Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. Bose to tam raczej nie ma 1.8T i gaz dla mnie to nie idzie w parze Fajnie że Q Życzę zadowolenia z autka
  2. Kolego jak uda Ci się dociąć ramkę u dołu żeby to ładnie wyglądało i bez odprysków to będziesz mistrzem Próbowałem już nawet ramkę od navi przytoczyć na tokarce, później na elektronicznej frezarce... efekt końcowy był taki że i tak wylądowała w koszu. Choć to nie zmieni faktu że po bokach będzie lipa, jak w tym rns który przedstawiłem, dla mnie to strasznie szpeci auto. Każdy się pytał, "czemu to tak nie pasuje do deski?"
  3. Ładne jest, ale ja bez klimy bym nie kupił, silnik pomijam skoro Ci starcza. No i jak mówią koledzy zmień kiere
  4. tp jest jeszcze jedno mocowanie siatki jak złożysz fotele! mam to u siebie, mam Ci pokazć specjalnie fotę, żebyś uwierzył :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 15:54_________________________________________________a guzik to wyłączenie czujników objętościowych/ruchu w aucie
  5. nie dość że na bieżąco to jeszcze samemu... trochę to nie takie jak bym chiał. Myślałem że może da się to zpaisać gdzieś i później przesłać do kompa
  6. nie tylko szpary kolego, jak widzisz na dole radio jest za długie i pięknie odstaje na dole, a patrząc z boku na to to już całkiem dla mnie porażka Tu mamy wersje skróconą, chociaż nie wystaje,a le reszta też porażka, dlatego zrezygnowałem z rns i navigation plus
  7. ramka z a6 jest przymała więc dla mnie odpada
  8. masz mieć: 1x chinch ok 5 metrów najlpeiej z dodatkowym kablem do sterowania (włączania wzmaka) 1x kabel do włączania wzmaka jeśli chinch go nie posiada 1x kabel zasilający + ok 5metrów 1x kabel GND masowy (długość dowolna) 1x oprawkę bezpiecznika 1x bezpiecznik pasujący do oprawke 1x kabel dwużyłowy do podłączenia głośnika/skrzyni/tuby złączki itp
  9. tak, jest tam mocowanie siatki bagażowej
  10. no to czas podjąc decyzje...
  11. Zastanawia mnie panowie taka sprawa, jestem właśnie na etapie poszukiwań firmy która podniesie moc w moim autku. Pytanie to czy jest sen podnosić moc na ok 140koni? Nie wiem jak NM się z tym wiąże a głównie na tym mi zależy. Drugie pytanie ile maksymalnie softowo da się wyciągnąć z AJMa?
  12. czy VAGiem VAG 5053 CAN live data (http://www.allegro.pl/item651455817_najlepszy_vag_5053_can_live_data_adapt_j_polski.html) można zrobić np logi dynamiczne? czy jest w czymś gorszy niż taki podłączany do laptopa?
  13. :> bardzo mi się podoba Twoja praca, teraz czas na navigation plus albo inne 2din :gwizdanie:
  14. - Żądany URL nie może zostać sprowadzony
  15. kup dwa solingi w skrzyni razem za 300-350zł i postaw mi piwo, a za resztę kasy zabierz dziewczynę/żonę/chlopaka na kolację
  16. to czekam
  17. 1000wczoraj się przekręciło, jeszcze coś tam jest (1008jest dziś)
  18. dzięki, przy zmianie tarcz przejdę na 312 a masz może jakieś foty jak to wygląda teraz u Ciebie?
  19. Piękne autko :> Ja też myślę o bumperach z s4 ale nie wiem czy się skuszę
  20. piękne autko no i silnik Dla mnie lampy polift, mała gleba i
  21. z założenia ma być to pod felgą 18 więc się przyda. Czy ktoś zna numery jarzma żebym mógł sobie bezpiecznie takie zakupić nie myśląć "czy dobre kupiłem"
  22. czekam też jak na szpilkach :> ale już wczoraj miałem dosłać zdjęcia z wymiarami radia które teraz tam siedzi, więc domyślam się że coś się skomplikowało...
  23. Witam, czy ktoś może polecić jakiś telefon na platformie windows? Tylko nie taki w cenie dobrego laptopa Myślę o samsungu ale nie wiem, nie mam jakoś zaufania do tej firmy. Ma to być tel do internetu, nie do rozmów ani sms. Chcę korzystać z niego jako przeglądarki www, gg czy często w trasie jako modemu do laptopa.
  24. http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_silniki_pb-t5137.0.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.