Treść opublikowana przez grippen
-
[B5 1Z] Prośba o analize
Witam szanownych kolegów Bardzo proszę o odpowiedź czemu nie chce zapalić rano po nocy, dziś już było lepiej koło 5 sekund kręciłem nie było grzania świec, jak jest grzanie to zapali na dotyk zapodaje screeny wszystkich bloków proszę o wyjaśnienie dla czego w czwartym cylindrze nie ma wartości i czy te wartości są dobre z wszystkich grup. BS MB Będę bardzo wdzięczny
-
Widzieliscie to...ręce opadaja...
kurw....a on powinien iść do domu towarowego kupić se metr gumy i strzelić w łeb albo na gałąź iść się powiesić ale znowu szkoda drzewa ;(
-
[B5 1Z]Czy może być winny akumulator za odpalanie
też to zaważyłem
-
[B5 1Z]Czy może być winny akumulator za odpalanie
znalazłem coś takiego http://www.allegro.pl/item440198147_akumulator_80_ah_oryginalny_vw_audi_gwar_24_m_ce.html tylko te A mnie gubi czemu we wlepce mam 360 A a tam jest 2 razy więcej kąt wtrysku mam chyba ok koło 055 wkleję jutro screeny bo te logi u mnie kiepsko wyglądają
-
[B5 1Z]Czy może być winny akumulator za odpalanie
Witam zobaczyłem dziś że powinienem mieć akumulator tak pisze we wlepce 360A (80AH) a pod maską mam taki 100 AH 800A szukam po internecie i jak wpisze 360 A to wyskakują tylko takie do 50 AH a jak wpisze 80 AH to wyskakują takie o ponad 600A dla czego nie chce wyskoczyć taki jak powinienem mieć .Zadaje to pytanie bo strasznie rano muszę kręcić koło 10 sekund żeby odpalić może to jest wina akumulatora
-
[B5 1Z] Problem z odpalaniem chyba powrócił nie wiem co mam robić
Sztomel - chodzi mi o to że np: dzisiaj wsiadając do autka przekręciłem kluczyk i kontrolka się zaświeciła później zgasła i znów się zaświeciła czyli miałem grzanie przez około 1,5 sekundy i zapalił na dotyk, teraz jak bym poszedł do samochodu to najprawdopodobniej muszę go kręcić 8 sekund ale jeżeli przekręcę kluczyk to kontrolka od świec się zapali i zgaśnie i drugi raz już się nie zaświeci [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 09:23_________________________________________________Zrobię może logi 007 BS i zobaczymy co wyjdzie tylko muszę wyczuć moment robi się to na zapłonie czy na zapalonym silniku[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 10:17_________________________________________________podepnę Vaga i zobaczę może jakieś błędy będę miał ale z tym elektro zaworem nie jestem pewny ale jest chyba ok[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 11:41_________________________________________________ Zobaczymy jak będzie jutro na razie zapalił na dotyk wymieniłem zaworek filtrze paliwa, wszystkie węże te od filtra i wtryskach przeczyściłem styk przy elektro zaworze i odwodniłem filter zobaczymy reakcje jutro[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 19:55_________________________________________________Dziś dnia 25 nie było grzania świec po pewnie temperatura i kręciłem z 8 sekund już nie wiem co jest, może akumulator ale jak kręci tyle sekund możliwe że akumulator
-
[ALL B5] Jak wyciągnąć fotel kierowcy
odpinasz i nic ci nie wyskoczy tylko pamiętaj aby nie przekręcać kluczyka w stacyjce najlepiej kluczyki wyjmij ze stacyjki
-
[B5 AEB] Jak zrobić 1,8T na 1.8
szwagier mój ma na sprzedaż chętnie by się go pozbył bo trochę chlapie od środka jak się w kałuże wiedzie wystarczy mu poczciwy Espero sorry za OT
-
[B5 AEB] Jak zrobić 1,8T na 1.8
a może chce gaz założyć a przecież do zwykłej 1.8 jest tańszy niż do 1.8T
-
[ALL B5] Jaki rozmiar średnica wężyka
a na pozostałych zwykłe czarne tak jak mam teraz,tylko muszę zmienić na wtryskach bo mam beż żadnej plecionki więc zaraz idę zamawiać po pół metra powinno starczyć
-
[ALL B5] Jaki rozmiar średnica wężyka
potwierdzi ktoś jeszcze, im to trzeba podać czarno na białym bo są tępi ci sklepikarze. Aha nie gra roli czy z plecionką czy same gumowe czy przeźroczyste które będą leprze
-
[ALL B5] Jaki rozmiar średnica wężyka
szukam w etosie ale nie mogę z najść pisze do jakich centymetrów mam skrócić tylko te przy wtryskach
-
[ALL B5] Jaki rozmiar średnica wężyka
Witam Panowie Potrzebuję informacji jaki rozmiar, średnica wężyka w silniku 1.9 1Z jest przy: 1. filtrze paliwa tam idą takie krótkie gumowe grubsze bo muszę kupić, 2. przy wtryskach Mieszkam w takiej miejscowości że muszę mu powiedzieć a dopiero on mi przywiezie bo nie odkręcę wężyków bo jak będę jeździł ile muszę kupić centymetrów dzięki pozdrawiam all
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam I zapraszam do czynnego udziału w życiu forum
-
[B5 1Z] nie PALI zimny, WINA MECHANIKA???
Ale weź pod uwagę że jeżeli temperatura otoczenia jest 7 stopni to świeczki nie będą grzały natomiast jeżeli spadnie po niżej 5 to wtedy się załączają [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 10:06_________________________________________________Dziś jak wyjeżdżałem do roboty to nawet nie było tak zimno bo świeczki nie grzały musiałem też koło 8 sekund kręcić. Wie może ktoś jaka jest średnica tego wężyka co się łączy z filtrem paliwa i tym plastikowym bo muszę go wymienić
-
[B5 1Z] nie PALI zimny, WINA MECHANIKA???
co do odpalenia dziś z ciekawości zobaczyłem wężyk co idzie do filtra i on jest cały popękany gołym okiem tego nie widać natomiast jak się go lekko naciśnie to wtedy widać jest prawie cały popękany u mnie ma on długość koło 10 cm później łączy się z jakimś plastikowym czy coś w tym stylu nieiem czy ori jest tak łączony może to też jest przyczyną zapowietrzanie itp wymienię i zobaczę
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
dwa dni temu byłem na przeglądzie bo się skończył robili wszystko sprawdzali oczywiście wahacze przebieg około 20 tyś zero luzu diagnosta powiedział że jest w idealnym stanie więc nie widzę żeby kasa wydawać na droższe
-
[B5 1Z] nie PALI zimny, WINA MECHANIKA???
też tak mam jak się mojej bryczce umyśli kilka postów niżej był mój problem jak temperatura jest około 5 st i świece nie grzeją to muszę dłużej pokręcić dziś było grzanie koło sekundy i powiem że raz podgrzałem i zapalił na tyk wczoraj natomiast jak postał z 9 godzin pod robotą to musiałem z 8 sekund kręcić nie było grzania świec a jak do roboty wyjeżdżałem to włączyły się świeczki. U siebie kąt wtrysku mam dobry i inne parametry sokół sprawdzał i jest ok. Tak myślę może akumulator mam do kitu ale jak kręci koło 10 sekund to chyba nie wprawdzie mówiąc może być przyczyną że nie daje takiego napięcia rozruchowego, później sprawdzę ten zaworek przeciw zwrotny może to jest przyczyną tego, na koniec sprawdzę najważniejsze wprawdzie filtr paliwa wymieniałem rok temu, ale może jest zawodniony i trzeba go odwodnić nie wiem czy dobrze napisałem
-
[ALL B5] Czy w 1.9 95r. był brzęczyk świateł ?
na allegro to chyba nie ma możecie zamieścić jakiś link może by ktoś załatwił będę wdzięczny [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 18:34_________________________________________________ciekaw jestem jakby takie coś wkomponował http://moto.allegro.pl/item436792652_akustyczny_sygnalizator_wlaczonych_swiatel.html tylko tam jest dźwięk ciągły
-
[B5 1Z] Problem z odpalaniem chyba powrócił nie wiem co mam robić
A więc dziś rano godzina 6:30 wchodzę do samochodu przekręcam kluczyk i grzanie świec 1 sekunda podgrzałem 2 razy i zapalił na dotyk ciekaw jestem jak będzie jutro
-
[B5 1Z] Problem z odpalaniem chyba powrócił nie wiem co mam robić
które grupy mam zrobić chyba statyczne dokładniej możesz to wyjaśnić jakie grupy
-
[ALL B5] Czy w 1.9 95r. był brzęczyk świateł ?
wyjołem ten licznik i faktycznie jest tam ten brzęczyk chyba bo są dziurki tekie przez które chodzi dzwięk teraz pytanie skąd wziąść nie drogo taki brzęczyk fajnie jakby miał dzwięk przerywany
-
Antyradar
według mnie najlepszym antyradarem jest CB [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 13:43_________________________________________________kiedyś wyczytałem gdzieś że nie ma takiego czegoś jak Antyradar to się po prostu nie sprawdza
-
[ALL B5] Czy w 1.9 95r. był brzęczyk świateł ?
jak zakładałem termometr to wydaje mi się że chyba nie ma takich otworów zerknę później to będę wiedział na 100 % i ja też właśnie niewiem
-
[ALL B5] Czy w 1.9 95r. był brzęczyk świateł ?
czytałem twoją poradę ale na twoich zdjęciach z tyłu są takie otwory żeby dźwięk się wydostawał wiesz o co mi biega a na tym linku co ja zamieściłem nie ma czegoś takiego i teraz nie wiem czy dało by takie coś zamontować u mnie tak aby piszczało jak będzie rezerwa itp