Treść opublikowana przez Piter.d 2
-
[B5 AVV] Mój granatowy trumniak /zawias -35/ czarny grill - nowe fotki str.9
Miodnie panie Szczepanie szkoda że kolegi na sesje nie zabrałeś by i moja niunia ładne foteczki miała
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
Zabierz ze sobą kobietę na przejażdżkę będzie pachnieć :>
-
[B5 AAH] Moja strzała :)
Proszę bardzo może innym się przyda http://www.audiklub.org/wyposazenie.html
-
[B5 AAH] Moja strzała :)
O tak zimą jest bardzo przyjemnie
-
[B5 AAH] Moja strzała :)
czyt. w pierwszym poście :>
-
[B5 AAH] Moja strzała :)
no to jak poszła w dół już w fabryce to do tej zawiechy jakie laczki mogę wrzucić ?
-
[B5 AAH] Moja strzała :)
Wg. jakiegoś programu po wpisaniu kodów z książki serwisowej wyskoczyło mi to X4B = National sales program switzerland B0A = Poj. bez szczególnych krajowych wymogów techn. C1A = Felga aluminiowa 6 jx15h2 et45 5/112 G0G = Ręczna skrzynia 5-biegowa H6S = Opony 195/65 r 15 v J0F = Battery 320 a (70 ah) M78 = 6-cylindrowy silnik z wtryskiem 2,8ltr. litera kodowa Q1A = Siedzenia normalne 1AH = Abs i eds 1G3 = Kolo zapasowe normalne zamiast dojazdowki 1MR = Kierownica do inst.pod.powietrz. 3AF = Lusterko zew.(konwex),el.regulowane 3BS = Lusterko zewn. (asferyczne), elektr. ustawiane lewo kzl T7X = 6-cylindrowy silnik z wtryskiem 2,8ltr. litera kodowa 3S0 = Bez poręczy dachowych 4UE = Lewo/prawo 0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu 8AV = Without radio, with loudspeaker connections 8GL = Alternator 8RM = 6 głoŚników (zwykłych) 1LB = Faustsattelbremse przod 3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny) 1BE = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie-
-
[B5 AAH] Moja strzała :)
Mnie również to dziwi
-
[B5 AAH] Moja strzała :)
Witam panowie przedstawiam wam swoją strzałkę co na czterech łapkach pełza Jest to rocznik 1995 do Polski trafił w 2009 roku. Przywieziony ze Szwajcarii gdzie miał 1-go właściciela. Auto przez cały swój żywot było serwisowane przebieg przy którym go kupiłem był 226 tyś. km. Jako że jestem miłośnikiem audi jest to mój 3 model można powiedzieć że trafiła w dobre ręce :> Szukałem go ponad pół roku ale jestem zadowolony z wyboru a wrażenia z jazdy dają wiele radości Auto samo w sobie mi się bardzo podoba więc na razie nie widzę żadnych modów a jeśli będą to lampy przód i tył oraz felunek Z wyposażenia to ma klimę,grzane pupy,elektrykę,skórzane fotele no i to na czym mi najbardziej zależało czyli silniczek 2.8 i napęd quattro Dziękuje za poświęconą tematowi uwagę pozdrawiam i czekam na komentarze
-
[B5 AEB] Co to za gniazdo z tyłu głowicy ?
tak jak koledzy pisza wymien 4- pinowy czujnik a ten niebieski wsadzaj spowrotem chyba ze ci obroty tez szalały bo czesto on ma wplyw na to poprzez dawkowanie paliwa a jesli nie to jest dobry
-
[ALL] Doświetlanie zakrętów
Panowie co sądzicie o takim rezanku http://www.cubeelectronics.com/ster.php
-
Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?
heh niezle niezle ale ja mialem bardziej wyrazne moze pogoda byla lepsza :> a tak na marginesie jesli stoi fotoradar na drodze stacjonarny czy tez przenosny musi byc przed nim znak pomiar predkosci jesli tego nie ma mozna z nimi dyskutowac oczywiscie z usmiechem na twarzy mam kolege ktory zajmuje sie tym i mowi ze jak ktos przyjdzie i i jest nie sympatyczny wymiguje sie itd to jest z gory na przegranej pozycji co innego usmiechniety czlowiek zawsze ma szanse cos sie dogadac :>
-
[B5 AAH] Niskie obroty
a jak normalne to przepraszam od tygodnia posiadam taki motorek i pomyslalem ze cos jest nie halo
-
[B5 AAH] Niskie obroty
Koledzy orientuje sie moze jak podniesc obroty w moim aucie ? chodzi mi na cieplym silniku na biegu jalowym na 700 obr/min zaznacze odrazu ze skorzystalem z opcji szukaj :>
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
dziekuje :>
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
panowie mam pytanie ogladalem wczoraj jedna a4 b5 i gosciu mial wymienione lampy na soczewki lecz nie zespolone i miedzy kierunkami a błotnikami byla nie mala szczelina tlumaczyl ze tak jest z tymi lampami typu clear prawda to jest ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko panowie witam wszystkich :>