Treść opublikowana przez grippen
-
[ALL B5] Moja audiczka
Ładny kolor Po pierwsze zmień lampy przednie na zespolone Valeo i tył na II Lift Kierunki w błotnikach na białe. I zdejmij tą rybe z tylnej klapy bo mi się nie widzi ale o gustach się nie mówi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Problem z neostradą pod Vistą
dobra problem rozwiązany ale na innym modemie znalazłem w domu Sagema i na nim teraz ładnie chodzi więc już po problemie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Problem z neostradą pod Vistą
z tego też korzystałem i nic nie reaguje czuje że dzisiejszą noc spędze bez naszego forum będę zakładał ślizgi do foteli
-
Problem z neostradą pod Vistą
Panowie liczę na waszą pomoc. Mam taki problem zainstalowałem sobie nowy system operacyjny Viste i od tego zaczęły się problemy mam neostrade i modem thomson St 330 i nie mogę się w ogóle połączyć z internetem teraz jestem w pracy ale forum musi mi chodzić w domu a nie mogę się w ogóle połączyć, jest sporo informacji na necie ale żadne mi nie pomogły proszę o pomoc wywala błąd że nie ma sygnału wybierania świecą się dwie diody na zielony kolor ale nic pomóżcie
-
[B5 1Z] Pomóżcie z wymianą ślizgów
Witajcie otóż kupiłem w sklepie ślizgi do fotela dokładnie 6szt, Wczoraj wykręciłem fotel i na fotelu zauważyłem tylko 3 ślizgi jeden po jednej stronie drugi po drugiej i na przodzie fotela czyżbym kupił te ślizgi na dwa fotele pomóżcie mi bo na pewno te 6 ślizgów nie wejdzie na jeden fotel już centralnie zgłupiałem i nie wiem co myśleć[br]Dopisany: 07 Marzec 2008, 11:44 _________________________________________________dobra temat może wylądować w koszu bo dowiedziałem się że na jednym są 3 ślizgi nie mówiąc już o odbijakach dzięki[br]Dopisany: 07 Marzec 2008, 14:29 _________________________________________________załączę fotki jak to w rzeczywistości wygląda[br]Dopisany: 07 Marzec 2008, 14:38 _________________________________________________ a trzeci suwak znajduje się po środku czyli podsumowując na fotel wchodzi 3 szt ślizgów nie licząc odbijaków
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
X3A = national sales program France czyli wszystko jasne Program na Francje
-
Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
6000 K ja mam zamontowana i się nie czepiają i nie ma przepisu żeby były spryskiwacze
-
Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
Nie wiem dlaczego zabrali ci dowód mam szwagra który jest policjantem i się pytałem czy jest taki przepis że muszą być spryskiwacze on popatrzył w książki na komendzie i nie ma takiego przepisy reflektory z xenonami mają być czyste i tylko tyle więc nie musisz mieć sprysków. Powiedział że możesz nawet ścierką czy czym kolwiek wycierać obojętnie czym ale mają być czyste. A fabryka montowała spryski po to aby ułatwić zadanie kierowcy itp.
-
[B5 1Z] Gasnie po odpaleniu...
wydaje mi się że masz problem z immobilizerem jak włączysz zapłon to gaśnie ci ikonka samochodu czy mruga
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Spociki w Kielcach
panowie może by tak jakąś listę zrobić dokładny dzień ustalić i godzinę bo może i ja bym się wybrał Grzanek85 kabelki z tego czujnika to obojętnie który do masy bo jeden idzie na mase a drugi do wyświetlacza obojętnie który kabelek
-
[B5 ADP] PROBLEM Z CENTRALNYM! kto bedzie wiedzial o co chodzi?
spróbój odpiąć centralke i później podepnij może pomoże może niema gdzieś styku
-
[B5 ADP] PROBLEM Z CENTRALNYM! kto bedzie wiedzial o co chodzi?
a weź spróbuj przytrzymać przycisk od pilota dłużej czy wtedy zamknie tak z 6 sekund
-
[B5 ABC] Jak sciagnac tylnia polke?!
na pasach tylnych masz takie dwa małe zatrzaski wciskasz i bez problemu wychodzi wczoraj demontowałem bo zakładałem światło stopu
-
[B5 1Z] Ślizgi fotela
podłączam się do tematu bo chce u siebie ładnie pięknie to zakryć
-
[B5 ADR] Jakie objawy uszkodzonej wiskozy?
no nie powiedziałbym że się nie blokuje. U mnie to było jakieś pół roku temu żę mechanik mówił żeby wymienić łożysko wiskotyczne ale ja zwlekałem i zwlekałem aż zrobił się mały luz i zatarło to łożysko czyli po prostu zablokowało konsekwencje zamiast 150 zł za łożysko musiałem wyłożyć 600 zł na łożysko, wiatrak i chłodnice. Bo się po prostu urwało i przebiło chłodnice na wylot a ze śmigła nic nie zostało więc nie lekceważ zapłacisz tylko za łożysko wiskotyczne 150 zł i masz problem z głowy
-
[B5 1Z] Pomocy z montażem zestawu Hid
i już po sprawie wysadziło mnie w powietrze a tak na poważnie to już wszystko podłączone świecą super pozdrawiam temat można zamknąć
-
[B5 1Z] Pomocy z montażem zestawu Hid
no to dziś albo jutro podłączam może mi sie nic nie stanie :decayed: pozdrawiam i dziękuje za pomoc podłączam ze schematu numer 2
-
[B5 AAH] Ogrzewanie tylnej szyby nie działa
jak się zapala przycisk to bezpiecznik najprawdopodobniej jest ok radze sprawdzić może kabelek się odczepił od spiralki w tylnej szybie albo masz gdzieś przerwaną linie sprawdź
-
[B5 1Z] Pomocy z montażem zestawu Hid
czyli schemat 2 tak [br]Dopisany: 25 Luty 2008, 08:26 _________________________________________________sokolnh pamiętasz o lampach po 2 lifcie to daj znać a wezme na 100 %
-
[B5 1Z] Pomocy z montażem zestawu Hid
jak upowałem od sokolnh i cholerka nie zapytałem jego on ma takie same co ja a jak tą wtyczke podłącz źle to nie spali się przetwornica czy co
-
[B5 1Z] Pomocy z montażem zestawu Hid
w kazdej pozycji, na przetwornicy są bolce od zewnętrznej strony mniejszy a od wewnętrznej większy i na oby dwóch się zatrzaskuje i w tym problem murzyn pisze że na zewnątrz ma być
-
[B5 1Z] Pomocy z montażem zestawu Hid
ja mam na H7 barwa 6000 K tylko widziśz jak podłączałem na sucho w domu to ta wtyczka jajowata co jest na schemacie można ją wpiąć tak jak zaznaczyłem tak wejdzie i tak i teraz nie wiem