Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. aju odpowiedział(a) na kozik1979 temat w 1.9TDI
    a powiedział Ci co jest zepsute? sam sprawdziłeś ten zawór?
  2. dobra skrzynka... ale zacnzij od głośników i wytłumienia.... nie uwuerzysz ile basu będzię więcej
  3. no trochę jest inny "koszyk" na to radio i inny panel climatronica
  4. Zasadniczo podszedłeś do tematu jak każdy czyli - jakieś radio - jakieś głośniki - wzmacniacz - i najgorsza skrzynia jaką można kupić z tych markowych No ale nic, zacznij od tego żeby pozbyć się drżenia klapy: - podklej tablice/ramke rejstracyjna jakas guma czy pianka i dopiero przykrec (tak samo ramke do rejstracji żeby nie drgała w ramce) - klape bagażnika oklej matami wygłuszającymi, na początek tylko w miejscach bez wzmocnień, jeśli to nie pomoże to oklej też wzmocnienia (stelaż) Z kolejnymi wolnymi środkami wygłusz drzwi, kup wzmacniacz pod głośniki przednie i tylnie... do tego dobre głośniki np jakieś hertz-e (tu akurat mam zboczenie do tej firmy :>)
  5. jeśli w b5 avant po lewej stronie w bagażniku
  6. kolega napisał: ale.... może ma zwarcie na jakiejś celi, wiem że mało prawdopodobne ale niedawno taki trafiłem
  7. ze śmiechu chyba a napisałeś jakiś ich parametry?
  8. w mercu 290gd sprawdza się od kilku lat świetnie (2.9D)
  9. zobacz czy nie ma przebić na kablach i odłącz zmnieniarkę całą wtyczkę od radia i od zmieniarki, zostaw bezpiecnzik i wtedy na pewno wyliminujesz cd ch.
  10. przydał by się do nich wzmacniacz gdyż radio nie ma zbyt dobrej końcówki mocy, nie musi być to oryginalny wzmacniacz, wystarczy jakiś mały 4kanałowy ale markowy wzmacniacz myślę że warto poświęcić te 150-200zł więcej za dużo... dużo lepszy dźwięk
  11. jest wiele mat na allegro Wykręć tego suba, dużo roboty z nim nie jest a będzie jedna część mniej do grzechtoania w bagażniku no wzmacniacz dużej mocy może zniszczyć słaby głośnik jakim jest to coś co audi nazywa subwoferem dobra skrzynka używam w służbowym T5
  12. czyli dobrze rozumiem że co tydzień macie te spociki w king crosie od 16? Bo za 2 tygodnie zjezdzam do Poznania i chętnie bym się przywitał
  13. czyli teoretycznie wszytko co spełnia normę: 505.01 lub 506.01 lub 507.00 mogę lać do swojej ajm? Teoretycznie pytam bo póki co leję castrola jak był lany od początku
  14. aju odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    u mnie działa zamykanie gdy przytrzymam zamkniętą kłódkę na kluczyku z dowolnej odległości (w zasięgu pilota) ale otwieranie tak zwane wietrzenie muszę przeprowadzić w następujący sposób: 1. otwieram auto guzikiem z otwartą kłódką 2. puszczam guzik z pilota 3. naciskam go spowrotem na ok3sekundy i trzymam cały czas, szybki jadą w dół zaintrygowało to mnie i dziś musiałem to sprawdzić
  15. mi też zalali castrola w aso
  16. kolego czy na pasku jest to napisane?
  17. czyli rozumiem że wszytkie czujniki są kolego a masz może jakąś rozpiskę co i jak podłączyć? może zrobił być samouczka w dziale zrób to sam myślę że był by to jeden z ciekawszych tematów
  18. to na pewno, chyba nic nie świeci gorzej niż wspaniała żarówka h4 za perforowanym szkłem układjącym światło Ja bardzij myślałem o lampach z audi po II lifcie ale spoko w porównaniu do lamp h4 są piękne
  19. ale lampy Koła zostaw są bardzo ładne prędzej wymień te ringi z przodu bo dla mnie pachną niezłym jarmarkiem, no chyba że Ci się podobają to i żeby tak zostało
  20. dokładnie, wzmacniacz radzi sobie również przy 2ohm
  21. no i super że bez dvd pociągniesz kabelki do schowka albo pod siedzonko i tam zrobisz odtwarzacz. Musisz sprawdzić jak będzie leżeć na podsufitce i jaki ma system mocowań, montowałem pare takich urządzeń w swoich busach i powiem że zawsze dobrze to wyglądało! Tylko kup coś markowego, a nie jakąś mante czy inne voicekrafty
  22. może komuś się przyda http://www.ew2.lubesinfo.com/frameset.asp?sid=323&bid=188&sc=1323&langid=1
  23. Widzisz, zrobił bym Ci to za piwko Jasne, chesz to pytaj, odpowiem, namaluje zobrazuje żebyś wiedział co i jak
  24. no ciągniesz rca do wzmacniacza, dodatkowo między GND a +12V masz też złączkę którą musisz albo zmostkować z +12V jednak wtedy zrobić osobny włącznik na przewodzie + (z aku) Lub ciągnąć kabel od radia który przy włączeniu da + na tą złączkę w wzmacniaczu.
  25. Kolego, bez obrazy ale widzę że orłem nie jesteś z car audio, może udaj się do jakiegoś znajomego z okolicy żeby Ci pomógł, może tylko masz coś przestawione w radiu że nie gra tył A wzmacniacz jak wygląda? zobac znp na allegro. Jak coś mogę Ci pomóc, daleko nie masz a ja też często jestem w ZG

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.