Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Chip tunning w serwisie AUDI ?


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy robil ktos moze upgrade steroenikow w serwisie audi ktory oni oferuja za 3tys?? podaja ze ze 140km robia 170 i nie traci sie gwarancji !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sądzę, że gwarancję się traci. Bo gwarancji udziela Audi GMBH a nie serwis.

A jak coś się wysypie, to szybciutko usuną ślady i dopiero wtedy o zwrot występują do fabryki.

Gorzej jak ci się samochód zepsuje w innym zakątku kraju i pojedziesz do innego serwisu. Wtedy to zonk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój szef w ex A6 (c6) miał robiony taki zabieg w serwisie, Na komputerze pojawiły się później plomby MTM, mimo że przecież do tego auta wszytko można wgrać kablem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak wlasnie podaja ze gwarancji sie nie traci ale trzeba servisowac tylko w ih salonie !!!

Czy jest ktos na forum kto to robil w audi??? podaja ze z 142kw robia 170kw .zastanawialem sie czy zrobia to lepiej niz ROGAL!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiąc gdzie indziej tracisz gwarancję robiąc w ASO tracisz kasę :decayed: musisz sam zdecydować. Ja mogę się spytać przyjaciela bo robił coś w ASO ze swoją A8. Chyba właśnie chodziło o jakieś podzespoły i program MTMa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktos na forum kto to robil w audi??? podaja ze z 142kw robia 170kw .zastanawialem sie czy zrobia to lepiej niz ROGAL!!!

chyba miales na mysli KM a nie KW.Musisz sie dowiedziec co za program bo jestem prawie pewien ze to gotowec, a jak wiemy nic nie zastapi programu zrobinego na miare pod konkretny silnik.

Oczywiscie kazdy tunr ma swoja baze ktora wgrywa ale pozniej modyfikuje pod dane auto.Watpie aby w serwisie mieli taka mozliwsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefowi zaproponowali konkretną moc jeśli sinik jest jak z fabryki, sam pracownik aso mówił że nie mają możliwości zmian mapy, po prstu robią "Wsad" i tyle, nic więćej. Mocy też nie mierzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pośmigaj 30-50 tyś potem zapodaj czipa u tunera, na niewiadomego pochodzenia czip z ASO szkoda kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma mozliwosci zwiekszenia parametrów w ASO - oficjalnie traczisz gwarancje,

a boxa - lepiej nie wpinaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...