Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

omario

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez omario

  1. omario odpowiedział(a) na omario temat w Audi A4 B6
    Trzecia kierownic dzis przyszla , nie wiem czy pasuje bo w pracy jestem , mam nadzieje ze tym razem bedzie ok
  2. omario odpowiedział(a) na omario temat w Audi A4 B6
    To jak to jest z tymi jaskami ??? Sa rozne rozmiary czy to raczej kierownice sa inne ??
  3. omario odpowiedział(a) na omario temat w Audi A4 B6
    Oczywiscie chodzi o te 3zeta Najlepsze ze juz trzecia kierownice kipilem bo z pierwsza koles wycofal sie druga przyszla dzis i airbag nie chcial sie zmiescic (od a3 wodocznie maja inaczej ) no i kupilem trzecia dzis i mama nadziejje ze tym razem wlasciwa
  4. omario odpowiedział(a) na omario temat w Audi A4 B6
    powiedzcie mi jak odczytac kolor kierownicy z naklejki??? sprzedajacy twierdzi ze jest to ciemny szary (dark grey) a ja mam poduche soul oto fotka wklejki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/00be8aade2277152.html jesli chodzi o ten lacznik (wtyczke) to wyciagnalem z b7-ki z ktorej bralem tasme i modul i na nim jest numer 4E0-972-133, wiec skoro trzeba i tak przelozyc te ktora jest w b6 no to chyba bedzie pasowac ta ktora byla ori w b7-ce
  5. omario opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Powiedzcie mi jaki to kolor ??? sprzedawca twierdzi ze ciemny szary ( very dark grey) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/00be8aade2277152.html
  6. omario odpowiedział(a) na omario temat w Audi A4 B6
    Faktycznie nie da sie dziekuje bardzo co do podzespolow to ogarne ale patrzac na ten manual z kodowania to powiem szczerze ze nie wiem czy podolam .... ale najpierw modul i tasme ogarne bo reszte juz mam... dodam tylko ze dzis wlasnie nabylem tasme i modul gosciu raczej nie wiedzial co sprzedaje bo obie te czesci nabylem za jakies 75 zl zostaje jeszcze kiera bo te ktora wylicytowalem gosciu sie wycofal... a czy kostka 3C0 972 133 jest taka sama jak 4E0-972-133 ??? w innym temacie wyczytale ze ta druga ma byc
  7. omario odpowiedział(a) na omario temat w Audi A4 B6
    czyli skoro mam u siebie 8E0 953 549 N to i tak musze zmienic na 8E0 953 549 R lub 8E0 953 549 Q no i tasme tez musze mniec odpowiednia do B7 ?? znalazlem taka tasme ale nie wiem czy tempomat obsluguje http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemDescV4&item=221368816620&category=174073&pm=1&ds=0&t=1427806913937
  8. omario odpowiedział(a) na omario temat w Audi A4 B6
    ok . a jezeli mam u siebie tempomat to musze szukac modul do multi i do tempo ?? czy to juz jest zawsze polaczone?
  9. omario odpowiedział(a) na omario temat w Audi A4 B6
    Wiazke kupilem razem z poducha o ile wlasnie o nia chdzi (ta ktora jest wpieta do poduchy) o jaki modul chodzi ?? http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemDescV4&item=221368816620&category=174073&pm=1&ds=0&t=1427806913937
  10. omario odpowiedział(a) na omario temat w Audi A4 B6
    Dzieki za pomoc
  11. omario odpowiedział(a) na omario temat w Audi A4 B6
  12. omario opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam , Tak jak w temacie , Czy kiera od Q3 bedzie pasowala do A4 B6 z 2004r?? Dzieki za pomoc chodzi dokladnie o te sztuke http://www.ebay.co.uk/itm/281617311765?_trksid=p2060778.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
  13. witam.... sprawa dotyczy audi a6 c6 z 2004 roku... mianowicie orietuje sie ktos jaki bylby kosz zamontowania navigacji w tym aucie??? jakie podzespoly potrzebne itd??? dodam ze na kokpicie przy galce zmiany biegow jest wlacznik nav jedna po jego nacisnieciu wyskakuje komunikat ze navigacja nie jest zainstalowana..... domyslam sie potrzebny bedzie modul navigacji montowany w bagazniku( zagladalem tam i nie znalazlem czegos takiego).... czy oprucz modulu cos jescze musze kupi???? dzieki za wszelka pomoc
  14. Ło Matko ale drogie!! chodzilo mi o czujnik i skrzyneczke gdyz mam na oku sam wskaznik bez zadnych czujnikow... no ale w tej sytuacji odpuszcze sobie .... dzieki wielkie za pomoc
  15. witamm.. czy mozna gdzies dostac czujnik , miernik cisnienia pod elektroniczny wskaznik doladowania firmy apexi?? a moze ktos z was ma na zbycie ????
  16. no to tak ze gdy masz biale tarcze to wszystkie kontrolki sa widoczne.... a to ze sie nie zapala przy wlaczaniu zaplonu to norma w B5 ( ale nie wszystkich).... gdyby sie zapalila no to byloby nieciekawie
  17. no to raczej norma... nigdy zagazowanym autem nie jezdzilem ale z tego co slyszalem to troszke wiecej gazu wciagnie niz benzynki...
  18. ja mam z 99 roku i kontrolka jest fakt ze sie nie zapala ale jest....
  19. moze w B7 ..... w B5 niekoniecznie kolego
  20. ale czego ??? gazu???
  21. omario opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam.. od jakiegos czasu zapala mi sie kontrolka braku plynu w zbiorniczku spryskiwaczy.... poczatkowo nie wiedzialem ze wogole takowa istnieje no ale jak juz sie dowiedzialem no to dolalem plynu i myslalem ze po problemie .. alez otoz nie!!! co jakis czas sie zapala ta g..pia kontrolka mimo ze plynu jest na full.... powie mi ktos o co kaman???? gdzie znajduje sie czujnik??? moze to on szaleje??? dzieki za pomoc
  22. owa kontrolka jest w benzynach wierz mi heh
  23. u mnie jest ale sie nie zapala wogole
  24. zawieszam bron z mojej strony jest to kwestia gustu a o tym sie nie dyskutuje a co do atakow Armistead to nie sa czasem twoje slowa??? "Typowy zestaw zwieśniaczonego wnętrza" pozdro dla wszystkich bialoblatowcow i niekonecznie "wyspiarzy"!!!! :chytry:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.