Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. poziek odpowiedział(a) na danu44 temat w 1.9TDI
    Zadzwoń do tego gościa: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=10464 podaj mu dane auta i wszystko Ci ogarnie i da dobre, klubowe ceny
  2. Wszystko zalezy od tego, czy będziesz miał GPS na palcu czy nie Mężusiu :naughty:
  3. Ja bym nie miał nic przeciwko... Ale nasz adminek to już inna historia
  4. Jeszcze ... Ty też nic nie ustrzeliłeś :gwizdanie: Jeszcze...
  5. Na co zachorowałeś ??? Wolna chata
  6. Do tej pory nic nie ustrzeliłem
  7. jako tako Najbliższa sobota :?: Jadę do teściów :gwizdanie: Next Saturday ?
  8. Też się cieszę, że znowu zobaczę Twój zarośnięty pysk
  9. normalka, wcale mnie to nie dziwi
  10. Czyli rozumiem, że konsultacje w sprawie kina domowego jeszcze się nie odbyły i raczej się nie zanosi? Kasę wziął, na GG mnie zablokował i tyle z konsultacji. NIE POLECAM ! NIE LUBIE ! Na PW udostępniam dane osobowe i numer konta :kox: :kox: :kox:
  11. Podobno Luka$zR tak wyrywał w przeszłości jak mu jeszcze faja dygała
  12. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  13. wolę opis z allegro :naughty:
  14. Ale po co ten stres ? I po co te nerwy ? :naughty: Ja nie rozumiem. Kasę dostał ale nadal się czepia. Co za naród. Powiem Ci więcej, dostał kasę i zablokował mnie na GG. I do tej pory o kinie domowym wiem tyle co mi powiedziałeś Ty i co wyczytałem na forach LukaszR - nie polecam
  15. Ja chociaż jak sam wiesz nie powinienem , to jednak Cie lubie partnerze...co Ty wypisujesz za głupoty ?
  16. Hehe nie szukaj sprzymierzeńców, nikt Cie tu nie chce i nie lubi
  17. Ale po co ten stres ? I po co te nerwy ? :naughty:
  18. MASSIVE AMATEUR CUMSHOT COMPILATION
  19. Pisać takie rzeczy adminowi i członkowi ZK Klubu naprawdę nie pasuje :naughty:
  20. Ale jest numer konta, a to identyfikacja konkretnej osoby. Samo imię i nazwisko wedle ustawy to nie są dane, bo takich osób może być wiele natomiast po numerze konta można bez problemu sposobem ustalić właściciela i wszystkie jego dane. Żebyś już nie płakał i napatrzył się na tak lubiane przez Ciebie znaczki $
  21. A jest imię i nazwisko ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 13:53_________________________________________________ Oj tam Panie Megłajer$ $ciema
  22. A to jest git ? [admin]ogarnij się[/admin] Na końcu jest $ tak sobie frywolnie zmieniłem, dla zmyły, żeby ktoś się nie poznał
  23. ma ledwo co dygającą faję, to czego się spodziewasz ?
  24. Nasz Luka$zR zablokował mnie na GG
  25. Okej to teraz jak z tą konsultacją w sprawie kina domowego ? Zapytanie w oddzielnym temacie (coś a'la mełgejer$) cz może mailem ? :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.