Treść opublikowana przez kristof2009
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
o 15 bedą cierpliwości
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
zbliża sie końcówka projektu S-Line (pimp my ride) więc dla przypomnienia jak było a później pare fotek z dzisiejszego montażu.
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
no kiedys trzeba było dokonac tych zmian, dzis odbył sie montaz koncowek EVO na prosto, troche inaczej to wygladało jak u ciebie Bartek, dorabialismy z 12cm wiekszej rurki i potem na to osadzenie prostej koncówki , wyszło 2cm za profil , efekt extra , jeszcze sie nie przyzwyczaiłem do nich bo jakies duze sie wydaja (87mm) hehe, niestety nie zrobilem fotek bo nie wziałem aparatu jutro zaczynaja składac furke juz wiec jesli zdaze to zrobie fotki tyłu ,moze jeszcze nie bedzie załozony tylni zderzak a jak bedzie to juz calosc zrobie , ale jutro dopiero nowe fotki nowego koloru i tam paru rzeczy (dzis w ASO znowu pare gratów dorwałem- na szczescie juz wszystko) teraz skladanie furki. a potem jesli uzbiera sie te 10 osób - wizyta wrocław city - DYNO Do jutra. pozdrówki!
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Marcin123 A hexx - dzis je widzialem swiezo po malowaniu i ..... ciepłe jak z fabryki kolor . malowałem bo auto dopadło gradobicie i szpeciło .... wiec bez malowania sie nie obeszło ale jak dzis zobaczylem w komorze zaraz po malowaniu to nie załuje efekt ostry , a jeszcze bez zderzaków s-line , listw, spojlera, fel18'' , jutro porobie na szybko fotki moze cos sie uda uchwycic to przedstawie wam po części efekt co do hidów mam niemieckie 6000k - to jest fota przykladowa (moje swieca OK, nic nie raża nikogo, nie narzekam na nie, ale w planach sa BIXY) narazie kolejny mod to WIZYTA W DYNOSOFCIE (maj)
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
siema Marcin ! wlasnie o tej godzinie auto dostaje nowy kolor , moj lakiernik chce dzis wlasnie za 1 razem pomalowac calosc (buda+zderzaki+listwy itp) jutro montujemy koncówki na prosto oraz auto bedzie skladane do kupy, dzis przyszly nowe czujniki pdc na tylni zderzak montaz w srode, jutro jade do ASO z felą zeby przymierzyc nowe dekielki bo te srebne moje ori [MAM] nie pasuja do kolorystyki fel, no i dzis jeszcze zakup mocniejszych ledów w postoje. no i naklejenie emblematów S-Line (musze sie wybrac po nie do kolegi Mariusza) zobacze co powie na furke hehe. wiec dzis auto bedzie w komorze do konca dnia , fotek chyba nie zrobie dopiero jutro, ale i tak trzeba poczekac na zlozenie auta i polerka zalozenie fel 18'' . jakies fotostory bedzie w srode a potem w piatek jesli wszystko dobrze pojdzie jak nalezy (odbior auta od lakiernika) wiec na apiatek sesja.Pozdro
-
[ALL] Grupowy Chip Dynosoft Wroclaw Maj 2010
ja jestem chetny na maj jak cos to sie pisze )p.s. mi by pasowaly takie dni jak poniedz, sroda piatek , a jaka cena bedzie jak 10aut sie zgromadzi??
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
skrab – całe auto idzie w ten sam kolor :> Laki83 – kolor będzie srebny perłowy (nie mogłem dac innego mimo ze chciałem, rozpatrywałem 2 kolory do wyboru, ale niestety wyszło jak wyszło), sciema szyb będzie Co do opon nexen roadstone n3000 [225/40] 18'' – ja na nich już jeździłem kupilem je w tamtym roku od naszego wojtusania i sobie je chwale, są to nowe opony , jeździłem na nich i było ok. opony są zalozone na fele18’’ i czekaja na fure p.s. te opony kosztowały 1400zł, i nie mam potrzeby ich wymieniac na inne. pozdro
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Adas szuka zderzaka na 2 rurki no szukam szukam i nic nie ma.. Adamoo ja tez troche szukałem, za tylni dałem kompletny pod pdc 600zł za przedni 1200zł , ale musiałem do niego dokupic 2 boczne kratki S-Line.
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
- [B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
- [B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
- [B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Damian dawaj normal photo BIG PHOTO wuju:ten zderzak tył s-line nie jest od b7 Lukasz moze i jest to nie jest moj zderzak tylni - zdjecie przykladowe,jakies w necie znalezizone , jutro jak wpadne do lakiernika obczaic czy cos sie ruszyło z furka to zrobie i wrzuce moj tylni [oto zapomniana real foto tylniego zderzaka S-Line (profil na 2 koncówki)] C.D.N. Pakietu S-Line czyli Pimp My Ride- [B7 BKE] Pytanie o nacisk na oś z przodu
nacisk na os przednia jak i tylna masz pod maska, - tabliczka znamionowa- [B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
hehe perłowywmi na koncu zmontuje filmik video z całej operacji ,,pimp my ride,, no i potem sie zrobi jakis spot [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 23:33_________________________________________________teraz doradzcie - który spojler wrzucić ??? [niestety ASO 1500zł, ;( a na allegro ori nie posiadają ] szukam wiec zastepczych, P.S. ktos ma z was ori s-line na bagazniku zeby porownał jak wyglada i wrzucił jakis bardziej zblizony do ori ?? To co udało mi sie znalezc na allegro: http://moto.allegro.pl/item958662513_audi_a4_spoiler_tuning.html http://moto.allegro.pl/item959309130_audi_a4_a_4_a_4_spoiler_spojler_a4_a_4_tuning.html http://moto.allegro.pl/item985282917_audi_a4_s4_2001_spoiler_klapy_promocja.html http://moto.allegro.pl/item968231156_audi_a4_spoiler_tuning.html#gallery http://moto.allegro.pl/item969760386_spoiler_audi_a4_8e_hit.html http://moto.allegro.pl/item976079521_audi_a4_b6_od_00_04_spoiler.html http://moto.allegro.pl/item978755577_audi_a4_po_2001r_spojler_rs4_look_oryginalny_tc.html http://moto.allegro.pl/item984125266_audi_a4_tuning_spoiler_wysylka_gratis.html http://moto.allegro.pl/item964967021_audi_a4_8e_b6_spojler_s_look_na_klape_x_tuning.html ja chyba ten wezme z 4 linka i jaki ??- [B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
- [B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
- [B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Powoli już działamy Projekt S-Line 2010 w toku C.D.N. P.S. we wtorek montaż koncówek tłumika [87mm], dziś pogoda niedopisała- [B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
- [ALL] Zawieszenie gwintowane firmy AP ...słyszał ktoś może?
hexx co do montazu: tyl jak i przód musisz sciagnac koło i kluczem regulowac Najpierw np przód lewy albo wjezdzasz na podnosnik sciagasz kola i regulacja szybka [zznizanie lub podwyzszanie] albo we wlasnym zakresie - pokolei sciagac koła i regulowac inaczej sie nie da (sa 2 osobne klucze ja mam 1- koloru złotego idzie na przód, 2 koloru srebnego bodajze i nim reg jest tył). po reggulacji musisz troche pojezdzic zanim sie amor ulozy,sporingi, bo na poczatku bedzie ciutke wyzej potem powroci wszystko do normy. pozdrooo!!- [ALL] Zawieszenie gwintowane firmy AP ...słyszał ktoś może?
- [ALL] Zawieszenie gwintowane firmy AP ...słyszał ktoś może?
Kris to była cena normalna bo chcialem szybko wrzucic AP nawet w ten sam dzien co kuoilem, ale ze przyjechałem pozno z znimi do domu to na drugi dzien odmowilo mi 2 mechaniorów i został 3 - poprpstu zadzwonilem zapytalem czy ma wolny kanał czy moze wymienic i jaka cena , on mysli mysli i mowi ze 50zł od koła, a ja czy za 150zł darady on ze nie rowne 200zł , ale tamci mi tez tak krzykneli , tylko ze tamci moze by mi opuscili z 20zł max 30zł bo do nich przewaznie jezdze z roznymi ,,dolegliwosciami'' jak ma furka a co do zbieznosci, swiatła, hamownia, stan % amortyzatorów to pojechałem na zaklad ktory robi takie rzeczy i przeglady. facet kazał mi wjechac , posprawdzał to wszystko powiedzial co i jak i pyta faktura czy paragon ja ze nic nie trzeba chodzilo mi o zzbieznosc amory i swiatła jak to sie ma wszystko po wymianie zawieszki na gwint AP i on mowi 50zł i powiedzial co i jak , co do wymiany.tak sie to przedstawia. kiedys jak u mojego mechaniora wymieniałem na tył springi same EIBACHy to mi zawołał 60zł a za przód 120zł. tak sie to przedstawia, zyczed powodzenia i pozdrawiam. ps.a jaka zawieszke montujesz????- [B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Czesc Michał ! fela - proszek (piecowo) , dzieki POZDRAWIAM.- [B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Damian łobuzie dawaj mi tu 16'' na furaka , no i nowe photosy wklepuj (kupuj opony i montuj ten zestaw) p.s. AP [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:04_________________________________________________Ruszył projekt S-line - PIMP MY RIDE za jakis czas foty z postępu.(aktualizacja co 2dni).- [ALL B6] Montaż czujników parkowania parktronica tył
jesli mam ori zderzak wktorym byly czujniki PDC ale kupilem bez nich - zostaly tlyko dziury - i tu mam pytanie: czy jesli kupie jakis zestaw czujników na ty beda one pasowac w te ori otwory po czujznzikach ori??? czy musze szukac ori czujników ?? pozdroo!- [B6 ASN] AUDI A4 B6 3.0v6 QUATTRO 18" BBS LM
dzieki truckmaniac - [B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.