Treść opublikowana przez Norbunio
-
ANGIELSKI SLANG? PROSZĘ O PRZETŁUMACZENIE:)
Witam, Może ktoś orientuje się co oznaczają pojęcia Piggies Downpipes Catback - katalizator? Vibrant catback Muffler - końcowy ? Straight pipes - pełny przelot ? Turboback Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
-
A4 2.5 TDI S-line Avant - juz po zmianach :)
No muszę przyznac ze wyglada niewąsko:) Nice and clean, piękna ! Gratuluje
-
[INNE] 3.0 V6 Automat - jakie spalanie + jakie mody?
ok dzięki za info, dokopalem się też danych że 3.0 w automacie ma jakieś 8.9 do 100km/h - to niezbyt dobry wynik. No ale coś za coś, chociaż ciężko byłoby się wytłumaczyc kolegom że jakiś tylko zwirusowany klekot mnie objechał z modów zrobiłbym tylko wydech, takie V6 musi fajnie grzmiec:) chociaz z drugiej strony nie jest to maly wydatek a przyrost niewiadomo czy odczuwalny. Osobiście jestem i tak za doladowanym motorem. reasumując dobry, wygodny wózek do miasta. UZUPEŁNIJ PROFIL
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
już kupiłem 520xl + president florida i mi tez sieja hidy. Wymiana przetwornic zalatwi sprawę, przekładałem przetwornice od kolegi i wszystko smiga aż miło. Hidy kupowałem jak były jeszcze po 450 zł najtansze, teraz najtansze sa po 170 a w dodatku lepsze bo nie sieja po cb:) Co za dziadostwo, na szczescie nowa bryka bedzie juz bez hidow tylko ori xenon
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
Koledzy chcę kupic CB. Kolega polecił mi CB jak w temacie i antenę President Florida-antena ma byc jak najkrótsza a dobra, nie hce długiego bata. Ktoś ma doświadczenia odnośnie tego zestawu?
-
[INNE] 3.0 V6 Automat - jakie spalanie + jakie mody?
Witam, Brat nosi się z zamiarem kupna A4 2003r 3.0 V6 Quattro automat. Wszystko jest super, jedyne wątpliwości mamy co do skrzyni automatycznej-jak to jest w A4? Trzeba się jej bac czy można spac spokojnie ? Nasze wątpliwości biorą się stąd że żaden z nas zawsze miał manual. Auto będzie służyło do jazdy po mieści, bez większych szaleństw. Jeżeli ktoś ma doświadczenia co do spalania tego modelu proszę o info-ta kwestia nie jest priorytetowa ale spalanie rzędu 20l w mieście pewnie przyczyni się do wyboru 1.8TQ:) Proszę również o info czy w jakiś sposób można podnieśc moc tego modelu. Układ wydechowy coś da? Mody też nie są sprawą priorytetową lecz chcielibyśmy wiedziec na zaś. Wiemy że 1.8 T można bardziej dłubnąc i będzie latała równie dobrze, lecz póki co mocno się zastanawiamy nad 3.0 quattro bo to też super bryka;) p.s. długo mnie nie tu nie było ale niebawem szykuje się zmiana z A3 na A4/S4 Jeszcze tylko pare miesięcy... Pozdrawiam wszystkich
-
A4 Ringi - chyba sie przepalaja, pomocy:/
ee to spooko uspokoiles mnie troche. dzis zmieniam zarowy:) mialbym prosbe... moglbys wlaczyc swiatla i przystawic reke do lampy i zobaczyc czy tez jest takie duze cieplo? pozdawiam
-
A4 Ringi - chyba sie przepalaja, pomocy:/
no jak to w zyciu... ehhh no ale mam nadzieje ze po zmianie zarowek powiekszanie sie "wady" ustapi, bo poki co jest to niemalze niezauwazalne.
-
A4 Ringi - chyba sie przepalaja, pomocy:/
firmy sonar?bo ringi sa w sumie rozne FK, sonar i jeszcze jakies tam... a jakie masz zarowki?
-
A4 Ringi - chyba sie przepalaja, pomocy:/
no niezla kicha nie moge przez to spac:/ o tyle fajnie ze to sa ringi ale minol jeden miech i juz sie uszkodzily, mozliwe ze te philips vision+ maja wieksza temperature:/
-
A4 Ringi - chyba sie przepalaja, pomocy:/
Ponad miesiac temu kupilem nowe lampy ad a4 na przod, mianowicie ringi firmy sonar, niedawno wlozylem zarowki philips viosn plus i zauwazylem ze na "szkle"(chodzi o szklo oslaniajace reflektor) ktore jest plastikowe zrobil sie babelek, wyglada to jakby to szkielko sie wypalalo:9 nie wiem czy to do tych zarowek philipsa czy nie, ogolnie jak przystawie reke do reflektora to po kilku sekundach zaczyna mnie parzyc:/ da rade dokupic takie szkolo w razie potrzeby?na seryjnych zarowkach tez sie wszystko dosc mocno nagrzewa:( mysle zeby zmienic zarowki na jakies standardowe 55W z niebieskim odcieniem i juz bez zadnego +50% pozdrawiam
-
Jak i gdzie kupic rurke do zainst. zamiast kata w 1.8TQ
ooo dobry pomysl:) dzieki
-
Jak i gdzie kupic rurke do zainst. zamiast kata w 1.8TQ
hola hola:)), zjezdzilem juz cale miasto i nigdzie nikt nie ma:( moga mi to wygiac na goraco ale pewnie powstana jakies fałdy co nie bardzo mi sie podoba:/
-
Jak i gdzie kupic rurke do zainst. zamiast kata w 1.8TQ
hmmm warsztatow to jest kilkanascie chyba ale zaden nie ma gietarki do rur i tu tkwi problem bo rurke ta trzeba nagiac i nie ma kto tego zrobic, rurke mam gdzie kupic ale nie mam gdzie nagiac:/ pomyslalem ze moze ktos z forumowiczow juz to robil i moglby mi cos takiego zamowic...
-
Jak i gdzie kupic rurke do zainst. zamiast kata w 1.8TQ
Witam z imitacji zrezygnuje, potrzebuje specjalnie wygietej rurki 2,5" prawdopodbnie, ale tego nie ma w moim miescie wiec pomyslalem ze ktos moze mi da namiary na zaprzyjazniony warsztat badz miejsce gdzie moge to zamowic.
-
Jak i gdzie kupic rurke do zainst. zamiast kata w 1.8TQ
Szukam warsztatu badz kogos kto moglby mi sprzedac rurke ktora bede mogl wmontowac zamiast kata.Problem moj polega na tym ze jestem z Radomia a nikt u mnie nie ma doginarki:( Czy ktos z forumowiczow moglby mi cos takiego gdzies zamowic,podac namiary na warszat gdzie moglbym cos takiego zamowic i odebrac przez poczte? Pozdrawiam
-
Potrzebna szybka do zegarow... pomocy !
no racja, kurcze nie pomyslalem ze gdzies moze byc schemat, spierdzielilem sprawe i to dosc powaznie.pozdro
-
Potrzebna szybka do zegarow... pomocy !
Witam! Wczoraj podczas montazu ramek wokol zegarow przy demontazu szybki,troszke ja nadlamalem i bardzo szpeci:(( nie wie ktos gdzie mozna kupic sama szybke badz caly zegar dosc tanio? oprocz allegro:) pozdrawiam
-
Jakie żarowki do soczewek?
dzis kupilem philips viosn plus +50% - po weekendzie dam odpowiedz jak swieca. cena 40 zl kupilem bo byla jakas okazja. pozdro
-
Jakie żarowki do soczewek?
Kupilem lampy ringi+soczewka, chcialbym zmienic zarowki na takie o mniejszej mocy,obecnie sa 100W i przy tych prawdopodbnie uszkodze sobie reflektory.Poszukuje zarowek o mocy 55W najlepiej cos w odcieniu niebieski/fioletowym z wiekszym promieniem swiecenia. Nie moga swiecic na zolto jak standardowe zarowki. Uzywa ktos z was zarowek osram lub philips, jezeli tak to jakich i czy daja duzo swiatla?Ostatnio sprawdzalem jakies za 50 zl niemieckiej firmy i szlo sie przez nie zabic-nic nie oswietlaly drogi:( Pozdrawiam
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
hello ja chce zmienic katalizator na 2.5" rurke z kwasowki, bylem w hurtowni i tam 2.5" rurka ma jakies 76mm-to chyba za duzo, moglby ktos podac jakie wymiary w cm lub mm powinna miec taka rurka wewnatrz badz na zewnatrz? czy jezeli zainstaluje delikatnie wiekszej srednicy to bedzie mialo ujemny wplyw na jazde?
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
hello pytanie troszke banalne ale gdzie najlepiej i najtaniej kupic taka rurke, szukac w zakladach ktore zajmuja sie metalami czy bardziej w zakladzie z tlumikami? z postow wyczytalem ze rurka musi byc wygieta... ta operacja jest jakos super trudna czy kazdy kto ma jakas wyginarke to zrobi? pozdroo
-
Wskaznik doladowania pokazuje -4...
Poziek : nie bardzo rozumiem pytanie, ale sprobuje odpowiedziec:) podcisnienie mam kiedy silnik pracuje na wolnych obrotach , rowniez jak jade powoli i nie wgniatam gazu , nastepnie jak cisne troche gazu rosnie a jak na maxa to mam 0.6 bara czyli prawidlowo... zastanawia mnie czy to -4 to zle czy to nromalne zjawisko... pozdro
-
Wskaznik doladowania pokazuje -4...
Siema mam wskaznik doladowania turbo w A4 1.8T i na wolnych obrotach pokazuje mi -4 a jak go cisne to normalnie laduje na 0.6... co to oznacza, jakas awaria, czy raczej normalne zjawisko? Pozdro
-
Strumienica w A4 1.8TQ - ma to sens?
ok ale cena tez niezla... da rade to zrobic w polsce na zamowienie taniej badz kupic gdzies? pozdro