Treść opublikowana przez Maczyszczon
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tył sobie odpuszczę, przód warto?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam Czy warto zmieniać serię 288/245 na 312/255 ? Do przodu bym tylko potrzebował jarzma a tył? Tarcze klocki oczywiście nowe Pozdrawiam
-
Rozladowany akumulator i magiczne znikniecie paliwa !
To super ze mogłem pomoc. Pozdrawiam
-
Rozladowany akumulator i magiczne znikniecie paliwa !
Mialem podobny przypadek po rozładowania akulmatora wskaźnik pokazywał 0. Przyczyna była tego ze jak sie rozładować aku to czytało ze nie ma paliwa cos w tym stylu po zatankowaniu podnosiło sie tylko o zatankowane paliwo. Trzeba wyciagnac bezpieczniki i wszystko wróci fo normy. Tylko ze nie pamietam ktory chyba to był od zegarów lub pompy paliwowej, w google znalazłem ten kłopot. Pozdrawiam
-
Dobrzy chiptunerzy
Poleca ktos http://gcstuning.pl/ z Krakowa? Zamierzam wybrać sie na grupowy i nie wiem czy warto.
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
skrobnij mi tez na PW jaki koszt modyfikacji. Pzdr
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ok dzięki odezwę się po wakacjach. A orientacyjny koszt kompletu- jarzma tarcze klocki . Ewentualnie też na tył ale tam mam ori A4 B6 1,9 Tdi AWX.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
dev nie wiem dlaczego ale nie mogę do ciebie pw napisać by się dogadać.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Jestem posiadaczem A4 B6 pozdrawiam
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam Posiada może ktoś do sprzedania jarzma pod 312?? Potrzebuje też klocków plus tarcze do tego w miare cenowo.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Planuje zakup Audi A4 B6 1.9tdi. Pozdrawiam