Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. u mnie 100-150zł
  2. Dokładnie, mam taki sterownik w mercedesie G, jest to eberspacher zobacz tu,może coś będzie http://ogrzewania-hary.pl/viewpage.php?page_id=12 jak nie to googluj choć obsługa tego jest bardzo prosta P - sluzy do programowania strzałki do zmiany temperatury lub czasu (zależy od włączonej funkcji) Symbol (palnik) do załączania i wyłączania pieca (czyli urządzenia) Jednak np u mnie żeby wyłączyć ogrzewania postojowe należy zjechać czasem lub temp do zera, wtedy urządzenie się wyłącza
  3. czyli była kwestia że chiałeś wsadzić coś co tam nie pasowało :gwizdanie:
  4. chodzi mi o 3x Man tga 26.530 XXL no i o vw o którym już kiedyś pisałem
  5. no ja się uprę przy swoim, 3 auta w firmie + jedno w domu wszytkie mają 6K są i 5k nie mówię że nie
  6. mimo to coraz więcej nowych aut ma ksenonki 6k
  7. a pozwalają zamontować w jakiejś pozycji wogóle? ja ostatnio miałem dość podobny problem w vw phaetonie, nie mogłem po wyjęciu palnika włożyć go na miejsce no nie było takiej opcji, fakt miejsca mało ale nie tak żeby się nie dało, rozebrałem wszytko co się dało i nie dało w koło i dalej nic, jak by był z kartonika to bym pojechał go oddać że nie pasuje ale wyciągnąłem go z auta więc wiedziałem że musi podejść.... no i wyciągnąłem reflektor na wierzch i się udało, po porstu nie mogę go ustawić nawet pod minimalnym kontem bo się blokuje, musi być idealnie prosto. Zobacz jeszcze raz musi pasować jeśli kupiłeś taki sam
  8. zapomnieć nie musisz koszt zalożenia z zestawem to od 200 do 1000zł zależy na jakich komponentach to zrobisz
  9. to znam,mi chodzi o taki nagły przeskok świetlny
  10. Witam, interesuje mnie czy można jakoś włączyć mocniejsze podświetlenie climatronica i innych elementów na konsoli środkowej oraz trzech wyświetlaczy na zegarach (godzina data, fis, przebiegi) Pytam dlatego iż włączając "komputer" kodami na klimatroniku jego podświetlenie się zwiększa.
  11. ma albo nie ma ksenona, była to opcja Zobacz pod maskę, w lapę czy masz tam żarówkę czy palnik. Jeśli palnik to pewno 4.3K wymień go na 6K (prawie niebieskie) lub 8K bardzo niebieskie i osiągniesz efekt jaki chcesz. I nie piszczcie HID w myśleniu o zestaw chiński bo tak samo oryginalne xenony audi są HID co po angielsku znaczy HIGH INTENSITY DISCHARGE
  12. chyba dla lepszego wyglądu a tak na prawdę to nie wiem, różnica prawie żadna, ale widziałem już kilka nowych aut z 6k, rodzice też mają od nowości 6K.
  13. Witam Pomijając całą sprawę legalności czy nielegalności takich przeróbek przedstawiam montaż krok po kroku zestawu HID do auta AUDI A4 po 2 lifcie więc z lampami zespolonymi z szoczewką. - Zaczynamy wiadomo od kupna zestawu z palnikiem na gniazdo żarówki H7, wybór jest bardzo duży, ale polecam coś co kosztuje ponad 200zł, widziałem jakość zestawów za 150zł i uwierzczie że szkoda gadać - Jaki kolor wybrać? 4300 lub 6000 (6k montowane w nowych autach, 4,3K w starszych seryjnych ksenoach) (zestawów szukajcie na allegro bądź w innych sklepach ale najczęściej są tam sporo droższe) - Instalacja zestawu jest dość łatwa więc można pokusić się o zrobienie to samemu, szczególnie że montaż w warsztacie kosztuje od 40 do 100zł zależy od "znawcy" - potrzebujemy wiertarke lub wkrętarkę oraz otwornicę na wymiar 23-25mm lub wiertło łopatkowe 24 (do drewna) - ściągamy przykrywki plastikowe zakrywające żarówkę w światłach mijania. - w przykrywce na środku wiercimy delikatnie dziurkę o rozmiarze 23-25mm. - wyrównujemy krawędzie zewnętrzne (nie bujcie się jeśli dziurka nie jest idealnie okrągła, guma wszytko zakryje, ale bez przesady) - gdy mamy przygotowaną dziurkę odkładamy przykrywki na bok i wyciągamy delikatnie żarówkę, przyjżyjcie się jak jest zamocowana, będzie wam łatwiej zamontować palnik, który jest delikatny. - rozpakowujemy zestaw, palnik posiada przewody oraz okrąglą gumę zawleczkę. Przekładamy tak aby palnik wraz z dwoma kablami zakończonymi metalowymi wsuwkami były od wewnętrznej strony plastikowej zakrywki, a wtyczki były na zewnątrz. - dopasowujemy gumę do dziurki w naszej klapce. - gdy ściągaliśmy żarówkę odbezpieczaliśmy specyficzny "pręcik" mocowanie które trzymało żarówkę. Wyciągamy go delikatnie z mocowania i odkładamy na bok! - mocujemy palnik w gnieździe (róbcie to powoli, szkoda go zniszczyć) - po umiejscowieniu przełożcie zabezpieczenie tak aby można było je zapiąć, zobaczycie o co chodzi.... żarówka nie miała kabla i dlatego nie trzeba było ściągać zabezpieczenia. Mocowanie zabezpieczenia z pręcika jest dość łatwe przy lampie od strony kierowcy (dużo miejsca) jednak od strony pasażera trochę się namęczyłem. Uważajcie przy tym żeby go nie upuścić - po zabezpieczeniu palnika należy podpiąć dwa wystające nam kabelki do kostki która była przypięta do żarówki. Patrzcie na kolory, czerwony do czerownego, filozofii nie ma ale lepiej się upewnić! Drugi kabelek, może być niebiski, brązowy, czarny lub inny, montujemy do drugiego miejsca w wtyczce (są tylko dwa) - układamy wszytko tak żeby zmieściło się pod klapką i montujemy ją dokładnie na miejsce, na dole dwa zaczepy na górze jeden z drucikiem, zróbcie to dokładnie bo inaczej lampa będzie parować. - niby wszytko zrobione ale.... trzeba gdzieś umieścić przetwornice (balast-y) widomo że można je podpiąć byle gdzie ale ja chciałem żeby to ładnie wyglądało więc trochę mi zeszło... Po tym zabiegu, profilaktycznie można sprawdzić ustawienie świateł na stacji diagnostycznej, ich sprawdzenie i regulacja na stacji jest darmowa!
  14. jeśli jest ich bardzo dużo to niestety tylko malowanie całego auta ale.... to też każdy zauważy Jeśli jest ich parę są firmy co wyciągają pewne wgłębienia i uszkodzenia.... poszukaj na necie
  15. kupiłem w audi, za prawie 130zł... zbierają dobrze tak jak i ALCA za 10zł
  16. szkoda było skanera :gwizdanie:
  17. tak myślałem że nic ciekawego nie będzie, ogólnie jak zawsze w auto świecie... no ale przeczytałem
  18. nie to chyba mruga że sygnalizuje przekroczenie jakiejś prędkości zaprogramowanej, tak miałemw szefa audi a6
  19. czarny na kołach pomniejsza i z paru metrów nie jest kox a lipa
  20. Brakowało mi takiego tematu, więc dla potomoności napiszę swoje uwagi. 1. Zaczynamy od identyfikacji jakie B5 mamy czy po lifcie czy przed starsze niż 99 są przed liftem a po 99 są poliftowe. Ogólnie problem może wystąpić z rokiem 99, wstedy patrzymy na climatronic. a) jeśli jest taki: mamy konsole przed liftową jeśli jest taki: mamy konsole po liftową 2. Jeśli mamy konsolę poliftową musimy sprawdzić czy mamy radio o rozmiarze 1din czy też 2din (małe radio czy duże) a) jeśli mamy 2din wystarczy podmiana radia na nawigacje jeśki mamy 1din, musimy kupić kosz i panel climatronica (ogólnie środkową konsolę) 3. Przyjmiemy wersję że mamy radio 2din czyli np SYMPHONY a) aby je wyjąć musimy mieć 4 klucze do nawigacji/lub radia symhony (koszt ok 10-20zł) lub 4 plaskie blaszki ale ciężej się nimy wyjmuje. klucze lub blaszki wkłądamy w szparki na radiu (zauważymy je patrząc na radio i wyjmujemy jak na obrazku 4. mamy "dziure" w konsoli wtyczki odłączone, przymierzamy naszą nawigację, pamiętajcie żeby nie kupować do B5 nawigacji z B6 gdyż jest za mała! W B5 panel górny ma wymiar 25,4cm, najbliżej zbliżona wymiarowo jest nawigacja z audi A6 (C5) Ale uwaga będzie mniejsza o 2mm na stronę! Zastanówcie się czy chcecie mieć minimalne szparki po bokach na górze, prawie niezauważalne ale jednak większe niż standardowe. Oczywiście można wsadzić przed montażem coś między deskę a radio i szparka jest niewidoczna prawie wcale. UWAGA: navigation plus z srebrną ramką na dole nie będzie pasować 5. jeśli chcemy używać nawigacji, musimy kupić antenę, wybór należy do was, oryginalna audi lub jakaś z allegro. Ja wybrałem taką z allegro, koszt 35zł. a) łączymy wszytkie wtyczki, nie da się ich pomylić tak są skonstruowane. sprawdzamy czy wszytko jest podłączone, tak samo antena od FM i czy bezpiecznik jest na miejscu w nawigacji 6. Teraz wszytko delikatnie wciskamy na miejsce, uważajcie żeby nie porysować czegoś lub samego urządzenia. a) jeśli jest sprawne po włączeniu powinno pokazać monit o wprowadzeniu kodu (jak go wprowadzić jest już temat) przechodzimy do menu i włączamy FM, jeśli znajdzie stację to znacyz że wszytko jest podłączone ok. c) teraz możemy wkładać do naszej zmieniarki płytki z muzyką lub wykorzystać emulator zmieniarki. UWAGA: pamiętajcie że kieszeń na CD w nawigacji nie jest na płyty z muzyką! a na płyty z mapami! 7. Jeśli nie macie zmieniarki, polecam zakup emulatora, podłącza się go i obsługuje z nawigacji jak zmieniarką. Zdjęcia montażu dodam w tygodniu, jak będę miał kabelek do aparatu
  21. ta mapa pasuje do navigation plus w mojej b5?
  22. aaa jest szersza na gorze dzieki, mimo że nie jest to dobra wiadomość[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 16:36_________________________________________________Panowie czy ktoś ktos kto ma navigation plus w a4 moze mi go zmierzyc? ja mam i wymiar na gorze to 25,5 na dole 23,5 i wysokosc ok 11,6[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 17:46_________________________________________________i to szersze pasuje do B5..... więc wychodzi na to że od a6 będzie pasować do a4 (b5)
  23. Potrzebuję szybkiej pomocy, gdyż znajomy jest w czasie kupna nawigacji, pojechał 200km po nią i co się okazało jest ona z audi A6 (c5) a nie z A4 (B5) sprzedawca twierdzi że jak jest z A6 nie pasuje do A4 i tu się zrodził problem Z mmsa którego dostałem wygląda identycznie ale nie wim czy np nie są inne połączenia czy np nie jest coś innego nawet wymiary

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.