Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. dla mnie to jest nadal źle osadzony palnik
  2. proszę Cię kolego.... widziałem badania na uniwerku, widziałem badania z jakiegoś niemieckiego programu. To źle się przyjeło HID to lampa wyłądowcz ai tyle Ale wiem o co Ci chodzi. Aha wiele takich chińczyków niestety jest już używane przez valeo itp dodam że tylko nie rozumiem po co robi się temp barwowe ponad 8tyśK :> i za to powinni ręce ucinać
  3. Ale to są HIDy a to inna bajka wiesz co to hid? ori xenon to też hid poza tym nie ma oryginalnych i nieoryginalnych xenonów.... są tylko oryginalne lampy pod lampy wyładowcze i takie pod żarówki Zestaw z allegro typu chiński krzak nie różni się światłem od zestawu np valeo
  4. temat ramki do B5 jest tak trudny że wydaje mi się niemożliwy, aczkolwiek od dziś zaczynam działąć z kartonem, drewnianą płytą i blachą..... zobacyzmy jak będzie... boję się o precyzję
  5. .... może lampy są tak szajsowate? Parę lat w xenonach i nigdy nie trafiłem na zły palnik (mocowanie)
  6. Dobre regenerowanie sprężarki, jak kolega napisał polega praktycznie tylko na pozostawieniu korpusu. Jeśli jest gwarancja to nie przepłacaj i kup taką!
  7. hehehe coś jak u mnie, u mnie palnik był źle wsadzony Poszukaj w moich postach. Ale też może to być po skosie światła że przesłona jest ustawiona jak w angliku
  8. szkoda że skrzynia krótka....
  9. ja na razie caly czas prolog gt5 na ps3, na kompie nie gra.... a niejednek gram w warblade
  10. chciał bym kupić olej do mojego AJMa i przy okazji drugi do AFNa oraz kolega chciał by coś do czyszczenia wtrysków i układu w AFN Ile łącznie wyniesie nas ta przyjemność? aa i czy masz filtry? jak tak to też do AJM2000r i AFN96r
  11. zapomniałem napisać, "kochałem" ten klimatronik, dużo wygodnijszy niż w naszych B5 :>
  12. mi pękł w fiacie coupe 16v turbo w czasie ostrego pałowania, miał 2lata i 15~tyś przebiegu (pasek)
  13. felgi piękne, ale kolega szuka 18
  14. jakie felgi masz na handel? Jak co z ksenonami to mogę załtwić każdy komponent do ksenonów w rewelacyjnych cenach
  15. znam, udzielam się tam w dziale automapa Po tygodniu a trasie, powiem że leży mi w 90%, trochę bateria słaba ale wiadomo że wszytkie tak mają teraz
  16. no prawie jak mojej żony ex TTka, tyle że miała Q.... wymieniła na bertone turbo cabrio Ładna, oby służyła
  17. kapselki "golasy" albo wygraweruj sobie coś np te wasze b5 battalion czy coś innego
  18. piękna jest Tyle że ja bym nie kupował dekielków porsche, a zamontował jakieś inne
  19. aju odpowiedział(a) na schiller temat w Audi A4 B5
    a gdzie foty z 1 postu?
  20. no tak, więc znajdź kwadrans
  21. no na odległość nie wygdybamy, musisz najpierw to sprawdzić to 3min roboty więc do dzieła
  22. przetwornica nie ma wpływu, zamień palniki stronami, jeśli ta sama lampa będzie biała to może soczewka
  23. Kupiłem HTC TOUCH HD w mediamarkcie, przy okazji zakupu lodówki i pralki, dostałem specjalną ofertę i wyszedł mnie 1549zł, wydaje mi się że to niezła cena. Na razie nie powiem o nim nic więcej bo jadę w trasie w której go dopiero sprawdzę. Na plus już widzę świetny wyświetlacz
  24. Słyszałem od pewnego magika od zawrów psykających że do VAGów nie poleca ich zakładania gdyż zmienia to ciśnienie w układzie przec co turbina musi nadrabiać i nadrabiać co w konsekwencji powodujejej szybsze zużycie. Może go źle zrozumiałem więc nie będę się upierał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.