Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. według mnie kąt wtrysku trochę za niski
  2. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  3. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  4. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  5. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  6. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  7. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  8. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  9. Najpierw naładuj akumulator dopiero będziemy myśleć nad czym innym zobacz sobie w książce A4 Sam naprawiam w dziale akumulator jak powinno być wczoraj patrzyłem ale zapomniałem ile powinno być piszesz że masz 10V to bardzo małp w książce pisze że ponad 12
  10. wyczytałam gdzieś że w naszych silnikach jest tak nie wiem czy prawda że pompa wtryskowa podaje paliwo gdy motor rozkręci się do 200 obrotów na minutę a jeżeli kręci rozrusznik słabiej i motor nie rozkręci się to pompa może nie podać paliwa może pisze źle to niech ktoś mnie poprawi. Spanky mówił żebym załączył prostownik (prostownik nie najlepszej firmy i słaby ładował mój aku najpierw prądem 4 A a później nie całe 2A) i powiem że było bardzo dobrze przez 1,5 tygodnia teraz lekko muszę rano zakręcić z 4 sekundy i dochodzę do wniosku że chyba 95 % aku
  11. spadłem z krzesła
  12. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  13. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  14. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  15. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  16. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  17. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  18. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  19. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  20. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  21. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  22. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  23. tu masz fajną stronkę sporo kolorów nadwozia wpisujesz kod i wychodzi odpowiedni link http://der-b5.de/Hauptseite.html [br]Dopisany: 04 Październik 2008, 11:23_________________________________________________z tego co zauważyłem na tej stronce są kolory desek, tapicerki itp jakie występowały
  24. Biedna ;( audiczka co z tobą zrobili ale jeżeli im się podoba, to my nic nie poradzimy ale prośba zmięcie na lampy II polift i zegary z białym podświetleniem ori a zobaczycie że wtedy to będzie super wyglądać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.