Treść opublikowana przez lukaszdl
-
Kody climatronika Audi A4 B5
mam pytanie który numer kodu jest od temperatury silnika
-
[B5 1Z] Głośna praca wentylatora
umie taeż się wyłancza odrazu wentylator po wyłączeniu klimatyzacji a jak klima chodzi to odrazu jest głośniej
-
[B5 ADP] błędy klimatyzacji
Witam po podłączeniu waga wyskakują mi takie błędy klimatronika; 00786 Czujnik temperatury – w nagłówkach – G86 00787 Czujnik temperatury poboru świeżego powietrza – G89 800 Czujnik temperatury dmuchawy - G109 moje pytanie jest takie gdzie tych czujników mam szukać
-
[B5 ADP] licznik wymiana
Witam mam pytanie posiadam audi z roku 1996 i musiał bym zmienić licznik czy nowszych modeli by pasował.Kolega ma z 1998 roku audi i nie pasują kostki czyby możliwe było przerobić umie tak żeby pasował licznik.
-
[ALL B5] Czy te spawy to norma ???
1 - 5A - Podgrzewane spryskiwacze 2 - 5A - kierunkowskazy 3 - 5A - oswietlenie, wycieraczki reflektorow 4 - 5A - oswietlenie numeru rejestracyjnego 5 - 5A - zespol wskaznikow, oswietlenie elementow sterowania 6 - 5A - centralne blokowanie drzwi 7 - 10A - urzadzenie przeciw blokujace ABS 8 - 5A - telefon 9 -- ----- 10 -- ------- 11 - 5A - urzadzenie do regulacji predkosci 12 - 10A - zasilanie napieciem ukladu samodiagnozy 13 - 10A - swiatla hamowania 14 - 10A - oswietlenie wnetrza samochodu 15 - 10A -zespol wskaznikow, sterowniki 16 - 5A - sterownik urzadzenia ABS 17 - 10A - ogrzewanie bebenka zamka 18 - 10A - swiatlo drogowe prawe 19 - 10A - --------------------- lewe 20 - 10A - swiatlo mijania prawe, regulacja zasiegu swiatel 21 - 10A - ------------------- lewe, regu-------------------------- 22 - 5A - swiatlo postojowe prawe 23 - 5A - ------------------------ lewe 24 - 25A - wycieraczka, pompka spryskiwaczy 25 - 30A - dmuchawa ukladu ogrzewania, urzadzenie klimatyzacyjne 26 - 30A - ogrzewanie szyby tylnej i lusterek 27 - 15A -wycieraczka szyby tylnej 28 - 15A - pompa paliwa 29 - 20A - sterowanie silnikiem 30 - 20A - dach rozsuwany 31 - 15A - swiatlo cofania, sterowniki 32 - 20A - sterowanie silnikiem 33 - 15A - zapalniczka 34 - 15A - sterowanie silnikiem 35 - 30A - gniazdo wtykowe wyposazenia elektrycznego przyczepy 36 - 15A - reflektory przeciwmglowe p-rzednie i tylne 37 - 20A - telefon, radioodbiornik 38 - 15A -oswietlenie bagaznika, centralne blokowanie drzwi 39 - 15A - swiatla awaryjne 40 - 25A - sygnal dzwiekowy 41 - 25A - zespol hydrauliczny urzadzenia ABS 42 - 30A - dmuchawa powietrza wtornego 43 --------------------- 44 - 30A - ogrzewanie siedzenia
-
[B5 ADP] wymiana komputera
za pomocą VAGa da się coś zrobić z tym komputerem
-
[B5 ADP] wymiana komputera
w jaki sposub mam to zrobić
-
[B5 ADP] wymiana komputera
witam po wymianie komputera silnika nie można odpalić samochodu miga cały czas imobilajzer co mam robić.
-
[B5 ADP] Pompka centralnego zamka a alarm
samochód mam z roku 1996,lipiec
-
[B5 ADP] Pompka centralnego zamka a alarm
zadałem takie pytanie względu na to że nie mogę się połączyć z komputerem od alarmu a wszystkiego już próbowałem może mi poradzićie coś
-
[B5 ADP] Pompka centralnego zamka a alarm
witam mam pytanie czy pompka centralnego zamka ma coś wspólnego z alarmem fabrycznym
-
[B5 1,6 ADP] brak oświetlenia wewnątrz na tylnych słupkach
musiał byś zdjąć tylni plastik może spadł kabel ja tak miałem
-
[B5 ADP] problem z abs błąd 257
dzięki chłopaki[br]Dopisany: 29 Lipiec 2007, 19:21 _________________________________________________Po wymianie pompy abs wyskoczył mi błąd 65535 co mam robić
-
[B5 ADP] [B5 ADP] analiza błędu 16502
szukam cały czas i nie mogę nic znależc
-
[B5 ADP] [B5 ADP] analiza błędu 16502
Witam po podłączeniu VAG-a wyskakuje mi błąd w silniku 16502-obwód temperatury chłodzenia silnika(wysokie wyjście niska temp.) niewiem co mam zrobić,co trzeba było by wymienić żeby błąd zniknoł.Na włączonym silniku też wyskakuje ten błąd nie można go skasować.Pomóżcie.
-
[B5 ADP] problem z abs błąd 257
witam mam problem z abesami po odłączeniu VAG wskoczył mi błąd 257 zawór dolotowyABS lewy przód-N101 czy może ktoś wie co mam zrobić żeby działał.Dzięki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
dioda od alarmu fabrycznego
dzięki chłopaki
-
Blenda-jak ją przykleić
dzięki
-
dioda od alarmu fabrycznego
tak
-
dioda od alarmu fabrycznego
sorki. rozebrałem cały boczek i nic nie znalazłem nawet kabelków tak jak by wcale nie było diody
-
dioda od alarmu fabrycznego
WITAM POSIADAM ALARM FABRYCZNY MAM PROBLEM BO NIGDZIE NIE MOGę ZNALEŚć DIODY
-
Blenda-jak ją przykleić
- Blenda-jak ją przykleić
Witam posiadam blęde na tylnio szybę i niewiem na co ją przykleić? Proszę o poradę.- Klimatronik - gwaizdka sie nie zapala
miałem taki sam problem i nikt nie mógł tego naprawić sam naprawiłem a przyczyno był przekażnik wymieniłem teraz działa elegancko spróbuj - Blenda-jak ją przykleić