Treść opublikowana przez omario
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
KUBEŁ ja wiem ze tam jest kupa zelastwa ale te dane mnie troche zmylily ... wiec tlumaczylem sobie to tak ze byc moze ALJ jest delikatnie "odchudzona" by tym samym zrownowazyc wage napedu Q
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
no raczej nie wynaleziono ja poprostu stwierdzilem co jest podane na tej stronce od Peterka.... a spalanie pewnie jest tak jak mowisz .... ja tylko stwierdzam ze jezeli moje auto spala 8.5 l to oska powinna 7.5.... i tyle....[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 23:31_________________________________________________a tu mala ciekawostka... http://www.audiklub.org/dane/a4/b5/a4_1.8t_quattro.html i moje Q model AJL... http://www.audiklub.org/dane/a4/b5/a4_1.8t_180_quattro.html (waga taka jak w osce )
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
po 1: nie obrazaj mnie po 2: waga quattro wg http://www.audiklub.org/dane/a4/b5.html jest taka sama Q jak oski.... a spalanie jest pewnie sprawa indywidualna kazdego auta...gdyz kazdy jezdzi inaczej...
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
dzieki Peterka pierwsze spostrzezenia masa wlasna 1225 kg???? przyspieszenie 7.6 zuzycie paliwa w miescie 21 ???? wiec masa taka sama jak oska
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
fajny link ale oczywiscie brak danych do mojego modelu
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
czyli mam rozumiec ze jezdzac oska o podobnej mocy spalilbym 7 l/100km prosze cie...... nie jezdzilem oska wiec moje spostrzezenia opieram na quattro.....
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
pozwole sie dolaczyc do tematu gdyz od roku jestem posiadaczem QUATTRO.... I troche mnie dziwia wypowiedzi niektorych ze quttro pali wiecej..... dla mnie to bzdura ..... moje 180 ps w jezdzie mieszanej ( 50% miasto i 50%niedalekie trasy) potrafi zejsc nawet do 8,5 litra i chocby nie wiem jak butowal to wiecej jak 10 nie spali!!!! co do przyspieszenia sie zgodze ze quattro moze slabiej przyspieszac ale to jest prosta zasada oporu.... logiczne jest ze silnik by napedzic 2 kola nie potrzebuje generowac tyle mocy co do napedzenia 4 kolek..... bajka ma sie inaczej na nawierzchni o slabej przyczepnosci..... oska moze sie schowac POZDRO
-
[B6 BEX] Dławi się na wysokich obrotach i biegach - UPDATE
ja tez nie mam opasek ...... ale nie powiem ci czy tak ma byc..... bo sam nie wiem heh....
-
[B5 AEB] Wymiana filtra paliwa
DOBRY:) a moze ktos mi na etce sprawdzic jaki model filtra jest w AJL bo gdy poszedlem do sklepu gosciu pokazal mi 2 modele ktore byly montowane no i klops bo nie mam pojecia ktory wybrac z gory THX
-
[B6 BEX] Dławi się na wysokich obrotach i biegach - UPDATE
Ja ma podobne objawy ...po wymianie przeplywki... na poprzedniej ciagnal do 7 tys a teraz na 4 i 5 biegu -4.5 tys obrotow i brak mocy w moim przypadku jestem w 99 % pewien ze to wlasnie jej wina...
-
[B5 ARG] Nie wchodzi na obroty i dusi się
przemycie raczej nie pomoze.... wymiana powinna zalatwic sprawe
-
[B5 ARG] Nie wchodzi na obroty i dusi się
Mysle ze to przeplywka gdyz sam mialem podobny problem... a jak jest gdy auto jest cieple??
-
[B5 AJL] Ile dmucha turbosprężarka ?
a szkoda... ale on byl w zestawie wiec myslalem ze bedzie ok
-
[B5 AJL] Ile dmucha turbosprężarka ?
ale ja mam juz zegar''' tyle ze jakos dziwnie brzeczy i drga wskazówa.... scierwo jakies pewnie...
-
[B5 AJL] Ile dmucha turbosprężarka ?
Za miesiac do polski to wszystko obczaje:D ale wastegate samo by sie przestawilo??? no bo mysle ze poprzednik tam nie grzebal....[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 19:22_________________________________________________a czy VAG wskaze doladowanie??
-
[B5 AJL] Ile dmucha turbosprężarka ?
tak myslisz??? w sumie nie ma zadnych objawow ... jak to sprawdzic mam??
-
[B5 AJL] Ile dmucha turbosprężarka ?
a moje AJL dmucha max .65??? WHY ??? moze wina wskaznika??
-
[B5 1Z] Błędne wskazania poziomu paliwa - naprawa pływaka
Pływak w benzyniakach umocowany jest do pompy za pomocą zatrzasku..... Wystarczy włożyć rękę do baku i i wyczuć mały wystający "cypek" u podstawy pływaka i go wcisnąć i w ten sposób mamy pływak wyjęty....
-
[B5 AMX] Chciałbym wyrzucić katalizator
no chyba ze :
-
[B5 AMX] Chciałbym wyrzucić katalizator
niby dlaczego skoro sada (w moim przypadku) jest przed katem wiec raczej nie ma wplywu
-
[ALL B5] Do jakiego to modelu ?
Witam ALL... mam pytanko do posiadaczy ETKI.... moze ktos mi sprawdzic do jakiego modelu pasuje przeplywka o numerze ser: RF280 218 013 lub RF280 218 471 dzieki z gory... dodam ze jezeli jest chetny to sprzedam wlasnie te przeplywke ( nowa ale nie ORI!!)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wiesz sama jazda to nie jest problem.... prom jest dosc drogi ( 200f) .... a drugi problem to brak czasu i wolnego.... ale w sierpniu cos pomysle bo za miesiac do polski jade wiec teraz odpada
-
[B5 AJL] Szarpanie i brak mocy
Dzis rano kurier przyniosl moja przeplywke :) podlaczylem i wszystko cyka jak ta lala heheh.... dzieki wszystkim za pomoc.....
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Belfast....
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie wiem dokladnie ponad 200 mil + 7 godzin promem( masakra!!)