Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. nie zgodzę się Jarku przemyśl obydwa pytania: 5. Obowiązek wpłaty zaliczki przy zapisie - 10 7. Zbyt wczesny termin na podjęcie decyzji - 19 dla mnie to jedno i to samo :gwizdanie: a takich odpowiedzi jest najwięcej...
  2. Szczerze , spodziewałem się czegoś więcej .... ale nie ma tragedii - lepiej niz na seryjnych może coś masz nie tak...bo różnica dla mnie jest kolosalna, szczególnie w zakresie pracy pedału...płyn oczywiście wymieniony razem z przewodami ? na jaki ?
  3. trzeba zrezygnować ze zlotów letnich bo ludzie wolą/muszą wyjechać na urlop z rodziną/dziewczyną/kochanką a nie na chlanie w klubowiczami dlatego tez propozycja taktusia jest idealna, listopad- ludzie się odkują po wakacjach, nie będzie innych atrakcji, będzie można pojechać i się nakurwić bez rodziny/dziwczyny/kochanki :gwizdanie:
  4. dowiemy się tego dopiero przy następnej Bukowinie...choć i tak BT wypacza spojrzenie na zloty...
  5. Buba najlepszego :gwizdanie: Daj znaka gdzie pracujesz, to podjadę po te kratę browaru dla klubowiczów i zawiozę do Promki
  6. U mnie popadało 10 min i tyle było tego Victora...popierdołka
  7. No i że niby co będzie ? Jakieś święto ?
  8. http://pogodynka.pl/polska/warszawa_warszawa W ZWIĄZKU Z TYM GRYYLL PRZEKŁADAMY NA INNY TERMIN :disgust:
  9. Pogoda jest taka, że gryll pewnie się nie odbędzie :gwizdanie:
  10. no nie wiem kto będzie miał gorączkę na drugi dzień :naughty:
  11. Jeździ ta padlina jeszcze ?
  12. acha... mam w swoich zasobach coś co Cie ruszy , spytaj Poziowego o piątkowego bucha/nokauta w BT :naughty: :naughty: BTW partnerze zorganizowałbyś jakiegos grilla w Castle :good: :good: Grill odbędzie się 28.05
  13. Fly jeszcze nigdy nie dojechałeś wiec i tym razem nie dziwię się Obyś się na ogólnopolskiego grylla wyrobił
  14. podobno oniak ma już i lożę honorową zaklepaną tak jest, dostanie łopatki do gryyla i będzie przewracał wieprzowinki
  15. :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 24 Maj 2011, 19:56_________________________________________________Panowie jak macie ochotę to zapraszam na grilla w sobotę do siebie. Aby nie było ruchania w wysokiej trawie to ją skoszę, tak aby żony miały Was na widoku Od razu uprzedzam, że nie jest to właściwa impreza w Castle del Poziek dlatego też nie zakładam oddzielnego tematu Na ogólnopolskiego grilla przyjdzie czas w sezonie, teraz zapraszam nasze grono :gwizdanie: Start 19
  16. Nie pękaj! Z tą flaszką to żartowali. Uff
  17. to on właśnie zawsze ma kabel...
  18. ono ma być
  19. nie liczyłem swoich kątnych
  20. :polew: :polew: :polew: ale pojeby

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.