okazji, dziś męczę climatronic w kolegi AFN :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 17:58_________________________________________________no i tak nie wyjdzie jak pisze endriuu jest i trzecia śruba, w nowym wątku zorbię od a do z wyciągnięcia i włożenia lampy
-
[ALL B5] Odwrócona lampa (snop światła)
w piątek się za to zabiorę, może ktoś pamięta jakie torksy będę potrzebował? (rozmiary) Dzięki za rysunek! [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 09:11_________________________________________________zabiję serwisanta Okazało się że lampa jest opuszczona na maksa, a palnik wsadzony do góry nogami co najlepsze palnik wyciągali mi sami oni w czasie wyciągania lampy do pasowania zdeżaka (pisałem co się stało w innym wątku) no i po przyłożeniu maszyny okazało się że wiązka jest znieksztalcona... nie znam się na tych urządzeniach więc pytam jak zniekształcona, dowiedziałem się że do góry nogami. Dziś rozebrałem lampę... pierwsze co zobaczyłem palnik do góry nogami i krzywo, aż pogieło się to druciane zabezpieczenie, myślałem że wyjdę z siebie. W soczewce okazało się że jest wszytko ok, jak fabryka złożyła i jak narysował cypek80. Złożyłem to do kupy tak jak miało być i pojawił się owy "ząb" świetlny acentrum świecenia było zaraz pod granicą światło cień. Więc pojechałem na stację diagnostyczną gdzie wyregulowano mi lampę (góra dół) i powiedziałem sobie że takich partaczy dawno nie widziałem i nie mam ochoty tam więcej jeździć. W innym wątku zorbię instrukcję jak wyjąć lampę
-
[ALL B5] Wyrwana kartka z kodem radia
Witam, kiedyś czytałem na forum że wiele osób ma taki sam problm jak ja, w książce jest wyrwany kod radia, no i nigdzie go nie ma, chciałbym odsprzedać radio ale nie mam kodu Jakieś pomysły? w ostatczeności do do "speca" ale szkoda mi 50zł
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
ja też nakierunkowuje się w podobny NM.....
-
[B5 AHH] Czy można odpalić na pych ?
też tak uważam, tylko nie za szybko i wysoki bieg
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
o .... wygląda jak kompleks małego pen.... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Odwrócona lampa (snop światła)
masakara, najgorsze że wszytko w środku wygląda na oryginalne i nieruszane od fabryki dopiero na wwekend nad tym popracuje, za wszelkie dodatkowe rady będę wdzięczny
-
[ALL B5] Odwrócona lampa (snop światła)
to nie jest anglik lampa, to oryginał valeo europejska, i nie chodzi o snop z anglika tylko że światło jest do góry nogami a nie w płaszczyźnie lewo prawo jak to ma miejsce przy angliku
-
[B5 AVG] Jaki powinien być poziom oleju na bagnecie ?
Póki jest na tym perforowanym elemencie to lampka nie może się zapalać, bo poziom oleju jest w normie. Ideał mówi się że jest po środku, ja zawsze staram się nalać więcej niż środek