Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AFN] Lapmy Depo zespolone + HID i jakoś tak dziwnie świecą ( zdjęcia )
dla mnie to jest nadal źle osadzony palnik
-
[B5 AFN] Lapmy Depo zespolone + HID i jakoś tak dziwnie świecą ( zdjęcia )
proszę Cię kolego.... widziałem badania na uniwerku, widziałem badania z jakiegoś niemieckiego programu. To źle się przyjeło HID to lampa wyłądowcz ai tyle Ale wiem o co Ci chodzi. Aha wiele takich chińczyków niestety jest już używane przez valeo itp dodam że tylko nie rozumiem po co robi się temp barwowe ponad 8tyśK :> i za to powinni ręce ucinać
-
[B5 AFN] Lapmy Depo zespolone + HID i jakoś tak dziwnie świecą ( zdjęcia )
Ale to są HIDy a to inna bajka wiesz co to hid? ori xenon to też hid poza tym nie ma oryginalnych i nieoryginalnych xenonów.... są tylko oryginalne lampy pod lampy wyładowcze i takie pod żarówki Zestaw z allegro typu chiński krzak nie różni się światłem od zestawu np valeo
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
temat ramki do B5 jest tak trudny że wydaje mi się niemożliwy, aczkolwiek od dziś zaczynam działąć z kartonem, drewnianą płytą i blachą..... zobacyzmy jak będzie... boję się o precyzję
-
[B5 AFN] Lapmy Depo zespolone + HID i jakoś tak dziwnie świecą ( zdjęcia )
.... może lampy są tak szajsowate? Parę lat w xenonach i nigdy nie trafiłem na zły palnik (mocowanie)
-
[ALL B5] Regenerowany kompresor?
Dobre regenerowanie sprężarki, jak kolega napisał polega praktycznie tylko na pozostawieniu korpusu. Jeśli jest gwarancja to nie przepłacaj i kup taką!
-
[B5 AFN] Lapmy Depo zespolone + HID i jakoś tak dziwnie świecą ( zdjęcia )
hehehe coś jak u mnie, u mnie palnik był źle wsadzony Poszukaj w moich postach. Ale też może to być po skosie światła że przesłona jest ustawiona jak w angliku
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
szkoda że skrzynia krótka....
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja na razie caly czas prolog gt5 na ps3, na kompie nie gra.... a niejednek gram w warblade
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
chciał bym kupić olej do mojego AJMa i przy okazji drugi do AFNa oraz kolega chciał by coś do czyszczenia wtrysków i układu w AFN Ile łącznie wyniesie nas ta przyjemność? aa i czy masz filtry? jak tak to też do AJM2000r i AFN96r
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
zapomniałem napisać, "kochałem" ten klimatronik, dużo wygodnijszy niż w naszych B5 :>
-
[B5 ADR] Komu padł pasek rozrządu ?
mi pękł w fiacie coupe 16v turbo w czasie ostrego pałowania, miał 2lata i 15~tyś przebiegu (pasek)
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
felgi piękne, ale kolega szuka 18
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
jakie felgi masz na handel? Jak co z ksenonami to mogę załtwić każdy komponent do ksenonów w rewelacyjnych cenach
-
[B5 AFN] Ile bezpiecznie można wyciągnąć z tego silnika w automacie i jak ?
- Jaki telefonik do internetu na Windowsie ?
znam, udzielam się tam w dziale automapa Po tygodniu a trasie, powiem że leży mi w 90%, trochę bateria słaba ale wiadomo że wszytkie tak mają teraz- [INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
no prawie jak mojej żony ex TTka, tyle że miała Q.... wymieniła na bertone turbo cabrio Ładna, oby służyła- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
kapselki "golasy" albo wygraweruj sobie coś np te wasze b5 battalion czy coś innego- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
piękna jest Tyle że ja bym nie kupował dekielków porsche, a zamontował jakieś inne- [ALL B5] Montaż parktronica
a gdzie foty z 1 postu?- [ALL B6] HID - problem z barwą żarnika
no tak, więc znajdź kwadrans- [ALL B6] HID - problem z barwą żarnika
no na odległość nie wygdybamy, musisz najpierw to sprawdzić to 3min roboty więc do dzieła- [ALL B6] HID - problem z barwą żarnika
przetwornica nie ma wpływu, zamień palniki stronami, jeśli ta sama lampa będzie biała to może soczewka- Jaki telefonik do internetu na Windowsie ?
Kupiłem HTC TOUCH HD w mediamarkcie, przy okazji zakupu lodówki i pralki, dostałem specjalną ofertę i wyszedł mnie 1549zł, wydaje mi się że to niezła cena. Na razie nie powiem o nim nic więcej bo jadę w trasie w której go dopiero sprawdzę. Na plus już widzę świetny wyświetlacz- [B6 AWX] Blow off w awx-sie
Słyszałem od pewnego magika od zawrów psykających że do VAGów nie poleca ich zakładania gdyż zmienia to ciśnienie w układzie przec co turbina musi nadrabiać i nadrabiać co w konsekwencji powodujejej szybsze zużycie. Może go źle zrozumiałem więc nie będę się upierał - Jaki telefonik do internetu na Windowsie ?