Treść opublikowana przez grippen
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
według mnie kąt wtrysku trochę za niski
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
[B5 1Z] Problem z odpalaniem chyba powrócił nie wiem co mam robić
Najpierw naładuj akumulator dopiero będziemy myśleć nad czym innym zobacz sobie w książce A4 Sam naprawiam w dziale akumulator jak powinno być wczoraj patrzyłem ale zapomniałem ile powinno być piszesz że masz 10V to bardzo małp w książce pisze że ponad 12
-
[B5 1Z] Problem z odpalaniem chyba powrócił nie wiem co mam robić
wyczytałam gdzieś że w naszych silnikach jest tak nie wiem czy prawda że pompa wtryskowa podaje paliwo gdy motor rozkręci się do 200 obrotów na minutę a jeżeli kręci rozrusznik słabiej i motor nie rozkręci się to pompa może nie podać paliwa może pisze źle to niech ktoś mnie poprawi. Spanky mówił żebym załączył prostownik (prostownik nie najlepszej firmy i słaby ładował mój aku najpierw prądem 4 A a później nie całe 2A) i powiem że było bardzo dobrze przez 1,5 tygodnia teraz lekko muszę rano zakręcić z 4 sekundy i dochodzę do wniosku że chyba 95 % aku
-
Strefa Śmiechu
spadłem z krzesła
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
[ALL B6] kody kolorów nadwozia B6
tu masz fajną stronkę sporo kolorów nadwozia wpisujesz kod i wychodzi odpowiedni link http://der-b5.de/Hauptseite.html [br]Dopisany: 04 Październik 2008, 11:23_________________________________________________z tego co zauważyłem na tej stronce są kolory desek, tapicerki itp jakie występowały
-
[ALL B5] Nasza A4 B5 `99 1.8
Biedna ;( audiczka co z tobą zrobili ale jeżeli im się podoba, to my nic nie poradzimy ale prośba zmięcie na lampy II polift i zegary z białym podświetleniem ori a zobaczycie że wtedy to będzie super wyglądać