Treść opublikowana przez Piter.d 2
-
[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?
no nie wiem naruszysz ocynk to juz kwestia czasu jak zacznie gnić i żadne zabezpieczenie raczej nie pomoże takie jest moje zdanie
-
[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?
brałem s4 rewelka robisz przekładke i po zabawie z tym ze nic innego niż zenon nie podłączysz
-
[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?
http://allegro.pl/audi-a4-s4-94-98-reflektor-lampa-xenon-l-p-kpl-i1210877955.html http://allegro.pl/audi-a4-b5-99-01-reflektor-lampa-lift-nowa-prawa-i1253254623.html http://allegro.pl/audi-a4-b5-99-01-reflektor-lampa-lift-nowa-lewa-i1253254768.html ja brałem u tego gościa i jestem zadowolony producent depo
-
[ALL B5] POMOCY - Jak zamienić światła długie na krótkie ? - ZMIANA LAMP
OT w dziale technicznym
-
[ALL B5] Jakie części pasuja do lifta 2000r od modelu 1995-1998 przed liftem
zderzak do polifta pod spryski mam jak byś chciał to na pw
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Panowie mam już wszystkie graty do rezania spryskiwaczy lecz jestem zaskoczony kątem pochylenia dysz w moim zestawie przykładając go do zderzaka wychodzi mi że dysze te http://allegro.pl/xenon-hid-spryskiwacze-reflektorow-hella-i1256528462.html muszą stać praktycznie w pionie bo inaczej ni jak nie będą pryskać na reflektor ktoś montował spryskiwacze hella ?
-
[B5 ADR] Otarcie na szybie
potwierdzam kup proszek i spolerujesz bez problemu
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
panowie postanowiłem rezać spryski w swoim przed liftowym zderzaku moje pytanie brzmi które spryski mam zamówić http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2444944 a chciał bym zrobić to jak max o1 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d3b99dfa81131c59.html kolejne pytanie czy ta belka jest podpiłowana po spryskiwacz ?
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
chyba znalazłem w trudno to powiedzieć dostępnej cenie ale to chyba to http://motoallegro.pl/item1156140490_dysza_spryskiwacza_lamp_reflektorow_audi.html kowi jak masz jeszcze te graty z popękanych sprysków to może odsprzedaż potrzebującemu ?
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
to lipa nigdzie nie ma takich sprysków a serwis
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
panowie takie spryski http://allegro.pl/xenon-hid-spryskiwacze-reflektorow-hella-i1256528462.html to to samo co to http://img685.imageshack.us/f/20090617248.jpg/ i czy podejda do zderzaka poliftowego ? i czy mógł by mi ktoś pomóc znalezc odpowiednie spryski bo szukam szukam i nie moge znależc z góry dziękuje
-
[ALL B5] Jak zdjąć kratkę ze zderzaka?
pociągnij od zewnętrznej strony czyli najpierw prawa strona do siebie i jak odpuści to odchyl i przesuń w prawo
-
[ALL B5] Zmiana lamp na dzielone S4
kolego nic nie musisz przerabiać jeśli chcesz założyć xenon a jesli chcesz zwykła żarówke to niestety nie podejdzie bo tam jest tylko gniazdo na żarnik d2s i na h7 czyli długie kierunek podchodzi jak w orginale ja sobie takie kupiłem i jestem bardzo zadowolony wyjmujesz stary reflektor wkladasz nowy i pomykasz polecam tą aukcje http://moto.allegro.pl/audi-a4-s4-94-98-reflektor-lampa-xenon-l-p-kpl-i1253254636.html ja kupiłem właśnie tam i taniej niż u tego gościa co pokazałeś
-
[ALL B5] Zderzak przedni
z belką wszystko całe nie popękane a i tak do malowania pójdzie z dokładką zderzaka krzyczy 180 dobra cena ? ma trzy sztuki takich zderzaków wiec jak ktoś byłby zainteresowany to moge spojrzeć w jakim stanie są inne
-
[ALL B5] Zderzak przedni
Panowie mam pytanko czy dokładka zderzaka przedniego z 1995 podejdzie do zderzaka z rocznika 2001 i czy były montowane w tych zderzakach parktroniki czy to żezba jakaś mam okazje zakupić taki zderzak za 100 zł bez sprysków halo i kratek no i bez dokładki warto brać?
-
[ALL B5] Problem z podłączeniem głosników tylnych
żólta kość mini iso odpowiada za prace tylnych głośników
-
[ALL B5] Jak poprawic audio w moim aucie?
Jak chcesz wzmaka dorzucić to nie ma problemu zaopatrz się w mini iso rca http://allegro.pl/mini-iso-do-radia-blaupunkt-wzmacniacz-f-vat-i1192201347.html dorzuć skrzynkę i będzie grało a hertza ja osobiście nie polecam
-
[B5 ABC] Moje Srebrne Quattro:)
Zajefajna a jeszcze bardziej docenisz ją w zimę i ze zdumieniem będziesz patrzył wsteczne lusterko czemu ludzie nie ruszają z skrzyżowania gdy ty już dawno ten manewr wykonałeś bezcenne
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
mam kolegę który pracuje w hurtowni więc o cenę się nie martwię wyjeżdżam za granice więc muszę to zrobić jutro a jeśli motul to taki 6100 SYNERGIE PLUS czy inny ? Dziekuję za podpowiedz
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
panowie nikt mi nie pomoże ? na jaki mam przejść olej z 5w30 mam nalatane 240 tyś km i bierze mi do litra oleju na 1000 km chciałbym zmniejszyć te zużycie poprzez zmiane oleju i tu pytanie czy ma to być półsyntetyk 10w40 i jakiego producenta podpowiedzcie proszę bo jutro robię wymianę
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
no właśnie o to chodzi że ubywa mi go nawet do litra na 1000 km ;(
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Koledzy mam jutro wymianę oleju jeżdżę do tej pory na castrolu 5w30 mam najechane 240 000 jak myślicie przejść już na gęstszy i jeśli tak to na jaki silniczek 2.8 rzecz jasna
-
[B5 AAH] odpowietrzenie tylnego mostu
Panowie wymieniał ktoś odpowietrznik tylnego mostu da się to samemu zrobić ? jakie klucze potrzebne bo muszę go wymienić ze względu na to że się zacina i wytwarza się ciśnienie które wywala mi olej na zewnątrz o ile dobrze to rozumuje czy dostane to w zwykłym sklepie czy tylko serwis no i jaki olej mam dolać ? pozdrawiam
-
[B5 AEB] Taka nowa granatowo kolorowa~ 40/40
fajnie wyglądają te czarne lampy ale wygląda na to że chyba za mocno je pomalowałeś i możesz stwarzać zagrożenie na drodze jak to teraz świeci w słoneczny dzień ?
-
[B5 AJM] Mój Avant 144KM 355NM
telefon jest za***isty jak szukałem sobie auta to jedna taki miała pieknie się komponuje z podświetleniem fajna sztuka niech służy jak najlepiej