Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
FAK JU- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
on robi S2 , ta trasa koło cargo Tą tez jestem bezpośrednio zainteresowany Przedluzenie do Lazurowej(Nowolazurowa) bedzie bezposrednio w moich okolocach. Tomek a gdzie się w końcu zdecydowałeś na rezydencję ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[admin]Dane osobowe kur...[/admin]- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
$1 jako zaliczka. Po wykonanym zleceniu będzie dopłata. Wiem jak cenisz sobie uczciwość dlatego tez przeliczam tego dolara na złotówki według średniego kursu NBP z dnia wczorajszego i przesyłam na konto w ciągu 5 minut :naughty: :naughty:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przez duże Fy poprawione- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ukasz ile kasy chcesz za konsultację w sprawię kina domowego ? Daj znać to zrobię przelew i zagadam, nie chciałbym żebyś był stratny $ :naughty: Normalnie bierze 100 za godzinę,.... euro.... netto... Ale od kolegów z klubu bierze 200 Stać mnie. A On przecież jest FYachowcem :naughty:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ukasz ile kasy chcesz za konsultację w sprawię kina domowego ? Daj znać to zrobię przelew i zagadam, nie chciałbym żebyś był stratny $ :naughty:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
leży u mnie na biurku i się kurzy Jak byś był dobry kolega to byś zapakował w kopertę i wysłał listem priorytetowym Ślijjjjj Wiesz co Nie chce mi się stać na poczcie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
leży u mnie na biurku i się kurzy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma zwężki w trójniku- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Nom, mały robaczek potrzebny. Poziek, idziesz z nami? :polew: Jak Cie zobaczę syneczku to zmienisz zdanie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jako tako- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Ty się niczego nie napijesz. Takie koty jak Ty mają zakaz picia od prezesa. Zaczniesz od 2 zlotu ale jak dobrze pójdzie i prezes da się przekonać to i od 3 dopiero, koci synu- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
o w mordę, będzie trzeba się umyć pod pachami i obciąć paznokcie :naughty:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
miałeś kiedyś uciszenie ??? :naughty: :naughty: ja miałem wiec nie wiem kto z nas jest tu mientkim pytongiem :gwizdanie: Poziek też miał, wielokrotnie, i nie dyga .... Zgadza się Aczkolwiek teraz tam nic nie napiszę bo wiem, ze admin nasałał na mnie wszystkie zielone faje- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sam szukałem ale nic nie znalazłem i nic nie wiem podobno zielone faje się wzięły za robotę- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pokasowane już- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
MASZ IMPLANTY ? Bo powiem Ci, że nie lubię sztucznych wkładek... Z drugiej strony jak są wyjmowalne... choć jeden problem mniej- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Nie rozumiem Cie synek... :gwizdanie: Myślałeś, że tak po prostu będziesz mógł sobie po mnie jeździć, tym bardziej w czasie gdy nie mogłem pisać a teraz umywasz rączki ? Chłopczyku... po zlocie Twoje życie całkowicie się zmieni a jesień średniowiecza to będzie pikuś w porównaniu z Twoim nowym gwintem PS. z doświadczenia jeszcze Ci powiem, że po takich zabawach obie jedynki będziesz miał do wstawienia bo kurde zawsze haczą podczas gry wstępnej- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trzeba mieć zdrowo nie tak pod kopułą żeby coś takiego kupić- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Takie już mam u siebie Szukam jakiegoś podstawowego dla cioteczki- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znam kogoś, kto ma kilka lat doświadczenia w handlowaniu tym, ale to "napływowe bydło" więc chyba nie będzie Ci pasowało ? Jak ten ktoś przyjmie ode mnie gratyfikację finansową za konsultację to proszę niech odezwie się na GG do mnie numer: 778449 :naughty:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ogarnia się ktoś z Was w kinie domowym ? Głosniki, wzmacniacze itp ? Jakieś kino domowe chcę skompletować ale bez szaleństw, powiedzmy dla początkującego amatora - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.