Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

omario

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez omario

  1. Nie zgadzam sie z waszymi opiniami i to nie tylko dla tego ze takie mam ..... jest to kwestia gustu po pierwsze a po drugie na zywo wyglada o niebo lepiej i przede wszystkim komponuje sie z caloscia kokpitu dodajac mu sportowego charakteru..... takie jest moje zdanie i go nie zmienie.....
  2. Ori biale zegary http://www.audimania.eu/forum/viewtopic.php?p=96794#96794
  3. kwestia gustu
  4. Dibo i tu sie mylisz ..... sa ori i jestem tego pewien.... gdyz zegar ma pląbę swiadczaca o ich oryginalnosci.... jest to wersja ang. wiec moze na ten rynek byly wypuszczane.... za chwile puszcze linka z dokladniejszym foto!!
  5. wlasnie chodzi o to ze nie moge jpg-a wstawic ... [br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 19:49_________________________________________________to jest adres gdzie sa foty.... http://www.audimania.eu/forum/viewtopic.php?t=7208
  6. CZy biale zegary pasuja do audi???? dziwne pytanie:):) Mam w swojej a4 ori. biale zegary i prezentuja sie o niebo lepiej niz czarne czy indiglo gdziy indiglo troche WT zalatuje.... nie wiem jak biale nieoryginalne wygladaja.... ale ori. bajka !!! takie jest moje zdanie.... wstawilbym fotke ale nie wiem jak
  7. dokladnie tylna tarcza w Quattro ma 245X10.... nie jest ona zespolona z lozyskiem i piasta wiec nie ma koniecznosci wymiany wszystkiego.... wlasnie wracam z garazu gdzie wymianialem te ustrojstwo ... koszt jai ponioslem to 350 zl za komplet tarcz i klockow.... robocizna we wlasnym zakresie... pozdro
  8. Witam wszystkich maniakow tej Suuuper marki jaka jest AUDI heh.... teraz co o mnie taak.... Mariusz jestem ... pochodze z Bodnicy (kuj-pom)... od wrzesnia jezdze Audi a4 jest to model B5 1.8 T Quattro silnik AJL 180 PS... Ogolnie jestem bardzo zadowolony z mojej niuni .... spalanie jest calkiem calkiem... nie sypie sie nic...moze dlatego ze wszystko co konieczne robie na bierzaco( plyny klocki itd.) nie mowie ze nie ma jakis drobnych problemow ...ale nie jest to cos co by mi nie dawalo spac po nocach.... Pozdrawiam wszystki CZlonkow:D:D:D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.