Treść opublikowana przez grippen
-
Czy warto kupić tą nawigacje do Audi A4 B5?
Witam wszystkich 1.Mam zamiar kupić okazyjnie za nie dużą kwotę nawigacje do samochodu firmy Easy Touch ET-907 ona ma wgrany program destinator 6 ( to jest chyba mapa) Opis Procesor: Samsung 2440 300 Mhz Pamięć: 64MB RAM/64MB Flash ROM System operacyjny: Microsoft Windows CE Net 4.2 Core Aplikacje: Komendy głosowe w językach:polskim, rosyjskim, hiszpańskim, angielskim, czeskim, francuskim, niemieckim, włoskim., Zestaw map: POLSKA 98%-pokrycia, ALBANIA, BOŚNIA I HERCEGOWINA, BUŁGARIA, CHORWACJA, CZECHY, ESTONIA, WĘGRY,, OBWÓD KALININGRADZKI, ŁOTWA, LITWA, MACEDONIA, RUMUNIA, SERBIA, SŁOWACJA, SŁOWENIA. Wyświetlacz: Kolorowy 3.5-calowy (transflective TFT)/65 536 kolorów/rozdzielczość: 240 x 320 pikseli Sieć bezprzewodowa: Brak Złącze karty rozszerzeń: Secure Digital (SD/MMC) Bluetooth: Brak Port podczerwieni (IrDA): Nie dotyczy Audio: Wbudowany głośnik Multimedia: Nie dotyczy Urządzenie wskazujące: Rysik, wprowadzanie danych poprzez ekran dotykowy Akcesoria w zestawie: podręcznik użytkownika, bateria, informacje o gwarancji, Pokrowiec, Zasilacz+kabel zasilający, kabel synchronizujący z PC, Uchwyt samochodowy, Zasilacz samochodowy Bateria Li-Ion: 1300 mAh Zasilacz AC: 5 V DC, 2A, zasialcz sieciowy Waga [kg]: 141 g Wymiary [mm]: 125 x 76.8 x 13.3 2.Czy jest możliwośc zmiany oprogramowania na Destinator 7 i który jest lepszy Destinato 6 z tego co wyczytałem ma pokrycie na Polskę 98% właśnie ją testuje i powiem wam że fajna zabawka. Prosze o porady czy mam ją kupić czy sie opłaca. Liczę że mi pomożecie z tego co wiem to Alvaro jest ekspertem jeżeli chodzi o nawigacje do aut proszę wszystkich o pomoc Czy ktoś z nią miał do czynienia
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
a to skur...... no to fajnie a ciekaw jak by się prezentował na 17 sorki za ot
-
[B5 1Z] Ślizgi fotela
wynika na to że są 2 suwaki takie same numery jak na kierowcy i pasażera chyba nie ma różnicy proszę mnie nie linczować [br]Dopisany: 01 Luty 2008, 10:18 _________________________________________________chyba na numerze 4 też jest suwak przynajmniej tak jest w ETOSIE to prawda
-
[B5 1Z] Ślizgi fotela
chciałem zamówić u kolegi Misiora z naszego furum tylko nie możemy z najść jakie to są jak wiesz to podaj prosze
-
[B5 1Z] Ślizgi fotela
Proszę o numery kompletów ślizgów do Audi A4 rok 95 sedan bo chciałem zamówić potrzebuje komplety na fotel kierowcy i fotel pasażera
-
[B5 1Z] Kompletny rozrząd
dzięki wam wszystkim
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
Mam pytanie jeżeli w kodach wyposażenia(naklejka w bagażniku) jest taki kod HG4 = all-weather tires 225/45 R 17 to samochód wyjechał na tych własnie kołach z salonu czy coś innego to oznacza np (jakie można max stosować) bo teraz mam 15" takie właśnie kupiłem czy były zmieniane??? z tych 17"
-
[B5 1Z] Kompletny rozrząd
a można numery poprosić tego koła i śruby
-
[B5 1Z] Kompletny rozrząd
To też warto wymienić, aczkolwiek może nie koniecznie koło pasowe od razu (zależy w jakim jest stanie), ale na pewno śrubę od niego. a jaki jest koszt takiego czegoś to koło i ta śruba
-
[B5 1Z] Kompletny rozrząd
ale oni są h...... ewentualnie pojade gdzieś na kraków to pewnie tam mnie nie oszukają dzięki czyli te części pasek rozrządu 028 109 119 P rolka napinająca 028 109 243 F + nakrętka 900 744 01 + podkładka 011 558 11 rolka odwracająca 028 109 244 + śruba 014 717 2 to jest kompletny rozrząd i nie ma nic więcej żadnych kółek itp dzięki
-
[B5 1Z] Kompletny rozrząd
to teraz zgłupiałem jaki może być koszt takich części naprawdę 1000 ?????
-
[B5 1Z] Kompletny rozrząd
jaki to mniej więcej koszt bo w sklepie mi powiedzieli że koło 1000 coś mi się wydaje że kantują [br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 13:47 _________________________________________________mówili że tam jest rolka prowadząca, napinająca, pasek, czyli dochodzi jeszcze jedna rolka
-
[B5 1Z] Zegar z rocznika 99
Witam Chciałem zapytać czy warto kupić ten licznik http://moto.allegro.pl/item304285282_audi_a4_1_9_tdi_99_rok_licznik.html czy będzie się nadawał do mojego z 95 roku też diesla co będę musiał jeszcze kupić żeby ładnie wszystko chodziło
-
[B5 1Z] Kompletny rozrząd
Witam wszystkich Proszę mnie nie zlinczować Chciałem zapytać co wchodzi w kompletny rozrząd bardzo proszę o udzielenie informacji bo na temat tego silnika nie mogę nic znaleźć chodzi o silnik 1Z 90 KM i jakie są orientacyjne koszta. prószę o odpowiedź bo czeka mnie wymiana bo lekko coś huczy tylko nie wiem co dochodzi z rozrządu pewnie jakaś rolka
-
[B5] założenie elektrycznych szyb z przodu
witam ja robiłem u siebie pół roku temu tylko nie na oryginałach tylko kupowałem na allegro uniwersalne i powiem że super chodzą komplet na cztery drzwi wyniosło mnie około 340 zł podnośniki + 150 zł rączki na 4 drzwi z przyciskami ori do A4 i wszystko śmiga super elektrykę sam robiłem tylko widać zaślepki po korbkach ale zawsze można tapicerkę zmienić i jak ori będzie wyglądać masz w dziale moja A4 jest moja A4 i są tam zdjęcia jak to wygląda tapicerka z tymi zaślepkami
-
[B5 1Z] Jaka prędkość przy 2000 obr
nigdy nie przekraczam czerwonego pola tylko nie chce silnikowi zaszkodzić
-
[B5 1Z] Jaka prędkość przy 2000 obr
tylko tyle ja myślałem że 190 to spokojnie powinien widocznie byłem w błędzie to na piątce do jakich obrotów mam ciągnąć żeby motorkowi nie zaszkodziło na autostradzie np:
-
[B5 1Z] Jaka prędkość przy 2000 obr
tak sie zawsze zastanawiałem np prosta droga długa ile można jechać na piątym biegu chodzi o obroty żeby motorowi nic nie było można 4000 jechać na piątce non stop np ciekaw jestem jaka by była prędkość tak sie zawsze zastanawiałem ile mój pójdzie ale boje się o silnik ciekaw jestem ile max pójdzie ile powinien
-
[B5 1Z] Jaka prędkość przy 2000 obr
oczywiście temperatura 90 stopni bo na zimnym to ciągne do 2500 najwyżej dobrze robie
-
[B5 1Z] Jaka prędkość przy 2000 obr
Cześć wszystkim Moje pytanie jest może banalne, lecz jaką macie prędkość przy obrotach 2000 na 5-tym biegu u mnie jest to 90 km/h chciałem was się zapytać do jakich obrotów moge ciągnąć moją Audice. Mam kumpla mechanika i on mówi że do 4500 to jest max ale tak 4200 to spokojnie prawda to nic sie nie stanie silnikowi, w ogóle przy jakich obrotach powinno się zmieniać biegi. prosiłbym o odpowiedzi ci którzy mają silniki 1 Z 90 KM albo ogólnie pozdrawiam
-
[B5 1Z] Ślizgi fotela
jakim smarem obojętnie bo nie wiem ile jest ślizgów w jednym siedzeniu komplet na siedzenie kierowcy
-
[B5 1Z] Ślizgi fotela
Witam Mam pytanie odnośnie przednich foteli bo strasznie ciężko można je przy sunąć do przodu pewnie ślizgi już do wymiany. Bardzo proszę o podanie numerów tych ślizgów bo według etki są takie same jak w b4 moge prosić o numery jakie powinny być w moim roczniku czyli 95 i ile jest sztuk tych ślizgów np na fotel kierowcy i jaki koszt czy tylko w ASO można dostać prosze o odpis
-
[B5 1Z] Zmiana zderzaka z roku 95 na 99 z halogenami
dzięki
-
[B5 1Z] Zmiana zderzaka z roku 95 na 99 z halogenami
jaka jest różnica w grilach od 95 a 99
-
[B5 1Z] Zmiana zderzaka z roku 95 na 99 z halogenami
ale skoro pikuś twierdzi że podejdzie to chyba ok nie będzie nic odstawało bo ja mam 95 ile może kosztować kierownica powietrza do intelculera