Treść opublikowana przez poziek
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
kurde a gdyby tak dorzucić do pokoju marewela i nowaka_zg ? toż to Dream Team się robi 3 suki i ja, ich Pan :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to dziw ze ja jeszcze nie mam :kox: coś mi się zdaje, że admin wprowadza akcje zero tolerancji dla indywidualności strach się bać :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to dziw ze ja jeszcze nie mam :kox: coś mi się zdaje, że admin wprowadza akcje zero tolerancji dla indywidualności
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zieleni się wzięli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Partnerze, wakacje to świetna sprawa :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W Arkadii Filip z car-audio- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale to jest masakra i dno... :kox:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie mam pojęcia, Kuba go sprzedał ale komu to nie wiem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
te skody to jakaś moja zmora- [B5 AEB] Jak zdiagnozować, co jest powodem sporadycznego dymienia
Może wysrywać olej z odmy do dolotu :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moją babę Kurna Rychu wcale się nie dziwie..sam bym jo złapał :> hyhy- [ALL] Polecam Warsztat Samochodowy !!! Katowice
spoko, marecwel już chyba wszystko co miał to przeczytał- Oficjalny wątek o NBA
Co do Kidda to się zgadzam- [INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
A ja głosowałem, żeby Ci dali klubowicza- Oficjalny wątek o NBA
Jestem w szoku, że Miami dało tak ciała...szkoda- [INNE] TFSI DSG VTECH
nie wiem po co komu przepływka w tej sytuacji- [INNE] TFSI DSG VTECH
zrób i sprawdź bo jak nie to turbo pada :naughty:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jest. ono ma Umyj zęby- [INNE] TFSI DSG VTECH
Jak sprawdzałeś ?- [INNE] TFSI DSG VTECH
Prawdopodobnie nieszczelność. Szukaj :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tym bardziej- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:shocked: Sprawności 100% już w niej nie będzie.... ;( widziałem takie akcje na rehabilitacji jak sam chodziłem...za***iście długa droga do pełnej sprawności nie wiadomo jakie ma teraz zakresy ruchu ale wygląda to słabo...- F1, Rajdy i Motorsport
Wystarczy, że przez 3 miesiące miałem rehabilitację barku 3 razy w tygodniu i spotykałem się z różnymi "połamańcami". Możesz się ze mną nie zgadzać, generalnie wisi mi to - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.