Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czego brakuje w tym miejscu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Brakuje mi czegoś wkręcanego po dwóch stronach tylnej części auta tuż nad drzwiami.

Zamieszczam zdjęcie:

zdjecie102y.th.jpg

Macie w tym miejscu coś w swoich samochodach?

Opublikowano

uchwytu do siatki bagażnika chyba :mysli:

Opublikowano

albo wieszaka na marynarkę :mysli:

Opublikowano

albo wieszaka na marynarkę :mysli:

wieszaki chyba są pod rączką
Opublikowano

uchwytu do siatki bagażnika chyba :mysli:

dokładnie to:) :good:
Opublikowano

tak, jest tam mocowanie siatki bagażowej

Opublikowano
  • Autor

Mocowanie siarki bagażowej mam, jest nad roletą, więc to nie to.

Wieszak marynarki mam przy rączce.

Czy macie coś w tym miejscu?

Wygląda to jak by było tam coś wkręcanego bo jest gwint, został ślad prostokątny na opisany na otworze.

Załączam kolejne fotki.

Jak widać jest i wieszak w rączce i uchwyt do siatki.

Znalazłem jeszcze jakiś przycisk, wie ktoś do czego on jest?

Znajduje się on za fotelem kierowcy.

zdjecie103.th.jpgzdjecie104.th.jpg

zdjecie105.th.jpgzdjecie106.th.jpg

zdjecie107s.th.jpgzdjecie108.th.jpg

Opublikowano

tp jest jeszcze jedno mocowanie siatki jak złożysz fotele! mam to u siebie, mam Ci pokazć specjalnie fotę, żebyś uwierzył :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 15:54_________________________________________________a guzik to wyłączenie czujników objętościowych/ruchu w aucie

Opublikowano

tp jest jeszcze jedno mocowanie siatki jak złożysz fotele! mam to u siebie, mam Ci pokazć specjalnie fotę, żebyś uwierzył :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 15:54_________________________________________________a guzik to wyłączenie czujników objętościowych/ruchu w aucie

Dokładni jak kolega pisze :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Nie rozumiem, możecie mi wytłumaczyć jak ten przycisk działa ?

Z tą siatką to faktycznie możesz mieć rację, myślałem, że tylko do jednego miejsca można ją zamontować.

Opublikowano

Nie rozumiem, możecie mi wytłumaczyć jak ten przycisk działa ?

Z tą siatką to faktycznie możesz mieć rację, myślałem, że tylko do jednego miejsca można ją zamontować.

np jak zostawisz w aucie psa lub cos innego co moze sie ruszac to wciskasz ten guzik i zamykasz auto,wtedy bedą wyłaczone czujniki ruchu.Tzn np ten pies bedzie mógł sie swobodnie ruszać nie uruchamiając syreny alarmowej.W przeciwnym wypadku spowoduje to uruchomienie alarmu i bedzie po prostu wyć :wink4:
Opublikowano

to jest drugie mocowanie siatki przynajmniej u mnie taj jest...

Opublikowano
  • Autor

Ostatnie pytanie :decayed:

Czy te uchwyty siatki których nie mam są identyczne jak te za siedzeniami?

Opublikowano

tak, przynajmniej z zewnatrz

Opublikowano

A może auto kiedyś robiło za radiowóz :tongue4: i to są miejsca w których zamontowana była ta ich pleksi :kox:

Opublikowano
  • Autor

Za trolejbus :decayed:

Nie mogę tego na allegro upolować.

Jak to może się nazywać?

Opublikowano

mocowanie siatki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.