Treść opublikowana przez poziek
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
To na jakiej oponie Ty jeździsz te pojeżdżawki ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W temacie ruszenia się tematu wciąż temat się rozpędza.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zagadaj do niego: http://a4-klub.pl/members/norbi-57421/ zawsze coś w weekend się dzieje. A mogłem Cię uprzedzić, tylko sie zlitowałem. Wiem, ze ostatnio masz gorszy humor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najdroższe ! Jak już będziesz miał zgodę to daj znać, to wszystko Ci powiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żona miała Ci przekazać... widocznie znowu nie chce Cie puścić na bibę z kumplami...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przemysław jak to ? To Ty o niczym nie wiesz ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zagadaj do niego: http://a4-klub.pl/members/norbi-57421/ zawsze coś w weekend się dzieje.
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
A na jakim doładowaniu obecnie jeździsz ?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
A na tej próbie to w ogóle turbo Ci się napompowało ? Z taką lochą jeździłbym na jakieś szybsze trackdaye gdzie można faktycznie wykorzystać potencjał auta.
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
A to bieda. Ale hardware daje nadzieję. 3mam kciuki
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Fajne mody ! Jakie czasy ten siwek kręci na 1/4 ? 1540kg nigdy nie będzie konkurencyjne niestety ale graty, że chcesz się bawić w skręcanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W cyce
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Gwint z regulacją siły odbicia to właśnie najlepsza opcja do 20".
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Z racji wieku Mirka, prostaty i już trzeciej sztucznej szczęki - pojeździ on na tym zawiasie do końca wakacji a potem powrót do serii.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszyscy byli na Torwarze, dresiku w BMW Wiem wiem, ale że byłem w dresiku właśnie, to się tam nie pchałem, bo tam sama Yntelygencja tylko... Podoba mi się Twoje rozumowanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszyscy byli na Torwarze, dresiku w BMW
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tutaj: KRASNOBRODZKA RACING
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
synek... Jakiś grubszy cfaniak ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spot zaraz rusza i u mnie Na Torwarze rozpalam właśnie gryla
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzisiaj znalazłem i musiałem się z Wami podzielić: Otwarcie pierwszego McDonalda w Radomiu w 1994 roku! - PUDELEK.TV
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Śliczny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stęsknić się to mogłęm jedynie za Twoim cudownym uśmiechem !
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Everybady leje na wladiego
- Lancer EVO X
-
Lancer EVO X
Zobaczysz jak podjadę na rezanie nadkoli Track Day W sumie to możesz mnie na liście znaleźć