Treść opublikowana przez poziek
-
[B5 AFN] Rozrząd-wymiana
Zadzwoń do tego gościa: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=10464 podaj mu dane auta i wszystko Ci ogarnie i da dobre, klubowe ceny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystko zalezy od tego, czy będziesz miał GPS na palcu czy nie Mężusiu :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja bym nie miał nic przeciwko... Ale nasz adminek to już inna historia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeszcze ... Ty też nic nie ustrzeliłeś :gwizdanie: Jeszcze...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na co zachorowałeś ??? Wolna chata
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do tej pory nic nie ustrzeliłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jako tako Najbliższa sobota :?: Jadę do teściów :gwizdanie: Next Saturday ?
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Też się cieszę, że znowu zobaczę Twój zarośnięty pysk
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
normalka, wcale mnie to nie dziwi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli rozumiem, że konsultacje w sprawie kina domowego jeszcze się nie odbyły i raczej się nie zanosi? Kasę wziął, na GG mnie zablokował i tyle z konsultacji. NIE POLECAM ! NIE LUBIE ! Na PW udostępniam dane osobowe i numer konta :kox: :kox: :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podobno Luka$zR tak wyrywał w przeszłości jak mu jeszcze faja dygała
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wolę opis z allegro :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale po co ten stres ? I po co te nerwy ? :naughty: Ja nie rozumiem. Kasę dostał ale nadal się czepia. Co za naród. Powiem Ci więcej, dostał kasę i zablokował mnie na GG. I do tej pory o kinie domowym wiem tyle co mi powiedziałeś Ty i co wyczytałem na forach LukaszR - nie polecam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja chociaż jak sam wiesz nie powinienem , to jednak Cie lubie partnerze...co Ty wypisujesz za głupoty ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe nie szukaj sprzymierzeńców, nikt Cie tu nie chce i nie lubi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale po co ten stres ? I po co te nerwy ? :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
MASSIVE AMATEUR CUMSHOT COMPILATION
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pisać takie rzeczy adminowi i członkowi ZK Klubu naprawdę nie pasuje :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale jest numer konta, a to identyfikacja konkretnej osoby. Samo imię i nazwisko wedle ustawy to nie są dane, bo takich osób może być wiele natomiast po numerze konta można bez problemu sposobem ustalić właściciela i wszystkie jego dane. Żebyś już nie płakał i napatrzył się na tak lubiane przez Ciebie znaczki $
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A jest imię i nazwisko ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 13:53_________________________________________________ Oj tam Panie Megłajer$ $ciema
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A to jest git ? [admin]ogarnij się[/admin] Na końcu jest $ tak sobie frywolnie zmieniłem, dla zmyły, żeby ktoś się nie poznał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ma ledwo co dygającą faję, to czego się spodziewasz ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nasz Luka$zR zablokował mnie na GG
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Okej to teraz jak z tą konsultacją w sprawie kina domowego ? Zapytanie w oddzielnym temacie (coś a'la mełgejer$) cz może mailem ? :naughty: