Treść opublikowana przez kristof2009
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
no to mamy podobna glebke grzesiu , trzeba pamietac ze to jeszcze sie ulozy i troche zejdzie LOW p.s. tylko czemu i skąd te stuki ?? :eusathink:
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
tzn za małe są ??
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
no wlasnie koleejny gwint i kolejny raz siada nierowno tzn przod skrecony na maxxa i siadlo nisssko , tyl skrecony na maxxa i siadlo troszke wyzej , dlatego jutro korekta gleby podnosimy przod o 2cm zeby zrownac go z tylem , bedzie wtedy rowno, a z czasem gwint sie ulozy powinno siasc potem max 1cm . ta gleba co jest z przodu to jest tylko do stania na tzw zlotach itp, nie da sie skrecac przy mocnym skrecie opona chaczy o nadkole, et 40 szer felgi 8,5'' dlatego ciut podwyzszamy bo nawet podnosnik nie mogl auta do konca opuscic , trzeba bylo deski podkladac, no ale ogolnie nie jest żle jutro sie wyrowna poziom i ciag dalszy..... jesli pogoda sprzyjac bedzie za tydzien auto bedzie poskladane . pozdro zrownalismy przod wzgledem tylu jest OK [65,5cm nadkole-ziemia] z czasem jeszcze sie ulozy i troszke siadzie p.s. powiedzcie mi bo jakies stuki sa chyba na ukl kierowniczym co moze byc tego przyczyna ??? auto siadlo zrobilo sie sztywne i wyszly stuki a tak to sie toczy pomalu a teraz malowanie gratow i montaz tylnych koncowek ulter90 na ori wydech (po małej amputacji)
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
grzesiu u ciebie tez gwint z przodu schodzi niizej jak tyl??? ja mam na maxa skrecony i w tyle jest roznica jakies 2cm u ciebie tez tak sie skreca, ze zawsze jest przod nizej ;/
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
LOWTEC na pokladzie
-
AUDI A4 B8 S-LINE 2.0TDI CAHA 170PS ARUBA BLUE PEARL
Prosiłbym o sugestie na jaki kolor pomalowac felgi albo całe srebrne albo jasny grafit by mnie interesował hmmm już sam nie wiem? FELE=== całe srebne
-
Jakie Końcówki wydechu
problem zalatwiony, ucielismy te koncowki ori montujemy ulter 90mm teraz bedzie
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
chyba bedzie dobrze tyl wygladac na tych koncowkach Ulter90rs P.S.jak pomalujemy zderzaki i listwy montaz koncowek pod dyfuzor s-line , zas we wtorek gwintujemy audiczke LowtecHilow9.2 . czekajcie na foty
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
nowe koncowki wydechu ULTERY 90mm montaz na dniach
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
najlepiej to proszkowo odpada musi byc normalna w sprayu to ma mi starczyc na krotki czas potem wpadaja wieksze rozmiary tarcz zaciskow itp. p.s. jutro cos poszukam w motoryzacyjnych.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
jaka farbe byscie polecili do malowania zaciskow (najlepiej w spprayu)??
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
fele juz dostaly nowe kapcie dzis przymiarka na auto , w tyg montaz zawieszenia lowtec, a tymczasem..... spy photo PakietSport P.S. powiedzcie mi z tylu w nadkolu jest wylozone jest takim welurem i jest wypuklosc przy obnizeniu jakie chce zrobic moze mi to o opone trzec, co mozna z tym zrobic oraz z przodu jest te nadkole na samej gorze chyba na srodku albo troche tak po skosie przykrecone sruba czy mozna te dwa mankamenty jakos obejsc (zwracam sie do osob co juz obnizyly auto) nie chce zeby przod i tyl mi z tych 2 powodow tarł o opone, dzieki za porady i info pozdrawiam.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
#1 czy u was wydech po przerobce z 2.0 na 3.0 TDI wystawal zza dokladke o jakies 2cm poza obrys ??? bo jak sie patrzy z tylu to tak jak by za mocno te rury wystaja czy tak ma byc ??? #2 czy wydech 3.0TDI ma srednice zew koncoowek wydechu ori 80mm ??? bo u mnie tak jest a nie ma zalozonych tych nakladek chromowanych , wszystko jest ori, nie znalazlem tez gdzie ma sie zazebiac w ktorym miejscu nakladka (koncowa ) z ori wydechem??? zdjecia ponizej bebda nowe koncowki na wydech, te wywalamy i robimy spass z dokladka zderzaka s-line koncowki ktore wejda ULTER SPORT N1-90RS
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
redukcja juz jest, jutro na audiczce a tymczasem... pierwsze spy photo PakietSport jutro zakladam opony na fele i przymiarka na aucie i spass do glebki robimy a taka dokladka ? http://www.audizine.com/forum/showthread.php/465845-RELAK-%E2%80%93-AlphaTech-Front-Lip-for-the-B8-Audi-A4
-
A4 B8 CAGA Multitronic
bedzie ok, ja tez tak maluje przedni zderzak - sam srodkowy dół z tymi wlasnie zeberkami, tylko ze robie go w kolor szary platinium
-
A4 B8 CAGA Multitronic
ładnie wyszlo, super efekt, na plus
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
jak by ktos potrzebowal podaje nr wieszaka pod wydech 2.0 , 3.0TDI do audi a4b8 8K0 253 144 M [ ASO 90zl ]
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
AXE EX20
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
za miesiac bedzie na aucie narazie inne rzeczy ogarniaja się p.s. gwinta odpuszczamy na koniec ze wzgledu na duuze obnizenie auta i po glebce zakladamy przedni zderzak, heh mam nadzieje ze nie zgubie go wyjezdzajac od mechanika. ostatni juz zakup i lecimy z tym wszystkim dokładnie tez jestem tego samego zdania fajny zestaw zakładaj szybko jestem Ciekaw jak ten wzór bedzie sie prezentował na twojej B8 sam sie nie moge juz doczekac jak to bedzie wygladac ALL
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
za miesiac bedzie na aucie narazie inne rzeczy ogarniaja się p.s. gwinta odpuszczamy na koniec ze wzgledu na duuze obnizenie auta i po glebce zakladamy przedni zderzak, heh mam nadzieje ze nie zgubie go wyjezdzajac od mechanika. ostatni juz zakup i lecimy z tym wszystkim
-
A4 B8 by race444
http://www.mojevideo.sk/video/23542/vossen_cv3.html a w odpowiedzi w okienku wpiszcie 7 race - ładne felgi P.S. F: 9'' R:10.5'' ET ???
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
:thumbup1: :thumbup1:
-
A4 B8 1.8 TFSi Silver Pearl by Lutek - / Neon /19" Rotor / Kiera TTS /
odradzam czarne grafit itp , polecam kolor srebny , rozmiar felgi 19'' ,(jesli zas celujesz w ciemne fele to obowiazkowo 19'' bo zgina na aucie 18''), szerokosc 8,5-9'' opony 235-255/35 , co do gleby to sprezyny: h&r -40mm , a co do gwintu to nie wiem ile pieniedzy mozesz przeznaczyc, zawiasy do b8 zaczynaja sie od 2500 - 5tys. pozdrawiam.
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
listwy sa OK tylko ceny z allegro takie jak nowe w ASO ;/ ale jak najbardziej na plus , poprawiaja wizualnie fajnie auto jak jeszcze sa zderzaki s-line z tylu dwururka to naprawde fajnie to wyglada , jeszcze jak dojdzie jakas fajna glebka i koło to juz calkiem no ale jak koledzy tu wypowiadajacy sie: sa gusta i gusciki inny lubi to cos a inny serie normalne. powodzenia z modami. p.s.a na jakie fele zbierasz , zdradz cos
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
opony sa 255/35/20 o ile dobrze pamietam. jesli chodzi o fele 8.5'' to nic nie wystaje jesli bys mial 10'' to wtedy mozna bylo by sie martwic. tez czekam na foty z bliska jak to wyglada gdyz nie bawem u mnie 20stki zagoszczą