Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kristof2009

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kristof2009

  1. a czarne dodatki ( co się do nich ma zaliczac) ??? p.s. jaki kolor felg bedzie? powodzenia z projektem (po malowaniu i złożeniu wrzuc fotke) Pozdro!
  2. Nosb a gdzie zamowiles te dystanse , masz jakis namiar na stronke bo na allegro nie moge ich dorwac maja tlyko h&r gbh nie widac;/ jak cos daj znac , narka.
  3. Nosb Only DAYTONA GREY P.S. gdzie kupowałes dystanse i za ile (jaki materiał)??
  4. witajcie, czy ktos moze mi polecic jakis zaklad ktory przyciemnia piecowo szyby samochodowe w moim obrebie (dolnoslaskie) , ktos wogole przyciemnial z was piecowo szyby - jakies sugestie,spostrzezenia, uwagi?? jak to sie ma do przepuszczalnosci przednich bocznych szyb , gdyz te tez chce przyciemnic (teraz jest folia ale juz 2x dowod zabrali). slyszalem cos o ludziach w zielonej gorze ze tam maja atesty i wszystko ok. jak ktos u nich robił napiszcie. pozdro!
  5. zniż ją jakimś gwintem (5cm powinno zrobić swoje) i autko nabierze ładnego wyglądu. Nie myslałes zeby okleic tez listwy chromowe (obwodki szyb) zeby zrobić całe auto na black Autko fajne , jeszcze jakis virus i bedzie Powodzenia w modowaniu. pozdro!
  6. ale fele to bym takie zarzucil do audiczki , szukam jakis wlasnie srebno-czarnych z rantem, myslałem zeby swoje spolerowac rant albo srodek. jutro sciemka pojdzie :> [50/50 wiec powinno pasowac]
  7. co sądzicie o takiej zmianie wizualnej dla audiczki (na jaki kolor okleić-black? ) p.s. w tym miesiącu sciemka szyb
  8. Koval kiedy na polerke lecisz łobuzie , ja już po jak cos dzwon do łukasza bo on troche roboty ma i wiesz jak to u niego z terminami, chyba ze gdzie indziej robisz. widze ze nowe fele zarzuciles w koncu musze je na zywca luknac . dawaj w kwietniu polecimy na scieme szyb
  9. _Bartek_ jak dorwiesz fotki co dziś robili to wrzuć pare. Pozdro!
  10. o 16 , EKO wiec wyciągać paździerze
  11. blotniki , pas przedni... na blotnikach b7 jest linia ktorej nie ma w b6 wiec trzeba ja wyrownac. NOSB a mam pytanie czy blotniki z b7 nie beda kolidowac z drzwiami przednimi b6 nie beda chaczyc -ocierac krawędzie lub cos w stym stylu ?? _Bartek_ - nie przeginam (upiększam) karwa masz te same pomysly co ja - cieszy mnie to że nie tlyko mi podoba sie w b6 przod z b7 :> p.s. a co z chlodnicą itp czy pasuje ori czy cos jeszcze trzeba dokupywać?? [maska, blotniki, grill., zderzak lampy. pas przedni]
  12. okey, dzieki chłopaki za info p.s. a żeby zmienic przód b6 na b7 s-line co trzeba kupic - maska, nadkola, grill??
  13. A MAM TAKIE PYTANKO: BRD + FMIC i wymiana pompek (tylko na jakieś b.dobre - ktos cos by polecił?) i korekta programu, to uzyskał bym 200KM czy wiecej?? [obecnie 155km] da rade wydusic z 1.9TDI z 250KM?? PRZY TYCH MODYFIKACJACH?
  14. NEXT SPOT 13.03.2011r godz 16 (jak zwykle) p.s. jak bedziesz na spocie to teraz bedzie movie kozaczek
  15. Łukasz wpadnij teraz na weekend - niedziela to jak cos zrobimy znowu jakies spotkanie, bedzie mozna pogadac p.s. witamy w klubie A4 POZDROOOOOO
  16. mini spot a4 Lca - mini movie
  17. dzieki Nosb za info jak juz sie uwine ze wszystkimi pakietami i innymi duperelami to bede myslał nad motorem
  18. siemanko , mi nie chodzilo o cene tych foteli tlyko zeby wam pokazac czy te beda fajne do mojej furki i czy takie polecacie czy sa fajne,wygodne itp ale OK, dziś wieczorem wrzuce filmik z wczorajszego mini spotu lca.pozdrówy
  19. ok Przemek jutro sobie zamowie nową , bo już też nad tym myślałem , widziałem u _Bartek_ i jest OKey. a fotele S-Line to jakie byście polecili ?? (myślałem o materiał w srodku, boki skóra - b7) alkantara odpada jednak, całe ze skóry też. Potem wrzuce foty to powiecie co sądzicie o tych stołkach. fotele ---> http://moto.allegro.pl/tapicerka-fotele-s-line-audi-a4-b6-b7-2001-2008-i1492639686.html p.s. dziś o 16 spot na lotnisku przy Eco, zapraszamy (pogoda będzie )
  20. okey o 16 może byc 06.03.2011 spot-LOTNISKO p.s. to wyczyście swoje paździeże i o 16
  21. czy jutro --- 06.03.2011r - NIEDZIELA ktoś by z LCA i okolic wpadł na spota (lotnisko)??? chętni piszcie
  22. ok, dzieki za info (pogadam z Nosbem) i za rok będziemy działać p.s. ma ktoś gałe na zbyciu s-line do b6 (5cio biegową?) [szukam i szukam na tych allegrach i ciężko ]
  23. małe pytanie mam do tych co w temacie , do b6 1.9tdi da rady wrzucic motor od 3.0 tdi >?> (np z b7) [jakie koszta, co trzeba zmodowac??]
  24. i po błędach......(wszystko ok) dzięki Bartek p.s. jak coś dam znać z niedzielą. Pozdro!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.