Treść opublikowana przez kranik66
-
Jakie imie dla syna/córki ?
A mi urodziła się córeczka i ma na imię POLA
-
[B5 AVG] Moja pierwsza A 4
Recaro Silnik szkoda,że nie AVANT ,ale to już jest sprawa gustu! A o gustach się nie dyskutuje :>
-
[B5 ADR] Stukający przegub
No ja bym raczej wymienił :gwizdanie:
-
[ALL B5] Czarna A4 AJM Tiptronic update nowe foty
GUT MACHIN
-
Ukradli mi dekielki!
Kupisz patyk będziesz walczył o swoje a nasze wspaniałe prawo wsadzi Cię za kratki za napaść,a złodzieja uniewinnią i będziesz musiał mu płacić odszkodowanie...
-
Najmłodszy Klubowicz Michałek :)
Gratulacje i niech nam rośnie mistrz kierownicy oooo
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 Silver
Super wozidło Jest trochę do zrobienia ale wszystko w swoim czasie Tukan a co się stało z twoim TDI? było zapytanie o ocenę twojego auta i gościu twierdził ,że auto mu się podoba ale nie wie czy wynikiem tylu przeróbek nie jest wypadkowość auta :polew:
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
...jha do tego jeszcze slysze "scisz muzyke"... :gwizdanie: Do tego jeszcze ,''za czym się rozglądasz....''
-
Znaleziony w necie tuning A6
Niema co, wodolot jak się patrzy.... :polew:
-
Co się dzieje z Waszymi poprzednimi autami ?
Fiat 126p jakieś pół roku ,dach..... i ŻYLETKI! Wstąpienie do UE i kupno wymarzony VW Golf Mk II bujałem się nim 3lata i poszedł do ojca jeżdzę nią czasami i zaraz banan wyskakuje na myśl co się z nim przeżyło :evil: HONDA CRX ED9 moja kochana żabka Sprzedana ponieważ miał pojawić się mój maluda i moja pani nie mogła się z niej wygramolić :gwizdanie:. Kupił ją młody łep i skasował po miesiącu :wallbash: OPEL ASTRA 1.6 GAZ- sprzedana teściowi,jezdzi nią po dziś dzień i jest zadowolony :> RENAULT MEGAN SCENIC 2.0 Przywieziony osobiście z raichu po pół roku sprzedany do Gostynia. W Marcu 2009 nadszedł czas na AUDI A4 1.9 TDI 110KM AVANT :>
-
[B5 AFN] Spalanie większe o 20 % po wymianie rozrządu?
Ja bym obstawiał kąt wtrysku!
-
Było sobie AUDI - zdjęcia z wypadków
:shocked: :shocked: jak on to zrobił???? Aż serce pęka
-
[B5 AFN] Problem z rozruchem silnika po wymianie rozrządu
Pasek,pompę wody,napinacz i rolkę prowadzącą
-
[B5 AFN] Czego brakuje w tym miejscu ?
Dokładni jak kolega pisze
-
[B5 AFN] Problem z rozruchem silnika po wymianie rozrządu
Właśnie ten!
-
[B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI Avant QUATTRO ;)
Autko super! WYPASIK i najważniejsze ,że Avant Kolego zdaje mi się ,że jesteś z mojej okolicy
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
wpisałem w google Forum Audi A4 znalazłem i tak już zostałem :>
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
<
-
[B5 AFN] Problem z rozruchem silnika po wymianie rozrządu
No w sumie masz rację! on twierdzi,że ten zawór wymontował i przeczyścił podobno sie zawiesil , auto odpaliło ale ,po któreś próbie auto już nie odpaliło! [br]Dopisany: 31 Maj 2009, 20:41_________________________________________________Witam!Wczoraj odebrałem auto i odpala bez problemu.Mechanik wymienił ''czujnik odcięcia paliwa w układzie wtryskowym'' i jest ok!
-
Jakie imie dla syna/córki ?
Witam ja mam Kacpra urwis nie z tej ziemi podobno wszystki takie sa! A w pazdzierniku urodzi mi sie coreczka Pola miala byc Apolonia ale stwierdzilismy ,ze lepiej zostanie Pola
-
[B5 AFN] Problem z rozruchem silnika po wymianie rozrządu
Mechanik twierdz,że kąt wtrysku jest dobrze ustawiony,a jak zapytałem o błędy to powiedział,że ''to były nie groźne błędy....'' cały czas twierdzi,że to wina tego zaworu! Nie chciałbym wymieniać i wyrzucać siana w błoto! A tak wogóle to jakie wartości musi mieć kąt wtrysku? niech sprawdzi mi to przymnie a ni wydziwia mi jakieś farmazony...
-
[B5 AFN] Problem z rozruchem silnika po wymianie rozrządu
Witam szanownych fachowców Mam do Was ogromną prośbę o pomoc. Zacznę od początku,po zmianie rozrządu w mojej wszystko było ok! Ale po jakimś czasie zaczeła odpalać jak jej się podobało po dłuszym kręceniu odpaliła, później było przez jakiś czas dobrze aż do ostatniej niedzieli.... po dłuszej trasie(przed i w trakcie trasy było w porządku)zgasiłem silnik aby zatankować ,po tankowaniu wchodzę do auta i co? I kicha kręcę i kręcę i nie już nie odpaliła Z holowałem ja do mechanika.W poniedziałek po podpieciu kompa wykasowaniu kilku błędów auto nadal nie odpaliło.Sprawdził w filtrze paliwa i tam nie było paliwa.Myślę sobie pompa.... .Ale we sobote dzwoni i wie co jest przyczyną,podobno to jakiś elektro-zawór. I tu pytanie do Was ,czy na pewno to ten zawór ,i jaki zawór i ile może kosztować? Z góry Dziękuje za pomoc! pozdrawiam miłośników
-
[S4 B5 APB 2.7 BiT] Stock - Baza do dalszych modyfikacji
Są auta i jest s4 SUPER AUTO HYLE CZOŁA
-
Auto Świat - dodatek eksploatacyjny o Audi
Ta ich ''pigułka'' to raczej czopik Tylko na http://www.a4-klub.pl/ znajdziesz najlepsze porady o AUDI
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
super dięki "KICHOL"