Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestem w szoku. Zainstalowałem sobie adblockera i kurfa nic nie wyskakuje z reklam w końcu - POLECAM
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wy serio chyba razem na dymanie chodzicie Jakby Ci Doda stawiała loda na każdy ruch brwią AndyegoN to tez byś tak robił Chyba nawet zabiorę moskala next time
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dlatego u AndyegoN tak w spalenizna wali w kabinie :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jest taki jeszcze jeden bydlak...wielki jak skórwysyn, Kliczkę kładzie na dechy jednym ciosem Strasznie łatwo go zdenerwować, nie lubi słuchać o problemach z przepływką Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gadasz mam ładniejsze pekaesy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
koks jak ch.uj
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Zobacz ile lat musiało minąć aby się przyznał co to tak naprawdę było, ten "awans" :naughty:
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Nie mów, że kupujesz te głodne kawałki ? :>
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Nie identyfikuje się z Klubem. Podobnie jak Prezes :naughty:
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Mniej więcej P.S. Od razu widać, że pracujesz w programie księgowym, bo zapominasz wyłączać CAPS LOCK Bo ja pracuję. W przeciwieństwie do Ciebie, mafio budżetówki :kox: :kox:
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
TO JAK Z BALCEROWICZEM :naughty: :naughty:
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Stara Gwardia pamięta jak było Powiedz to tym wszystkim moderatorom, których wywaliłeś jak zostałeś adminem Zostało ich tu raptem kilku Musieli odejść Kto wie
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Ja także - to, że jeden opuściłem, bo nie mogłem to nie znaczy żeby mi tu sugerować, że nie jestem obecny. Ciebie w Jarosławcu nie było (w sumie dobrze, bo spokój był), a mnie w BT więc napiszę w skrócie: :ssij: Jak ja jeździłem na Zloty klubowe to Ty jeździłeś jeszcze Oplem Omegą... :gwizdanie:...cukiereczku :naughty: :naughty: A jak przyjechałeś na pierwszy swój spot w Wawie na T.O.R.W.A.R.Z.E to bałeś się wysiąść z samochodu... :gwizdanie: A jak wsiadałeś do mojej A4 pierwszy raz to mi się ukłoniłeś i zapytałeś czy możesz Oczywiście czyszcząc sobie przed wsiadaniem buty To tyle adminku
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Przecież tak ważnej funkcji nie będzie pełnił jakiś tam przyjezdny łepek z zagranicy. Ot tak dla przykładu jakiś młody_z drogi O ty Spoko, ja i tak nie piję To i dobrze Poziek zajedzie nowa fure , ponoc jeszcze nie byla polerowana to bedziesz mial w wolnej chwili zajecie o dokładnie, wezmę specjalnie dla młodego jakieś kosmetyki megłajersa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jezuś Remont silnika się szykuje
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Mylisz dni na literkę "p" - chciałeś zapewne napisać "w piątek". wiesz, ja na Zlotach jestem obecny A Ty ? :naughty:
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Weź się ogarnij
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Zdecydowanie haha bo nie będzie końca koniec Zlotu zawsze mam w poniedziałek :naughty:
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Zdecydowanie
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Przecież tak ważnej funkcji nie będzie pełnił jakiś tam przyjezdny łepek z zagranicy. Ot tak dla przykładu jakiś młody_z drogi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie panikuj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to najważniejsze... gorzej jakby mu powiedzieli, że to jest u kolegi w grocie nestle
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
386zł + butelka dobrej Vodki ale Młody nie chleje tylko piwo więc odpuścił Młody nie zapomnij z kim jesteś w pokoju :evil: Zajmę się tym centusiem... żeby taki cieć nie chciał klubowych ręczników...klubowicz za 2 grosze... Musti zabierz dla mnie te dwa ręczniki wyjechane w kosmos na Zlot
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie Chłopaka przyprószyło siwizną, A4 ma odpicowane i zmodzone Dobra partia na mieście
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jako tako Najbliższa sobota :?: bedziecie sie ruchac ? AndyN chce się rozwieźć i przyjeżdża na nauki