Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. Witam chciałem się dowiedzieć o pakiecie oświetlenia w wersji B5 proszę o fotki jak to wygląda w nocy i co wchodzi w ten pakiet. Będę wdzięczny bo szukam i nie mogę z najść znalazłem tylko w wersji B6
  2. próbowałem zewrzeć i nic, dopiero jednym końcem probówki do masy i probówką patrzyłem styki na włączonym silniku i kontrolka migała zgasiłem silnik,po chwili zapaliłem go ponownie niczego nie ruszając to już nie migała
  3. Witam Jak mogę sprawdzić czujnik poziomu płynu w zbiorniczku wyrównawczym co mam zrobić aby kontrolka migała odpinałem kabelek i nic
  4. podłącz vaga skasuj błąd i powinno być po problemie(przypadkiem nie odkręcałeś licznika)
  5. pierwsze słyszę że papierem ściernym szlifuje się blok silnika[br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 18:43 _________________________________________________ja już swojego mechanika zmieniłem bo też naciągacz był Ykk wie o kim mówie radze ci zmień mechanika
  6. spróbuj na wacik czystego spirytusu przytrzymaj powinno pomóc (tylko nie pij )
  7. Mateusz odpada mój brat ma tak na imię
  8. Witajcie otóż dowiedziałem się że będę miał drugiego synka mam już jednego bier wanta i jest cudowny ma prawie 3 lata na imię ma Kamil. Zastanawiamy się z żoną jakie dać imię ( Piotr,Paweł itp nie wchodzą w grę bo są zbyt popularne). Może pomoglibyście z wyborem imienia jakie polecacie oraz aby ładnie brzmiało zdrobniale.
  9. Kąt wtrysku sprawdzasz w ten sposób wchodzisz w Engine, później basic seting blok 000 pozycja 2 tam powinno być 49-53
  10. co ty piszesz temperatura jest wysoka a na pewno rano nie jest poniżej 5 st. świece żarowe zaczynają grzać poniżej 5 st
  11. a propo jak pisałeś że odłączałeś czujnik temperatury to miałeś grzanie świec (po odłączeniu tego czujnika jest tak że on daje informacje o temperaturze i czy świece mają grzać czy nie jak odpiąłeś to powinny grzać i wtedy lepiej zapalisz bo komputer traktuję to jak by było minusowa temperatura)
  12. 1. Sprawdź kąt wtrysku powinien być w granicach 049-053 grupa 000 pozycja nr 2 2. dawka paliwa (startowa)
  13. dzisiaj zobaczę jak się będzie zachowywał spróbuje przepiszczeć i zobaczymy co się stanie mam nadzieje że sytuacja się nie powtórzy a tak naprawdę to albo ja nie umie ruszyć z piskiem albo coś nie tak daje więcej gazu tak koło 2 tyś ob i puszczam sprzęgło a on tak jakby coś się ślizgało i zero pisku
  14. nie katuje to było tylko raz, tylko mnie bardzo zdziwiło jak się samochód zachowywał przez moment myślałem że pasek sie urwał albo coś innego
  15. zastanawiam się czy to może być spowodowane od sprzęgła jak wcisnę to coś szumi tak jakby blaszka o blaszkę. Ykk logi zrobie jak sokolnh będzie to coś wykombinujemy dużo mi nie zostało żeby wymienić
  16. nic nie czułem ja i popsuć auto tyle pielęgnacji co dostał ode mnie to chyba u nikogo nie widział
  17. Witam wczoraj jadać z kumplem chciałem przy piszczeć lekko oponami i o dziwo nic cisza coś się ślizgało. O dziwo po tym incydencie coś go zamuliło przy 2000 tyś/obr i zaczęło trzęś silnikiem i trochę budą zgasiłem silnik i odpaliłem ponownie to chodził jakby na dwa cylindry trząsł się cały. Zgasiłem odczekałem kilka minut i już było wszystko ok co to może być.
  18. Było kilka postów wyżej
  19. jest źle jest bardzo źle szczerze byłem za Niemcami teraz musimy wygrać z Austrią przynajmniej z 3 zero a później z Chorwacją fajnie 2:1
  20. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_efekt_wymiany_licznika_na_fis-t10354.0.html
  21. a dzisiaj w Auto świat poradnik ukazało się jak otwierać drzwi
  22. grippen odpowiedział(a) na marcinR temat w Audi A4 B5
    poczytaj na forum było multum tego na pewno będziesz musiał zaprogramować immo w nowym liczniku . poszukaj w dziale warsztat
  23. tylko ciekaw jestem jakiej mam firmy kablówke czy w ogóle jakaś firmówka zakupiłem jakiś separator czy coś w tym z tylu i będę podłączał na wieczór i kabel nowy i zobaczymy tak się zastanawiam czy akwarium ma coś do odbioru bo kabel antenowy biegnie od kablówki i od telewizora za nim (za półką)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.