Treść opublikowana przez omario
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
kurcze szkoda ze u mnie nie ma zadnego spociku:( bo tez bym wpadl... tylko ze ja musze promem plynac(Irlandia Pln.).. wiec jest to niemal niemozliwe a szkooooda
-
[B5 AJL] Szarpanie i brak mocy
Zamowilem przepływke i czekam na dostawe.... w tygodniu powinna dojsc wiec napisze co i jak...
-
[B5 ANB] Zatkany przewód silnikowy
Być może się mylę ale podobny przewód idzie do DV tylko u mnie idzie z drógej strony[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 17:16_________________________________________________sprawdz czy nie powinien on isc do kolektora ssącego (dokladnie od strony chlodnicy bo tam wychadzic powinien przewod do DV)
-
[B5 AJL] Szarpanie i brak mocy
ale czy objawem uszkodzenia byloby szarpanie silnikiem (nie chce sie wogole wkrecac na obroty)???[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 16:23_________________________________________________oto fotka tych rezystorkow wewnatrz przeplywki w moim przypadku to rezystor oznaczony symbolem Rs jest "luzny"
-
[B5 AJL] Szarpanie i brak mocy
witam wszystkich... Prosze o rade chodzi o to ze dzis rano z braku zajec wywalilem caly filtr pow. celem przeczyszczenia go..... problem polega na tym ze po zlorzeniu wszystkiego do kupy auto wogole nie ma mocy do 2000 obrotow jest ok a potem zaczyna przerywac i nie ma wogole mocy..... Dodam ze w czasie czyszczenia wyjalem przeplywke i tez ja czyscilem lacznie z "blaszkami" wewnatrz ....i zauwazylem ze jedna z nich jest bardzo " luźna" -byc moize jest urwana??? czy uszkodzona przeplywka moze byc przyczyna takiego zachowania auta???? pomocy !!! ;(
-
[B5 AJL] Czujnik N75
Witam.... pewnie to juz bylo i oberwe za to ..... ale szukalem i nie znalazle takiego watku,,, gdzie w Ajl-u znajduje sie czujnik n75????? dzieki za podpowiedzi ::
-
[B5 AMX] Chciałbym wyrzucić katalizator
A jak ma sie sprawa z silnikami AJL??? mozna wycinac bez zadnych problemow??? czytalem tu o tlumniku przelotowym zamias rury..... czyli co?? zamias kata przelotowy ???czy srodkowy tlumnik przelotowy????
-
[B5 AJL] Ile dmucha turbosprężarka ?
wiec co??? mam za niskie doladowanie???
-
[B5 AJL] Jaki olej - czy mineralny nie nadaje sie do aut z turbiną
JA do swojej zapodalem MAgnateca 10w40 poprzednio mialem Castrol edge 5w30 ale ogolnie jestem zadowolony z zamiany no bo Magnatec tanszy a wymieniam olej co okolo 6 miesiecy no i silnik chodzi ok no i co jest wiadome gestrzy olej = miejszy ubytek wiec skoro ci bierze wlej polsyntetyk
-
[B5 AJL] Ile dmucha turbosprężarka ?
MOj wskaznik pokazuje max doladowanie w okolicach 0.65 bara.... ale nie jestem pewien czy to jest ok skoro pisze ktos ze powinno byc w okolicach 0.8 bara
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
aha czyli nic
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
napiszę jeszcze raz , 1.8T nie ma blow off`a , tam jest Dump Valve możesz zamontować DV od Audi TT225 kosztuje ok 100 zł w ASO , efekt super , silnik benzynowy nie posiada DV Pol roku po czasie ale co tam hehehe.... zainteresowala mnie twoja propozycja ... powiec cos wiecej na ten temat... czy wystarczy go poprostu zamienic z ori????? bedzie pasowal bez przeróbek??? czy da cos???
-
[B5 AJL] Moja Adela :)
Tak wiec jak wczesniej pisalem nowe fotki sa juz gotowe Zaczne od tego co zmienilem : Spojler: A wyglada on teraz tak- BOSE: 4x Drzwi + Subwoofer ( nie zamontowany jeszcze) Wskaznik doladowania: Oponki: No i reszta fotek tez swiezych. sporo ich jest ale jak ktos lubi to polecam lektorke heheh http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e2032cae78dfab03.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd39d20a418434cb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b71c0ec88f3cb7bd.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6d32eb2c88e024ad.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c34f423aaa53d929.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b41d02924af082ea.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2093c976293bde2f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/859d0ddeb78d61de.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d879f78d1a3ba367.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/207a9f3bb9acd40a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96f5da3647cb2299.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c1edf998d15a320e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/889e71679dd4ef6f.html
-
[B5 AJL] Jakie doładowanie ?
Hej hej spokojnie nie bic sie tu tylko hehehe..... ostatnio na E-bay UK widzialem K04 za 250 funa.. Modyfikacje zaczne dopiero po wakacjach bo w czerwcu kroi sie powazny wydatek ( weselisko :gwizdanie:)jakies 40 tys. wiec pomyslimy dopierro jakos w sierpniu .... ale nie ukrywam ze opcja K04 i intercooler + wirusek podoba mi sie hehe... pozdro....
-
[B5 AJL] Moja Adela :)
17ki oponiki maja profil 45 wiec moze dlatego takie wrazenie sprawiaja jakby byly mniejsze [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 13:23_________________________________________________ narazie to takiera po "zlej" stronie mi sprzyja heheh jak wroce do Ojczyzny na stale to sie pomysli o zmianie hehe[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 13:26_________________________________________________aha zapomialem dodac ze te fotki maja juz ze 3 miesiace i od tamtej pory juz troszke zmienilem.... tylny spojler wymienilem na model s4.... naglosnienie BOSE dostala ... nowe 4 oponki nowe tarcze i klocki .... itd.. niedlugo porobie nowe fotki i wstawie do wglądu heheh
-
[B5 AJL] Moja Adela :)
a jakie wyyygodne heheheh
-
[B5 AJL] Moja Adela :)
heh po dobrej heheh a plany jakie?? hmmm myslalem o podniesieniu nieco mocy.... ale nie wiem jeszcze jak moze intercooler wiekszy moze jakis chip....
-
[B5 AJL] Moja Adela :)
Oto moje dziecko jak w opisie silnik AJL czyli 180 ps 1.8 T Alu 17" Xenony Pol skorka klimatronic i kilka dodatkowych bajerkow heheh.... oceniajcie.... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/af0a258d588aa25c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d5b7b7c44949a01c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/60f8c635b9a44f2b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/83c7320105c1f969.html
-
[B5 AJL] Jakie doładowanie ?
no tak..... a powiedzcie czy zmiana intercoolera na wiekszy i zamontowany centralnie z przodu doda mocy?? a jesli tak to o ile??? a moze macie inne pomysly na podniesienie mocy nie tak az duzym kosztem??? pozdro...
-
[B5 AJL] Jakie doładowanie ?
dokladnie tak jest ze max wartosc uzyskuje tylko przez moment po czym spada..... ale nie wiem czy u was tez tak jest ze ma postoju gdy go gazuje to max do 0 bara podejdzie i spada do -0.4 .... a o co chodzi ze AJL ma zmienne fazy??
-
[B5 AJL] Jakie doładowanie ?
dzieki wielkie za pomoc
-
[ALL B5] Biale zegary - czy to pasuje??
Wiecie co mam to gdzies czy sa ori czy nie ja i ch nie zakladalem i na moje wygladaja oki.... na zywo lepiej sie prezentuja,,,,, i raczej ich nie zdejme bo komus sie nie podobaja,,, pozdro
-
[B5 AJL] Jakie doładowanie ?
z opisu widze ze twoja strzala ma 150 ps wiec moze jest to odpowiednie doladowanie dla niej co??? a dla 180 ps powinno byc wieksze????
-
[B5 AJL] Jakie doładowanie ?
Witam wszystkich.... pewnie to juz bylo .... jednak moze ktos mi powiedziec jakie powinno byc doladowanie w silniki 1.8 t 180 ps(ajl)??? mam zamontowany wskaznik i gdy go odpale to wskazuje -0.4 bara podczas jazdy przy dodaniu gazu dochodzi do max 0.65 bara.. czy tak powinno byc??? silnik seryjny nic nie grzebane... z gory dzieki za pomoc...
-
[ALL B5] Biale zegary - czy to pasuje??
no ale jest osoba ktora moze udowodnic to ze na angielski rynek nie byly ori zakladane???? byc moze zalezalo to od wersji auta??? w specyfikacj jest to Audi A4 1.8 Turbo Quattro Sport 180 PS.... wiec ????