Treść opublikowana przez grippen
-
[ALL] Zamiana zwykłego airbagu na taki z regulacją głośności
kolega poprostu źle napisał chodzi na pewno o kiere z regulacją
-
[ALL B5] Concert do A4 B5
da się wszystko zrobić dosłownie 20 minut roboty i ma wszystko łącznie z podświetleniem też miałem Concerta w mojej B5 i to wszystko zrobiłem i było gites
-
[ALL B5] Radio CB TTI-880
no i się wkurzyłem mieli przywieś sirio ML-145 a przywieźli sirio AS-100 (1 metrówka) dziś będe zakładał co myślicie o tej antenie AS- 100 jest lepsza od hustlera 100 czy taka sama
-
[B5 APT] Żółta kontrolka - problem z uruchomieniem auta
I druga uwaga nie krzycz (wł. caps lock) tu masz napisane co zrobić http://www.a4-klub.pl/smf/immobilizer-t2784.0.html
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
dokładnie Koniec OT
-
Ceny paliwa marzec 2026
no właśnie
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dzisiaj w Echu Dnia napisali że najgorsze paliwo jest w woj. świętokrzyskim nie spełnia norm :wallbash:
-
[ALL] Ku przestrodze kupowaniu na forum
dobra nie kłóćmy się było minęło i nie ma powrotu żałuje że tak się stało trudno
-
[ALL] Ku przestrodze kupowaniu na forum
Ja tylko zacytowałem tak napisałeś w pierwszym poście ja nic do ciebie nie mam też bym się wk... ale sprawa została wyjaśniona szkoda tylko twoich wydanych pieniędzy na takie szajs two ale już nic nie zrobisz został ostrzeżony i tyle i już nic nie sprzeda na naszym forum. (ewentualnie pod innym nikiem)
-
[ALL] Ku przestrodze kupowaniu na forum
Dokładnie ale też z tego co wiem to kupujący nie pytał w jakim jest stanie przedmiot przynajmniej tak napisał
-
[ALL] Ku przestrodze kupowaniu na forum
wyluzujcie trochę jężeli sprawa została wyjaśniona to proponuje zamknąć temat
-
[B5 1Z] zatkany zawór N75!!!
Odma znajduje się u góry na silniku tylko musisz ściągnąć plastikową pokrywę masz na zdjęciu w kółku zaznaczone
-
[ALL] Ku przestrodze kupowaniu na forum
masz w opcji ustawienia ignoruj użytkownika więc myślę że nie będziesz go widział nigdy tego nie sprawdzałem ale chyba tak jest
-
[ALL] Ku przestrodze kupowaniu na forum
Wydaje mi się że z tym banem to trochę za ostro ale ostrzeżenie jak najbardziej ale to już nie nasza w tym głowa tylko zarządu
-
[ALL] Przyciski: "Check" i ten "z kluczykiem"
chłopaki nie będę zakładał osobnego tematu jest coś takiego w roczniku 95 żeby sprawdzić kiedy będzie insp I, II i oil da się np: ustawić Vagiem aby po przekręceniu kluczyka był komunikat za ile będzie przegląd
-
[ALL] Ku przestrodze kupowaniu na forum
Tuli jest zarejestrowany od prawie pół roku a tylko 8 wiadomości więc wątpię aby napisał coś na swoje usprawiedliwienie
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
kolega Iceman (ale go nie ma już u nas) miał coś takiego w wersji Avant i spooooro kasy w to włożył
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
spoko pasowało by wpaść
-
Gradobicie na Śląsku (okolice Katowic, Chorzowa)
Wczoraj byłem u rodziny w Koniecpolu (40 km od Częstochowy ) jechałem koło godz 9 rano to zastanawiałem się czy jest 12 w nocy dosłownie tak jakbym jechał w jakimś tunelu, wichura taka a deszcz to ja taki pierwszy raz na oczy widziałem wycieraczki nie nadążyły zbierać wiatr to aż z drogi podrywał wodę ale miałem szczęście bo 10 metrów przede mną wiatr powalił drzewo i o mały włos bym w to walnął dobrze .że szybko nie jechałem tylko jakieś 40 km/h bo ledwo ledwo było coś widać ;(
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to kiedy spocik
-
[ALL B5] Buczenie tyłu przy 100km/h ??
a nie masz luzu na łożyskach jak zakładasz nowe łożyska to po pewnym czasie robi się lekki luz i trzeba znowu śrubę przykręcić sprawdź czy nie ma lekkiego luzu podnieś koło na lewarku i sprawdź
-
[B5 AFN] Olej a kopcenie
piszesz o uszczelniaczach zaworowych to nie jest chyba możliwe jak piszesz że zniknęło pół litra na 40 kilometrach ja stawiam na turbine coś z nią nie tak a najlepiej to zrób tak wymień cały olej filtry i zrób logi bo to wróżenie z syfów [br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 11:40 _________________________________________________my wróżkami nie jesteśmy więc zapodaj logi to sie coś lepiej powie [br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 11:40 _________________________________________________sprawdź dokładnie może paczyłeś czy nie ma luzu poprzecznego a w turbo możesz mieć też luz wzdłużny zobacz dokładniej poruszaj na boki oraz w przód i tył
-
[B5 ADP] Pytanie o lampy tył po II lifcie
na pewno ORI jakby był zamiennik to na pewno nie było by znaczka zamienniki chodzą już za 129 zł za szt i nowe więc napewno masz ORI
-
[B5 1Z] zatkany zawór N75!!!
może turbina już na wykończeniu i puszcza olej do regeneracji się już nadaje
-
[ALL B5] jasny welur w b5
Tu masz link do aukcji http://allegro.pl/item411135750_vw_passat_b5_kombi_audi_a4_fotele_komplet.html