Treść opublikowana przez lukaszdl
-
[B5 ADP] Brak nawiewu centralnego i jeden błąd
najlepiej będzie jak go zdemontujesz i sprawdzisz czy działa jak nie to do wymiany w silniczku są kabelki brązowy minus biały plus
-
[B5 ADP] Jaki kupić czujnik parkowania ?
witam mam takie pytanie chciałbym sobie zamontować czujnik parkowania ale niewiem jaki kupić bo jest ich wiele na allegro może jakieś podpowiedzi
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
witam mam pełen fis czy dało by rade przekodować licznik tak aby pokazywał mi otwarcie drzwi czy tylko po lifcie pokazuje na fisie
-
[B5 ADP] VAG przestał działać
a czy to możliwe że w linii L która jest przy dwunastu woltach jest napięcie tylko wtedy gdy się zakończy radio i wtedy mamy dwa plusy
-
[B5 ADP] VAG przestał działać
witam mam takie pytanie mam vaga działa mi super ale dziś jak go podłączyłem pod pasata to przestał działać i od tego momentu nie można się z żadnym samochodem połączyć co to może być
-
[B5 ADP] Problemy z centralnym
a w którym miejscu jest ten sterownik komfortu
-
[B5 AJM] Do czego ta wtyczka ?
wiem że ma po lifcie autko ale tak wynika z instalacji wystarczy podpiąć pompkie i będzie wiadomu czy ta wtyczka jest od zbiorniczka
-
[B5 AJM] Do czego ta wtyczka ?
ta wtyczka jest od zbiorniczka spryskiwacza tylniej szyby patrzyłem w etce nato by wychodziło
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ten będzie pasował
-
[B5 ADP] Gorące powietrze
witam mam problem po wymianie termostatu cały czas leci gorące powietrze z nawiewów posiadam klimatronik
-
[B5 ADP] kontrolka oleju
witam mam takie pytanie jadąc dzisiaj moim autkie zapaliła mi sie kontrolka oleju po czym zgasła po podłączeniu pod VAGA nic nie pokazał żadnych błędów stan oleju mam bo zaraz sprawdziłem co to może być
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to najlepiej będzie podać mase
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tak właśnie o to mi chodzi o kontrolkę spalonych żarówek
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
może ktoś wie jak podłączyć światło stopu pod fis bo tylko to mi została do podłączenia posiadam Audi a4 rok 1996 licznik VDO
-
[B5 ADP] AIRBAG - błędy
dzięki poduszki są bo sprawdzałem czyli musi coś nie łączyć albo kable zerwane dzięki
-
[B5 ADP] AIRBAG - błędy
witam mam pytanie czy za AIRBAG może być odpowiedzialny przekaźnik bo na kopie wyskakuje mi brak poduszek bocznych
-
[ALL B5] Czy tankowanie paliwa 98 wpływa na spalanie ?
to jak naleje benzyny 98 to nic mi się nie stanie z silnikem posiadam autko z 1996r ADP
-
[B5 ADR] baterie w pilocie
witam mam pytanie jak powinienem ułożyć baterie w pilocie dołączam zdjęcie http://img167.imageshack.us/my.php?image=zdjcie012qa9.jpg
-
[B5 ADP] problem ze światłami
problem rozwiązałem manetka robiła zwarcie po wymianie wszystko działa
-
[B5 ADP] problem ze światłami
witam mam problem ze światłam mijania tylnym prawym i przednią postojów-ko,bezpiecznik jest sprawny tylko nie dochodzi do niego prąd a gdy włączam przełącznik od świateł wszystko gaśnie na desce rozdzielczej co mam zrobić
-
[B5 AHU] Problem ze złączem diagnostycznym
sprawdzić bespiecznik bo jest napewno
-
[B5 AJM] Problemy z elektryką
najlepiej będzie jak podłączysz vaga wtedy powinien pokazać co jest nie tak
-
[ALL B5] boczki drzwi, czy można?
jedynkie trzeba by było wyłamać z zatrzasków kture są z tyłu przytapiane a dwójkie można normalnie zdjąć wykręcając z tyłu zapinki
-
[B5 ADP] FIS
witam może wie ktoś jak podłączyć światło stopu pod fis
-
[B5 1Z] Zmiana zegarów i błąd airbag 01025
załanczasz vaga wchodzisz w 17 potem 7adptacie i spisujesz pierwszy kod od góry umie był naprzykład 00142